Отговори
# 705
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Hug



Кате Hug,донесла си новата снимка на Туба,която е била на РД на приятелка! Peace



има нова снимка с Майя и Топрак....




Къванч е бил на сватбата на Хазал Кая(играха заедно в ЗП)
Скрит текст:




Приятен ден! bouquet

# 706
# 707
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Кате Hug Heart Eyes

Синан,благодаря за преведения откъс! bouquet









Приятен петък! bouquet

# 708
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утро! Злати,  bouquet, Синан, bouquet, благодаря за новите снимки и превода на видеото!





Приятен ден и весело настроение!

# 709
# 710
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Wink Hug



Кате Hug Heart Eyes

Вчера излезе хубава новина за Туба! newsm10 Очакваме потвърждение! Peace


Цитат
По информации Бирсен Алтунташ, Туба сыграет в сериале платформы Netflix "Возрождение Османской Империи"
Проект компании Karga 7 Pictures. Продюсер- Эмре Шахин по заказу Netflix. Проект состоит из шести серий. Туба сыграет роль Мары - мачехи султана Фатиха. ( Мара Хатун— представительница средневековой сербской династии Бранковичей, дочь Георгия Бранковича и Ирины Кантакузины. Супруга османского султана Мурада II и мачеха его сына, Мехмеда Завоевателя.)
https://vk.com/kivanctuba?w=wall-123508620_333242
и още....
Скрит текст:






Информация от арабских блоггеров.
Пишут, что официально.
Туба присоединяется к историческому сериалу Ottoman Rising от Netflix и Karga7. Режиссер Эмре Шахин, язык сериала - английский.
Сериал будет иметь шесть эпизодов, Туба сыграет персонаж Мару.
Каст ещё набирается, об остальных персонажах, включая героя Фатиха Султана Мехмета, информации пока нет.
Съёмки планируют начать в марте.
https://vk.com/tuba_bustun

Синан,благодаря за бързия превод на епизода! bouquet newsm10







Приятна събота на всички! bouquet

# 711
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, следобедно! Злати,  Hug много ти благодаря за чудесната новина и за всичкото инфо около нея! Най-сетне!

Скрит текст:
Докато четях поста ти, непрекъснато повтарях на глас: "Най-накрая!", "А, така!","Ура!", "Дано да е истина!", "Дано да е по-скоро!", а дъщеря ми ме пита с кого говоря...


Във възторг съм!

Синан, благодаря за превода! Hug Високо оценявам всичко, което правиш за нас със Злати в темата! Трудолюбието, точността, отдадеността и коректността, които проявяваш, са рядко срещани качества днес...

Скрит текст:
Някой друг, на твое място, би си помислил: "Защо да си губя времето за тема, в която няма навалица от пишещи?" Но, ти не ни изостави и продължаваш да ни радваш с присъствието си.









Успешен ден!

# 712
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Синан, благодаря за превода! Hug Високо оценявам всичко, което правиш за нас със Злати в темата! Трудолюбието, точността, отдадеността и коректността, които проявяваш, са рядко срещани качества днес...

Екатерина Кузманова, благодаря ти за хубавите думи.

Сблъсък 9. Епизод - Бг Субтитри 1/2



Сблъсък 9. Епизод - Бг Субтитри 2/2

# 713
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Hug



Кате Hug Heart Eyes

ето каста...


Туба е играла с Ухсан Чакър в ''20 минути''....
Скрит текст:

и със Селим Байрактар във филми....аз съм го гледала и в сериала ''Великолепния век''
Скрит текст:






Синан,благодаря за превода във ВБокса! bouquet Вчера го изгледах! Peace



Приятна неделя! bouquet

# 714
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Здрасти! Злати,  bouquet пак минавам след полунощ. Blush

Скрит текст:
Заспивам късно и се събуждам късно, затова пиша... късно...  Joy

Много хубави новини си донесла, благодаря и както се казва по нашия край: "Хаирлия да е!". Кастът ми е почти непознат, нямам опит в сериалите и филмите, като твоя. Но това не е от значение, важното е, че Туба ще участва. Селим съм го гледала във ВВ, но епизодично. Не си падам по историческите сюжети, особено когато са "студийни", защото действията се развиват в някакви бутафорни затворени пространства, но дано новият проект да е нещо по "раздвижено". Ще ми е интересно, как Туба ще изпълни ролята си. Не съм я гледала в подобно превъплъщение, свързано с далечната история.





Хайде, добро утро!


# 715
# 716
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Hug

Написах поста и тъкмо да го пусна изчезна! ooooh! Лаптопът прави номера!И сега всичко наново! Peace



Кате Hug,вече си пуснала кафенцето! Wink За сериала,добре е, че ще видим Туба,въпреки,че ще е 6 еп.! Peace

пресата...за проекта...

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/amerikalilar-tuba-dedi-41112594

бащата на Туба-Сердар е пуснал нова снимка на Майя-пианистка,а Топрак свири на цигулка...

https://www.instagram.com/p/BtuhZrtlsXe/?utm_source=ig_twitter_s … shid=rkng3ajds1s8



Синан,благодаря за фрагмана! bouquet Очаква ни отново интересен епизод! Peace







Приятен ден и лека седмица! bouquet

# 717
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утро! Злати, Hug



И аз се радвам, че ще видим Туба на екран, нищо, че ще са само шест сериите. И без това, не харесвам многосерийни проекти - първи сезон, втори сезон, стотици серии... То, човек забравя какво се е случило в началото.., а и е досадно понякога.







Лек ден!



# 718
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Кате Hug Heart Eyes,благодаря за кафенцето!Донесла си новата снимка на Туба с фен! Heart Eyes







нова от Мави




Приятен ден! bouquet

# 719
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Сблъсък 10. Епизод 2. Трейлър - Бг Субтитри

Общи условия

Активация на акаунт