Отговори
# 180
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет след полунощ, Злати!  bouquet Прибрах се преди часове, прах, чистих, поговорихме си с майка ми, порадвах се на кучето и котките и чак сега седнах да пиша. Утре, (всъщност днес) съм в отпуск, а в сряда в училище ще се проведе обучение на целия педагогически колектив. В четвъртък ще избираме учебници, абе, ваканция йок...

Скрит текст:
Много се радвам, успяхме да се видим, въобще не усетих как мина времето. Благодаря, че се съгласи, беше ми много приятно.





Лека нощ!



Сега видях, че постът ми е 1111. Laughing

# 181
  • Мнения: 41 713
Добро утро! Wink Hug



Катее Hug,аз също се радвам! Wink Heart EyesМного си ангажирана в работата! Peace

Явно ни следят! Laughing Някой е докладвал и ми са изтрити постовете от неделя и понеделник! newsm75

Бях пуснала това за Туба! Казах ти го и на срещата! Peace

Скрит текст:
Ваууууу #TubaBüyüküstün
✅Предложение из Токио!!!
Покорив Ближний Восток, величие Тубы открывается в Азию. Известная актриса сыграет главную роль в независимом художественном фильме в Токио.
Популярной актрисе поступило предложение из за рубежа! Бюйюкюстюн, которая имеет самую большую базу поклонников на Ближнем Востоке, в Азии после сериала «Дерзкий и красивая" на некоторое время держалась вдали от экрана. Тубе Бюйюкюстюн, предложили принять роль в художественном фильме в Японии Как известно, актриса была членом жюри на Международном азиатском кинофестивале в прошлом году. Кинорежиссер, которому удалось привлечь внимание продюсеров и режиссеров, сделал предложение Бюйюкюстюн сыграть в независимом фильме, который состоится в Токио. Говорят, что знаменитая актриса, находит этот проект довольно жарким. Между тем, сообщалось, что актриса будет на экране в этом сезоне и читает сценарий в настоящее время.
последно е това....

Цитат
✅Фуркан пишет: Идёт бомба! Сериал Фильм Реклама с #TubaBüyüküstün

Вчера имаше снимка на Мая и Топрак с братовчед им,пусната от Онур...






Приятен ден! bouquet

=================================================

Не мога да пусна нов пост...така че редактирам.....

IWC публикува нова снимка на Туба с поздравление за РД,който е на 5 юли....



Какъв поглед!Разкошна е! newsm10





Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 17:42 от Zlatina3

# 182
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утро, Злати!  bouquet



Благодаря за снимките и инфото! Радвам се, че има раздвижване около Туба. Дано да дочакаме това време...









Отивам да се обучавам. Лек ден!

# 183
  • Мнения: 41 713
Добро утро! Wink Hug



Кате Hug,стига обучение! Wink Laughing








Хубав ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 184
  • Мнения: 41 713
Добър ден! Hug

Катее Hug
Скрит текст:
Пак не си наминала!Поне влез и пусни една снимка за да има пост! Praynig



 baloni Честит рожден ден на Туба! bdbaloni

С пожелание да бъде здрава и много щастлива! Heart Eyes Flowers Four Leaf Clover

Да пресъздаде нови незабравими роли,както до сега, за да радва всички фенове по света! newsm10







Поздравление от фен клуба на Къванч....в ТТ

https://twitter.com/kivanc_global/status/1014722605360734208

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 12:31 от Zlatina3

# 185
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, Злати!  bouquet

Тази сутрин почти закъснях за работа...

Скрит текст:
Снощи съм заспала с дрехите... Сутринта се успах, нито успях да се окъпя, нито да се огладя... Намъкнах там каквото ми падне и почти бягах до училище. Много стриктно ни следят за закъснения. Извинявай, не съм пропуснала да пиша нарочно.

Честито на Туба, хубавицата ни тя! С възрастта става по-красива. Никак не й личат годините...







Скрит текст:
Варя сладко от смокини, които окрадох в Поморие. Joy

# 186
  • Мнения: 41 713
Добро утро! Wink Hug



Кате Hug Heart Eyes и целувка.... love001 послучай Световния ден.... Wink..е имахме и реални... Wink
Скрит текст:
Аз и не съм си помислил,че е нарочно! WinkСами сме и ако не пуснеш пост аз няма как да пиша!Вчера все пак беше РД на Туба и трябваше да пуснем поздравите си!Ако не бяха трили постовете,но явно някои ги е яд, че поддържаме няколко теми с участието на Туба и докладват!Като се прибереш първо включваш лаптопа,пускаш поне една снимка,дори и да не пишеш и тогава всичко останало! Laughing

....имаше много поздравления за Туба....
Скрит текст:
Ако искаш мини в др.тема където пиша и ги виж!
А в тази тема в Контакта рускините са събрали всички преводи за участията на Туба в сериали и филми!
https://vk.com/tuba_bustun
Това е от вчера...нова снимка на Туба с Умут....

Скрит текст:
Поздрава му за РД на Туба е пуснал към снимката в ИГ..и стихове от песента на Стинг..
https://www.youtube.com/watch?v=SUYI7kIR0S4




снимката е нова и я пусна фотографа от времето на ДиК
Цитат



Приятен ден! bouquet

# 187
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет! Злати, слушам и изпълнявам!  newsm10 От понеделник съм в отпуск за една седмица.   newsm44 Междувременно ще пишем проект за образователна интеграция. Благодаря за новостите около Туба! Дано да е щастлива, независимо с кого...

Целувчица и от мен...



И още...



И още...



И още...



И за последно, малко по-скромно...


# 188
  • Мнения: 41 713
Добро утро! Hug



Кате Hug Wink
Скрит текст:
И защо само 1 седмица отпуск? Laughing











Приятна събота! bouquet

# 189
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добър да е денят ти, Злати!  bouquet

Скрит текст:
Отпуската ми е "накъсана", защото имаме заетости - педагогически съвет, окончателен избор на учебници (в момента само сме оценили пригодността им, но ще изберем един по съответния предмет), изпитни сесии, на които съм или квестор или изпитващ, участвам и в писането на проект за образователна интеграция (срокът е до 27 юли). За този месец отпускарските ми дни са 15. За август, не знам. Пак ще излезе нещо...

               







Приятна и ползотворна събота!





# 190
  • Мнения: 41 713
           Добро утро! Wink Hug

   

        Кате Hug Heart Eyes




https://www.instagram.com/p/Bk5VI78nDjR/?taken-by=tubabustun.lover









Приятна неделя! bouquet

# 191
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро позакъсняло утро, Злати!  bouquet

Едно чайче след кафето...



Изчаках да се появиш. Днес времето при нас е сумрачно с тенденция за дъжд.

Скрит текст:
От тези валежи градината ни се превърна в блато. Жалко за посевите ни, всичко се маноса. Жалко за труда ми... След малко, ако не завали, ще се опитаме с майка ми да пооправим умиращите домати. За гроздето няма надежда, направо си опада... Трябва да мисля и за проекта, но от умора главата ми е безидейна... не мога да се концентирам. Явно ми е нужна почивка.









Лек ден!

# 192
  • Мнения: 41 713
Добро утро! Hug



Кате Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Съжалявам за случилото се с посаденото!Не ги ли пръскаш с препарати след дъжда!Или като вали непрекъснато не действа! Thinking Помня,че лозите едно време ММ ги пръскаше на село! Peace



Майя на тържеството на което Туба я снимаше....

Скрит текст:
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242534%2F2f910bf … l_wall_-121564141
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456242535%2Fdb3ed77 … l_wall_-121564141

Киво е обновил ИГ си.....

https://www.instagram.com/p/Bk-fEfJjSmD/?utm_source=ig_share_she … hid=1q2fzdx6c3git





Приятен ден и лека седмица! bouquet

===============================

Нова снимка на Туба-красавица! newsm10


https://www.instagram.com/p/BlBGrs0BnoZ/?utm_source=ig_twitter_s … hid=1lfby7x0fjlm0

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 20:21 от Zlatina3

# 193
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добра вечер! Злати,  bouquet пиша сега, че утре смятам да поспя до късно. Wink

Едно коктейлче?..  Flutter



Скрит текст:
Посевите ги пръскаме, но вали през час и ефектът отива на кино...









Новата снимка на Туба е разкошна! Изглежда супер! Млада, млада, като момиче... Разбирам защо й завиждат някои. Тя си е за завиждане...
Киво си е сладур, а кучето е голям образ. Laughing

Лека!



# 194
  • Мнения: 41 713
Добро късно утро! Wink Hug



Кате Hug
,наминавам по-късно!Надявам се да си се наспала! Wink

на Туба очите и сякаш светят,блестят...




ДиК и във Виетнам...а при нас кога ще го пуснат? Thinking


Цитат
✅🆕Премьера #CesurVeGuzel во Вьетнаме💫 сразу на двух каналах HTV-7 и Phim Hot TK-l
Под названием "Любовь в огне и ненависти" 👏👏👏👏



Приятен ден! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт