Отговори
# 135
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Злати,  Hug



Минавам само за поздрав. Бързам за работа...



Лек ден!

# 136
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug,благодаря за ранното кафенце! Hug
Скрит текст:
Пускам последния за сезона епизод на ЗЯ...на есен 2-ри сезон....
https://vk.com/dizimaniaat?z=video-129812063_456240767%2F26f28f5 … -129812063_117496

Вчера имаше нови снимки на Туба и Умут от летище Ататюрк!Заминавали са за Патиж! Peace

http://m.milliyet.com.tr/amp/tek-valizle-gittiler--magazin-26823 … r_impression=true
Скрит текст:
🆕#TubaBüyüküstün & #UmutEvirgen
✅ С одним чемоданом!
Туба Бюйюкюстюн, со своим возлюбленным Умутом Эвирген, накануне отправилась в Париж, с одним чемоданом.
Туба Бюйюкюстюн, которая на девять лет старше Умута Эвирген, продолжает на полном газу, проживать любовь. Пара попала под объективы, в аэропорту Ататюрк, с одним чемоданом.
Сечкин Шервандар. Milliyet.




Хубав ден! bouquet

# 137
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет, Злати! Благодаря за епизода от ЗЯ.  bouquet Ще го изгледам. Колко ли ще чакаме до следващия сезон?  Thinking Не ми допада това прекъсване. Защо не си заснемат целия сериал и после да го пуснат... newsm78

Благодаря за снимите на Туба! Умут ще го игнорирам.  Stop Пак казвам, не го харесвам... Mr. Green

Скрит текст:
Явно той не е част от живота на децата на Туба. Май не сме ги "виждали" заедно с тях. Между другото, в момента варя сладко от зелени орехчета.  Wink За втори път.









Приятен следобед!





# 138
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug,обикновено сериалите започват на есен(понякога и на пролет) и завършват сезона(или сериала) на юни!Лятото актьорите почиват!И на есен отново започват! Peace Има и други,които им казваме летни по-леки сериали!Започват юни-юли!Ако имат рейтинг продължават,ако не, ги спират на есен,когато започнат другите! Peace
Скрит текст:
Относно половинките на Туба и Киво....много не коментирам... Laughing
Сега чувам за такова сладко! Laughing









Приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 139
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Късен привет, Злати!  bouquet

Скрит текст:
Зелените орехчета съдържат много полезни вещества. Това е витамин С, витамините B1, B2, B3, B8, витамин Е, както и витамин PP. Освен това зелените орехчета съдържат много ароматни съединения, белтъчини, йод, органични киселини, полиненаситени мастни киселини, флавоноиди, калций, кобалт, калий, магнезий, фосфор. Зелената кора на тези орехчета представлява ценна лекарствена суровина. Сокът и настойката от тази кора са известни в народната медицина като средство срещу преумора и мускулна слабост. Това го пише в интернет, но има още много неща... Правя всяка година по няколко бурканчета. Много обичам и сладко от зелени смокини, но при нас рядко се срешат. Тъй като зреят на етапи, за да се набере голямо количество, ще са нужни доста дървета. Зрели се продават по магазините, но предпочитам зелени.

С нетърпение очаквам края на учебната година. Доста ще висим в училище през ваканцията, но поне няма да сме с ученици, освен по време на изпитните сесии. Чака ни и избор на учебници.













Лека!

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 23:33 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 140
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Благодаря за инфото!Смокиня(също и липа) имаме в градинката пред входа и е точно с/у терасата ни(живеем на 3-я етаж)!Протягам ръка и си късам! Laughing На селото на ММ също имаме в двора!Едно време правехме сладко със свекърва ми(да почива в мир)!Сега не всички ядат сладко и не правя почти нищо!








репортаж за почивката на Къванч , Чаатай и др. с тях...
https://vk.com/kivanctuba?z=video-58199741_456245121%2Fd76f1dbf5 … _-58199741_578355





нов клип от вчера...


Приятен ден! bouquet

# 141
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Здравей, Злати!

Скрит текст:
Прибрах се сравнително рано. Полежах си, после с майка ми ремонтирахме оградата към съседския двор, че след потопа мрежата се наклони. Брах зелен боб от градината и сега го готвя. Брах и малини и сега отново чакаме дъждът да ни залее...

Благодаря за видеото с репортажа! Не разбирам какво се говори, но картинката ми е ясна. Много прегръдки, много чудо... #Crazy Дано Киво не е получил някоя травма от многото висене на врата и гърба му... Joy

Скрит текст:
Нашите абитуриенти, при обиколките си в Мармарис, са видели отдалече две яхти като тези на снимките от почивката на Киво, но не са разпознали кои са хората на тях. Планираната им разходка в морето не е била в този регион. Имало е много хора с фотоапарати, но не са разбрали дали са папараци.









Лека вечер!



# 142
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
При нас само в сряда вечерта валя по-силно с гръмотевици!Когато при вас вали силно,при нас идва за 5-10 мин. слаб дъжд!


Скрит текст:
Словения пишет:
Новая причёска часто также означает большие изменения в жизни. Посмотрите, какая звезда позаботилась о потрясающей трансформации. Турецкая актриса Туба Буйукустун , ее актерская карьера началась со съёмок рекламных роликов для различных престижных марок. В 2014 году Туба первая турецкая актриса номинирована на престижную премию" Эмми" в Нью-Йорке, за лучшую женскую роль в сериале 20 Dakika/20 минут/ В настоящий момент она впечатляет короткой стрижкой.
Привлекательная 35-летняя актриса считается самой популярной и лучшей актрисой в Турции, является доказательством того, что изменения в жизни еще более приветствуются. В последний раз она впечатлила своим привлекательным внешним видом на красной дорожке в Женеве /Швейцария/и естественно привлекла больше внимание. Наверное, нет необходимости говорить, что разница ее причесок в прошлом и сегодня очень очевидна. И что ее короткие волосы очень привлекательны. Таким образом, ее черты лица становятся ещё более точными, что вы и сами можете увидить своими глазами.






Хубав ден! bouquet

# 143
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Здравей, Злати!  bouquet Пускам по-рано традиционния си вечерен пост. Laughing Остана ми само един от кошмарните ми петъци, на 15 - ти юни, когато ще учим и ще раздаваме бележници. Турското етническо население при нас традиционно ще празнува Байрям, така че ще сме по-малко и учители, и ученици. Ще имам доста работа дотогава.

По отношение на Туба, отначало не ми харесваше късата й прическа, но с времето все повече я намирам за много удачна. Отива й, изглежда по детски млада. Сякаш времето за нея е спряло. Прави са тези от спойлера.

Скрит текст:
При нас липи колкото щеш, през определено разстояние са от двете страни на главната улица. Макар, че поостаряха и се наложи някои да се отсекат. Замениха ги с някакъв вид мъждрян, който не ми ухае приятно.









Лека!

# 144
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug,добре че те има! Heart Eyes love001
Скрит текст:
Хайде не остана,още малко и ще си почиваш поне без ученици!Другата работа си я знаем! Laughing



След Туба и други актриси се подстригаха през изминалите години! Peace Бирдже Акалай и Бергюзар Корел го направиха на скоро след приключване на проектите им! Peace

Скрит текст:
🆕✅Туба Бюйюкюстюн начала, после неё Бирче Акалай и Бергюзар Корель продолжили!!






       

Приятна почивка! bouquet

# 145
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug wavey



Кате Hug
Скрит текст:
Къде си,нали почиваш?
БГ превод на Забранената ябълка-12еп.,финал на сезона.....
https://www.vbox7.com/user:evanjelin?p=allvideos


Снимка на Топрак пусната от баба и Хандан


Днес има годишнина от фестивала Монте Карло,на който Туба, колеги,сценаристка и режисьора присъстваха....слагам в скрити снимки и клип....
Скрит текст:
''АСИ'' е единствения турски сериал за сега,който е постигнал този успех-2-ро място в света...Туба,тогава беше бременна с близначките.....








Приятна неделя! Kissing Heart

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 09:32 от Zlatina3

# 146
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Здравей, Злати!  bouquet

Скрит текст:
Реших да пиша тази сутрин, но яко съм се успала. Майка ми е на екскурзия с пенсионерския клуб и няма кой да ме събуди. Пропуснах си поста. Извинявай, твоите станаха последователни.

Благодаря за всичко, което си донесла! Радвам се на успехите на децата на Туба. Явно и те са талантливи като майка си.

Скрит текст:
Ще изгледам последната от сезона серия на ЗЯ следобед. Сега имам малко работа в градината, а и ще излизаме с колежките на социал.











Слънчева неделя!

# 147
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug



Кате Hug,днес ти започва последната работна седмица с децата за тази учебна година!
Скрит текст:
Аз се будя по няколко пъти през нощта.Но сутрин няма как да се успа! Laughing Явно си изморена и за това не ти стига денонощието! Wink

Вчера имаше от ИГ нова снимка на Туба с децата и др. им приятелка....

Скрит текст:
Винаги заедно...е ...написала...
...а това е от ИГ на ....Онур

Скрит текст:








Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 148
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Злати, късен привет от забравилата да си плати нета твоя приятелка!  Joy

Скрит текст:
От вчера пиша курсова работа за музиката в медиите на племенника ми от София, който е студент по журналистика. Днес му я изпратих, като се преместих с лаптопа в двора на братовчедката ми. Laughing Сега седя в тъмното на беседката и като приключа ще се преместя отново в съседния двор. Не съм правила подобно нещо, но винаги има първи път.

В четвъртък практически приключва учебната година за нас, защото ще се празнува  Байрям. Естествено, ние, които не празнуваме, ще заместваме другите колеги.

Скрит текст:
Нищо не може да ни спре.  Mr. Green И потоп да има, ще се качим на планината и пак ще учим децата.  Joy Директорката ни не прави компромиси.  Naughty Имаме и много работа по документацията. От умора спя като мъртва и като се събудя, не знам на кой свят съм, кой ден е, имам ли първи час, голям стрес е при нас. Аман, да дойде отпуската, ама няма да е скоро... newsm78

Благодаря за снимките на Туба и децата! Добре е, че двамата родители се грижат за тях, въпреки, че имат свой живот поотделно. При нас не се получи така, но карай...справих се сама.









Лека нощ ти пожелавам от тъмното в чуждия двор!  Joy Да ми е обеца на ухото... Wink

# 149
  • Мнения: 41 780
Добро утро! Hug wavey



Кате Hug,снощи като четях поста ти и се смеех! Joy
Скрит текст:
Ние сме телевизия и нет към един оператор и плащам пакета едновременно!Няма как да остана без нет! Laughing Когато синът живееше при нас ние плащахме за телевизорите,а той нета тъй като бяха към различни доставчици!Понякога забравяше,но имаше предупреждение от 5 дни и ако не платиш тогава го спираха!

вчера имаше и др.нова снимка как Туба снима играта на дъщеря си(крайната вляво и не се вижда).....










Реклами,в които са се снимали Туба и Киво....
Цитат
#KivancTatlitug #KıvançTatlıtuğ #TubaBüyüküstün #CesurveGüzel #kivanctuba
📎Что рекламировали наши актёры...
🍦🍭🍹👖👕👗👜💍🛍👚🚗✈⌚👔👕👓🍧🍦🍧👚👛💍💎
👩Туба Бюйюкюстюн – лицо элитной швейцарской марки часов IWC Schaffhausen. До этого была рекламным лицом Pantene. Снялась в рекламе Maximum Cart, рекламировала ювелирные украшения Arte Madrid, подгузники Molfix, была рекламным лицом бренда Louis Vuitton и рекламировала марку одежды "Beyman" . Будучи совсем молоденькой, снялась в рекламе джинсов марки Colın's, рекламировала женские прокладки Molped, ириски Kremini, снялась в рекламе косметической компании. Вместе с Кыванчем Татлытугом снялись в рекламе духов Lamees ve Mohannad parfüm.
👨Кыванч Татлытуг – снимается в рекламе джинсов марки Mavi и рекламирует Coca-Cola. Также снимался в рекламе мороженого Magnum Infinity, банка Akbank, сока Yedigün, шампуня Head & Shoulders, часов TW Steel, Royal Ceramica и рекламировал Турецкие авиалинии.
https://vk.com/kivanctuba
https://vk.com/kivanctuba?w=wall-123508620_272638



Лек и спорен ден! Wink Heart Eyes

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 09:10 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт