КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 965
  • 581
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Никога не съм чула Хилда толкова критична.

# 181
  • Мнения: 1 224
Зле си беше отвсякъде. Колебая се между Боби и Славин, но и Иван ми хареса.

# 182
  • Мнения: 3 154
Боби и Иван бяха най-добри... според мен.

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Данчо Караджов наистина е добър в коментарите си, каквото е казал, съм съгласна с него. Само се чудя, като има слух и е специалист, освен добър музикант, певец, творец и т.н. защо не посъветва дъщеря си да не се мъчи да пее, да се излага, да се напъва излишно, а да се насочи към нещо, в което ще е по-добра. Все ми се струва, че от малка повечко я е подтиквал и насърчавал в пеенето, аз съм я слушала на живо не един Кока-Кола енерджи концерт - един верен тон нямаше.

# 184
  • София
  • Мнения: 6 198
Никога не съм чула Хилда толкова критична.

И аз това си мислех. Тази вечер за втори път при това- малко по- рано коментира безумния текст на песента на Тита.

Моята класация:
Боби
Славин
Иван
Марги
Софка
Златка
Гери
Коцето

# 185
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добринко Ковачев се измори.

Напълно съм съгласна с точките, които даде, с изключение на тези на Славин и Боби. За мен Боби е за 10.

# 186
  • Мнения: 15 772
Добринко Ковачев се измори.

И пак даде 8 точки на Коцето. Марги заслужаваше повече от него. Иван също!

# 187
  • София
  • Мнения: 6 198
Браво на Данчо Караджов!

# 188
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Браво на Данчо! Реална и справедлива оценка. И професионална.

# 189
  • Мнения: 15 772
Данчо даде много правилно класиране. А Коцето как нагло се подхилкваше и гледаше - все едно се смята за по-голяма работа и от Данчо.

# 190
  • Wonderland
  • Мнения: 692
Ако може всяка седмица в журито, не да има гост звезда, ами всички да са гости! Браво на Данчо Караджов за оценките!

# 191
  • Мнения: 3 154
С известно неудоволствие признавам Mr. Green, че с Караджов напълно ни съвпадат мненията относно класирането.

# 192
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Данчо даде много правилно класиране. А Коцето как нагло се подхилкваше и гледаше - все едно се смята за по-голяма работа и от Данчо.

Много ме вбеси, като го видях.

# 193
  • София
  • Мнения: 6 198
Гери се подиграва с публиката вече. Бляк.

# 194
  • Мнения: 13 092
И аз съм съгласна с класацията на Данчо. Писна ми Фънки да побутва Коцето. Тая вечер беше много зле, беше си за долните места.

Общи условия

Активация на акаунт