Отговори
# 285
  • Мнения: 41 690
Добър ден! Wink Hug



Кате Hug bouquet,аз си го имам изтеглен от Дата,така че и да трият си имам епизодите! Peace









Приятен следобед!  Hug

# 286
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати!  bouquet Днес беше един изморителен, горещ и дълъг работен ден.

Скрит текст:
Педагогически съвет, работа по комисии, изготвяне на документи, срещи на ръководството с методическите обединения за съставяне на нормативи и т. н. Не успях дори да започна оцветяването на стената в кабинета.

Чудя се дали да гледам ДК ("Искрите на отмъщението") с дублаж или да си го спестя. Все пак доста пъти го преговарях, а не харесвам дублирани филми и сериали.

Скрит текст:
Ти приключи ли с консервите? Аз вече ще почвам ремонта. Днес дойде майстор, който се зае да маже и да постави ламината.











Приятна вечер!

# 287
  • Мнения: 41 690
Добър ден! Hug

Кате Hug,не успях да намина сутринта! Peace
Скрит текст:
Бях на погребение на моя леля!Да почива в мир! Praynig Обадиха ми се късно снощи!
Добре,че беше в Бургас,че в тая жега! ooooh!
Вчера след обяд правих компоти от сливи!За друго ще видим!











Хубав следобед! bouquet

# 288
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър да е денят ти, Злати!

Скрит текст:
Позакъснях тази сутрин, но имах да пиша неща за училище. Звънят на всички, нищо че сме в отпуск. Важното е работата да върви. Затова денонощно сме на разположение. Така и не си усетихме почивката...











Ще намина по-късно...

# 289
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug

Кате Hug
Скрит текст:
Може би в малките градове е така!А и нали работите по някаква програма,може би за това!







Приятен следобед! Hug

# 290
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден, Злати! Извинявай, че закъснях!

Скрит текст:
Имах час при фризьор, но жената работи бавно и процедурата доста се проточи. Пазарен ден е и има клиенти от селата.

Приключихме окончателно с курсовата работа и вече си очаквам квалификационния кредит.

Скрит текст:
Имам 3 и са достатъчно. По новия закон в образованието са нужни толкова. Но ние не спираме да се обучаваме, затова вероятно ще станат повече.









Лек ден!



# 291
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug

Кате Hug
Скрит текст:
При нас събота и неделя не работят фризьорките!Или вашата идва от друг град? Thinking
Пиши,ако има нещо ново за Къванч-за сериала му,нали влизаш в темата за него!Аз пускам нови снимки,но нямам време да се ровя за повече инфо,тъй като пиша и в други теми за сериалите,които гледам!ЗЯ(днес започнаха снимките за 2-ри сезон,а новия епизод ще бъде излъчен-на 10 септември!Гледам и летния сериал-Ранна птичка и пиша в темата!За Туба за сега няма инфо за нов сериал! Peace











Приятен следобед! bouquet

# 292
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, Злати!  bouquet



Скрит текст:
Хвана ме безсънието, сигурно имам предучебна треска. Започвам и ремонт и то цялостен - ламинати, мазилки, ново обзавеждане. Ще трябва да пътувам до Шумен за материали, мебели... Може да се наложи да посрещам сватове. Не се знае кога, но трябва да съм готова. И да не това, ремонтът е наложителен.

Радвам се, че са започнали снимките на ЗЯ. Ще го гледам.

Скрит текст:
За Киво новини има, но не влизам често в темата, особено когато има снимки и новини за жена му. Не мога да я понасям и си спестявам нерви. Направо ми се разваля настроението като я видя и по цели дни не успявам да се успокоя. Много зле ми влияе нейното присъствие. Лоша енергия получавам от тази жена, макар и на снимка.

Кыванч Татлытуг в "Столкновении" актер и продюсер

Стало известно, что продюсерская компания Ай Япым предложила актеру Кыванчу Татлытугу стать со-продюсером проекта, тем самым найдя новое решение высокого гонорара для звезды. По такой формуле все риски при провале сериала будут общими. В случае успеха — общие доходы. Речь идет об участии Кыванча в новом полицейском сериале от студии Керема Чатая — "Столкновение". В социальные сети даже "просочилась" первая информация о сюжете этого телефильма. Главного героя, зовут Махир, он переживает тяжелую моральную травму, а все начинается на перекрестке, где происходит большая авария, в которой сталкиваются четыре автомобиля. Самое интересное, актер еще не дал ответа, но говорят, что идея ему понравилась. Напомню, что в телевизионной драме "Джесур и красавица" компании Ай Япым гонорар Татлытуга составлял по одной из версий 175 тысяч турецких лир за серию. Принесет ли статус партнера такой же доход? Об этом мы узнаем только в случае согласия Кыванча на участие в этом проекте.

❗Кыванч в сериале "Столкновение", впервые в своей карьере олицетворит роль полицейского. Актёр будет исполнять роль комиссара Махира. Махир - очень умный комиссар, живущий со своей матерью и сестрой в простом районе, в котором он очень любим людьми. История сериала начинается с несчастного случая, в котором столкнутся сразу 4 машины и этот случай перевернет жизнь комиссара с ног на голову.

Появилась информация, что Мине Тугай присоединится к касту сериала "Столкновение". Арабские источники пишут, что полицейский, которого сыграет Кыванч, живёт в спокойном районе с сестрой и матерью, а страшная авария, в которой столкнутся 4 автомобиля , перевернёт всю его жизнь с ног на голову.
https://vk.com/kivanctuba










Лек ден!

# 293
  • Мнения: 41 690
Добър ден! Hug

Кате Hug,благодаря за инфото!Мерна ми се името Мине Тугай!Гледала съм я в няколко проекта и ми харесва!Може да играе сестра му! Peace
Скрит текст:
Започваш голям ремонт(колко стаи ше правиш?)+учебната година!Ще ти бъде трудно!Защо не го направи докато беше в отпуска?Или сега намери майстор!







търсят му партньорка на Киво.... Wink всички съм ги гледала... Laughing
...предпочитам Джансу Дере или Неслихан Атагюл...






Приятен следобед! bouquet

# 294
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет отново! Злати,

Скрит текст:
няма майстори през лятото, всички са по морето или в чужбина. Едва намерихме един и той е зает, но се съгласи, заради (както се казва), хатъра на покойния ми баща, който навремето го е уредил на работа. Запомнящ се човек беше баща ми, какви ли не услуги е правил на всички... Жалко, че си отиде толкова рано...

Пак очаквам гости,

Скрит текст:
кандидат-зетят ще идва. По повод на Киво, много информация се разпространи, но какво ще се реализира, не е ясно - поне с мен е така... Не познавам всички, спрягани за негови партньорки, затова се въздържам от коментар. Каквото и с когото и да снима, ще го гледам, но само заради самия него.



# 295
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Сега често ще посрещаш кандидат-зетя... Wink За сватба говорихте ли?



За кадром, фильма ОД-2🎬




Хубав ден и лека седмица! Hug
Скрит текст:
Ден на траур...Да почиват в мир загиналите... Praynig


# 296
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати!  bouquet Благодаря за кафето!

Скрит текст:
Пуснаха рекламата на "Искрите на отмъщението" по БТВ. Представи си, споменаха само името на Киво, без това на Туба. А ролята й е главна. Ядосах се...

# 297
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug,видях анонса в нета! Peace Днес е облачно при нас и няма да отивам на плаж! Laughing
Скрит текст:
Ами БТВ са давали само сериалите на Къванч и предполагам за това гледат да повишат интереса! Laughing Сериалите на Туба са давани по Нова ТВ-''Аси'',а по ДФ-''Огнено сърце''(ПС) и ''Под липите''!А нали са конкуренти,как ще я кажат! Laughing В същия ден започва и ''Откраднат живот'' по Нова тв. и аз него ще гледам! ДиК ще го погледна от нета да видим как ще е озвучен? Thinking

Ето анонса,че някой може да иска да го види.....

Искрите на отмъщението - скоро по bTV

https://www.btv.bg/video/seriali/iskrite-na-otmashtenieto/video/ … skoro-po-btv.html












Приятен ден! bouquet

# 298
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, Злати!  bouquet



Благодаря за споделеното!

Скрит текст:
Няколко дни няма да съм активна в темата, защото ремонтът започна. Оголих стаите, ще се маже, ще се поставя ламинат, ще се купуват нови мебели и ще се монтират...Чак се плаша от бардака, който натворих. Преместих се в детската, но и там натрупах какво ли не... Велик ужас е... как ще се справя,не знам.



Много страшен този Онур,..









Лек ден!

# 299
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Hug



Кате Hug,спорна работа! Wink
Скрит текст:
Не си за завиждане! Laughing Знам какво е,но при мен  винаги има помощници!Аз съм само по почистването!Другото вършат сина и мъжа! Peace
Ще наминавам в темата и ще пускам постове,а ако ме изтрият-здраве да е! Laughing







нова с Къванч и фен от Бодрум...




Приятен ден!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт