Отговори
# 240
  • Мнения: 41 690
Кате Hug,честито дипломиране по магистратура на дъщеря ти! newsm10
Скрит текст:
Моят син има 2 магистратури!





# 241
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати! bouquet Пак нямах нет, ту идваше, ту изчезваше. Вече взе да ми писва... И компютърът реши сам да се рестартира. Днес не ми е ден.
Благодаря за поздравленията! И на вас все хубави неща да ви се случват!







Редактирам поста, за да сложа едно следобедно кафенце.

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 14:18 от kuzmanova.ek@abv.bg

# 242
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug



Кате Hug,какво да се прави като имате такива доставчици на нет! Peace
Скрит текст:
Изчаквах твой пост за това не писах сутринта!В краен случай мислех да рискувам с втори!


http://www.ayakligazete.com/arap-hayranlarindan-yogun-ilgi/
Цитат
Настойчивый интерес от арабских поклонников

Красивая актриса Туба Бюйюкюстюн накануне попала в объективы камер в ТЦ Зорлу

Актриса без сопровождения провела два часа за покупками в ТЦ, после чего уехала на своей машине. Кроме того, во время покупок успешная актриса столкнулась с интересом поклонников, особенно арабских, она не отказала в просьбе сделать фото, по очереди сфотографировавшись со всеми фанами.
https://vk.com/kivanctuba


Цитат
Газета Posta. Обозреватель Месут Яр анализирует рейтинги в различных категориях.

Рейтинг более взрослых (возрастных) актрис.

1. Туба Бюйюкюстюн.
2. Берен Саат.
3. Фахрие Эвджен
4. Нургуль Ешильчай
5. Вахиде Перчин.
https://vk.com/tuba_bustun

нова снимка с Киво..






Приятен следобед! bouquet

# 243
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати!  bouquet Пиша сега, че утре не се знае какво пак ще ми се случи. Wink Благодаря за снимките и инфото! Хубави новини, красиви хора, да им се ненагледаш... Hug

Скрит текст:
Днес "отворих" консервената фабрика. Обрах доматите и правих сос за спагети. Ще трябва в скоро време да се мобилизирам да изрисувам стената на кабинета си. Много ще ми е трудно, защото трябва да се катеря на стълба, но не искам да ми е "гола" тази стена.



Лека!

# 244
  • Мнения: 41 690
Здравейте! Hug

Окъснях с кафенцето! Wink



Честит ни нов летен месец! Wink Nature Sunny

Кате Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Продължавай с консервите! Wink Няма ли някой колега по рисуване или ученик,за  да ти помогне с изрисуването на стената?

Туба отново е номинирана ....за 2018г.


А това беше от миналата година....

Цитат
Официальный список - топ 5
100 самых красивых женщин мира за 2017 год.
Туба Буйукустун на второй позиции.

1. Aishwarya Rai ( INDIA )
2. Tuba Büyüküstün ( Turkey )
3. Alexandra Daddario ( USA )
4. Liza Soberano ( USA-PFilipino )
5. Lauren jauregui ( USA )
Ето ги всички.....
Скрит текст:



а това са ост.актриси от Т-я в класацията...
Hande Erçel 10
Fahriye Evcen 31
Elçin Sangu 65
Hazal Kaya 76
Neslihan Atagül 83
Serenay Sarıkaya 99

нова на ТМТ ,направена преди дни...


нова....






Приятен ден! bouquet




# 245
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро късно утро, Злати!



Позакъснях тази сутрин, обгрижвам кучето на съседката (и колежка), защото са на море. Радвам се за признанието на Туба! Показателно е за нейния талант и красота. Оценяват я хората.

Скрит текст:
При нас валя ужасно странен дъжд - почти успоредно на земята. И такова нещо не бях виждала, но видях. За рисуването на стената - ще започна сама, пък ако се наложи ще потърся помощ. Колегите са в отпуск и не ми е удобно да ги занимавам. Всички сме изморени от кошмарната учебна година, която изтече. Море, почивки, пътувания, всеки със семейството си... Аз, нали съм вечното присъствие и нали всичко мога, според някои, ще правя каквото е нужно.



# 246
  • Мнения: 41 690
Добър ден! Wink Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Когато успееш,тогава!Сутринта минах по другите теми,в които пиша!Пазарувах,прибрах се и като видях,че си се разписала...се включвам!При нас няколко дни не вали и е адска жега!Вече включих климатика,защото не се диша!

нови снимки с Туба....тази е от вчера...когато е беше в Париж...
New #TubaBuyukustun with fans at Paris


Тази е пуснаха преди малко....пише,че е направена на летище Ататюрк,но дали заминава или е от предишно пътуване ...не знам!Понякога феновете се бавят с пускането на снимките си! Peace


        


        
https://www.instagram.com/p/Bl99rHrHEO0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t0rdodf41pgk


      



Приятен летен ден! bouquet

# 247
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро! Злати, Hug



Благодаря за новите снимки на Туба! Според мен са нови, защото видимо има тен. Много е сладка...

Днес при нас е слънчево, топло и спокойно... засега. Аз, съответно пак са успах.

Скрит текст:
Колежката ми се върна от почивка и вече нямам ангажимент с кучето и къщата, затова.

Вие вкъщи добре ли сте? Как върви сезонът?









# 248
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug



Кате Hug,сутринта наминах по-рано по темите,а ти си се успала! Wink
Скрит текст:
До обяд бях на фризьор,правих си кичури! Wink Тъкмо обядвахме,обади се сина,че ще идва!Пече си чушки на чушкупека!Тегли филми за ММ!За мен сега остана време да намина! Laughing

Това е от Ясемин,мениджърката на Туба....

Цитат
✅🆕Ясмин Озбудун, лайкнула пост иранского фан-клуба #TubaBüyüküstün

Американский сайт «Top Beauty World», состоит из членов ассоциации пластических хирургов Лос-Анджелеса, объявил о самых красивых лицах 2017 года. После исследования, в течении года и опросов королева Турции - Туба Бюйюкюстюн заняла 2-е место🔝 Также из его учетной записи в Twitter, вновь объявлены кандидаты на самые красивые лица 2018 года, где наша любимая Королева Туба, снова является кандидатом.
Кау известно, в 2016 году Туба заняла 17-е место, но в этом году она на вершине самых красивых лиц👑💥💥💥
.....Туба в пресата на Испания...






Приятен следобед! bouquet

# 249
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, Злати!  bouquet



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Ние вече инсталирахме басейна в двора, така че си имаме плаж. Майка ми не издържа... На едната ми колежка и приятелка й се роди внуче - момченце. На мен ми предстои да пиша поредната курсова работа, заради квалификационни кредити. По новия закон в образованието, всеки учител трябва да има поне три. Аз имам два (с тази разработка ще станат три). Приятелят на малката ми дъщеря се завърна от Германия, явно няма много работа там. Очаквам да ми дойдат на гости. Готвя се да правя ремонт на етажа, че е наложително, но вероятно ще е през ранната есен.











Лек ден!



# 250
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Wink Hug



Кате Hug,благодаря за кафенцето! Heart Eyes
Скрит текст:
И през отпуската май нямаш почивка! Wink Само когато правиш плаж на двора! Laughing





Къванч също е номиниран сред 100-те най-красиви при мъжете от Т-я.....

https://www.instagram.com/p/BmBjKEDlWXV/?taken-by=tccandler





Приятна събота! bouquet

# 251
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Полунощен привет, Злати!  Hug

Минавам късничко, че утре може да закъснея.

Радвам се за номинациите на Киво и Туба, дано спечелят челни места.





Лека!



# 252
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Hug



Кате Hug













Приятна почивка в неделя! bouquet

# 253
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добра вечер! Злати, Hug Благодаря за красотата, която си донесла! bouquet

Отмина този слънчев, горещ, задушен, потен и изнурен дълъг августовски ден. Само басейнът ме спаси.

Скрит текст:
На всичкото отгоре консервирах домати, брах зелен боб, готвих и чистих фризера.

Няма новини за Туба, явно ще ограничи публичните си появи, заради онези снимки. Хубаво ще е, ако започне да снима. За нея и за нас.







# 254
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Wink Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Туба май е в Италия или Франция,според някои публикации в ИГ от Умут и майка и.Не съм ги пускала в темата!Ако има нови снимки ги пускам,но др.-не!













Скрит текст:

Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

------------------------------------

Кате Hug,тъй като не си наминала...редактирам....

Вече се разбра,че Туба е в Италия.....

пресата....

Скрит текст:
✅Пишут все СМИ: Большой побег!
#TubaBüyüküstün & #UmutEvirgen
Умут Эвирген и Туба Бюйюкюстюн, чтобы забыть о скандальных фото, из Бодрум придумали, план побега в Италию. В данное время, пара находится в Тоскане. Как известно, после ссоры с семьей, пара которая является также партнёрами по ресторанному бизнесу в Эмирган, отправилась в Италию, чтобы забыть произошедшее.
Умут Эвирген и Туба Бюйюкюстюн, в знак протеста решили больше не проявляться в Бодрум.

и снимка  на Туба и Умут с фотографката Мерве Хасман и съпруга й...

Скрит текст:
🆕🆕🆕#TubaBüyüküstün & #UmutEvirgen & #MerveHasmanSalvatori
вот вам фото с отдыха Forte dei Marmi

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 17:27 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт