Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №59

  • 50 165
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 252
мерси пак дани , хаи абдо да не  полу4и удар кат видя гюла при джуню

# 661
  • Мнения: 1 575
ей тва ме нерви, че вилдан ся ще използва детето и фери ще е разкрачен

опа аслъ ще намери нещо или ще ги чуе

# 662
  • Мнения: 9 388
Вилдан му написала писмо и го оставила в чекмеджето му. Аслъ отива да търси лекарства там.

# 663
  • Мнения: 1 575
ахаххаах много лесно ми се вижда ох нямам думи освен край и заболя ме главата от тия

# 664
  • Мнения: 3 252
аслъ разбра , нали

абдо каза ли на фери  4е  е видял гюла на записа  / линковете  ми прекъсваха /

# 665
  • Мнения: 9 388
Кой знае какво старо нещо е измъкнала от чекмеджето, някое ученическо обяснение в любов на някоя девойка, пък ние мислим, че е писмото на Вилдан. Но дано е писмото на Вилдан, да се разплита този възел. Иначе е сладичък Ферхат Аслан, който вече включи и Йозге в списъка на абсолютно привилегированите. Стана баща от раз, дори не съжали за миг. Харесва ми!

Абидин каза на Ферхат, че самият той е бил къртицата. Сега ще чака Фери да го гръмне, и живота си е готов да даде за Гюла.

# 666
  • Мнения: 33 435
Сега сценаристите да убият бебето и вече ще откача наистина  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 667
  • Мнения: 1 575
не изтри видеото

аслъ проччете нещо - би трябвало да е писмото, ама не ми се вярва

# 668
  • Мнения: 9 388
Обаче Вилдан не мисли, че са братовчеди с Ферхат, така че това че не знаят е смекчаващо вината обстоятелство. Така са решили сценаристите да спасят Ферхо и Вилданчето от съзнателно кръвосмешение.
Ама трябва да чуя отново какво обясни Намък на Хандан като доведе Йетер с децата.

# 669
  • u doma
  • Мнения: 170
Ох , бе , как ще дочакам понеделник?

# 670
  • Мнения: 9 388
Лека нощ с това романтично пробуждане! Едно от най-уютните места на света - прегръдките на любимия мъж!  Grinning

# 671
  • Мнения: 3 252
  мерси за инфото ви , лека ве4ер , поне да  се по4ерпим 

# 672
  • Мнения: 1 069
Значи от целия епизод мога да кажа, че съм доволна от 2 неща:
1. Сцената с ягодите - радвам се, че Ферхат се измъчи малко, нека види какво е да чакаш бебе!
2. Сутрешната сцена в леглото - той направо и се нахвърли, беше малко като отговор на нашите искания (поне частично) , нещо като – "Не съм можел да бъда страстен ли, вижте ме сега, и пак няма да се наложи да я целуна по устните" - еми, справи се човека, според мен!

(Някой ако е гледал ушите как бяха, ще се радвам да каже, много ми е важно Simple Smile Grinning

Другото в епизода не искам да го коментирам сега, предпочитам да запазя малко добри впечатления!
Иначе вие какво милсите - Аслъ разбра ли за Йозге или пак ни метнаха?

# 673
  • София
  • Мнения: 1 261
Според мен разбра и смятам, че така е по-добре.
Да се слага вече край на този цирк и да започва да се разплита тази история.

# 674
  • Мнения: 33 435
Не знам вече кво да мисля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт