iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 98

  • 69 831
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
Здравей denis. Търся нещо такова
https://de.iherb.com/pr/Emerald-Laboratories-CoEnzymated-Prenata … etable-Caps/69773
но да е без йод, заради Хашимото

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
denis., от бирената мая на NOW по колко трябва да давам на 13 годишна тийнейджърка, за да повлияе добре на акнето. Според дозировката е три пъти по 1 таблетка, но това предполагам е за възрастни. Ако намаля приема на два пъти по 1 таблетка дали ще има ефект?

# 32
  • София
  • Мнения: 4 493
И аз днес на митница с две пратки - едната за 24 лв, другата за 29 лв, а третата пратка за 31 лв е в пощата. Доволна съм. Поръчани на 22 март, бяха на 5 април и 10 април в митница и пощи съответно

# 33
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравей denis. Търся нещо такова
https://de.iherb.com/pr/Emerald-Laboratories-CoEnzymated-Prenata … etable-Caps/69773
но да е без йод, заради Хашимото
Консултирай се с Ендокринолог, защото йодът е много важен за бебчо /интелектуално развитие/ - не е добре съвсем да се изключва при бременност.
В тези МВ / Emerald/ дозата му е много ниска, 20 мкг , най-често е 150 мкг.
https://www.iherb.com/pr/Premama-Essentials-Prenatal-Vitamin-Dri … -48-oz-42-g/69487 без йод, но съставът е беден и формите не са много хубави


denis., от бирената мая на NOW по колко трябва да давам на 13 годишна тийнейджърка, за да повлияе добре на акнето. Според дозировката е три пъти по 1 таблетка, но това предполагам е за възрастни. Ако намаля приема на два пъти по 1 таблетка дали ще има ефект?
Бирената мая се приема в по-високи дози.
За възрастни е посочено, 3х3 табл.
За 13 год. около 4-5 табл./дн.
Приема се след хранене.
Спирулина и Коластра дават добри резултати при акне Peace

iHerb® код:   YUL919
- за първа поръчка, 5% намаление
- за следващи поръчки - само жест, към мен

# 34
  • Мнения: 2 461
Привет на всички, Забелязали ли сте, че отново има опция DHL and UPS?

Денис, фруктозата може ли да се пие добавена в кафето сутрин?

# 35
  • София
  • Мнения: 35 952
Привет на всички, Забелязали ли сте, че отново има опция DHL and UPS?

Денис, фруктозата може ли да се пие добавена в кафето сутрин?
При мен - няма DHL/ UPS, само  Delivery by Local Post
Оправи си настройките - Bulgaria

За фруктозата - да, може с кафето Peace

# 36
  • Мнения: 19 017
Донесоха ми известието за последната пратка с дата...5 април..поне не отиде  на митница, много се радвам, че не ме разкарват напразно.

# 37
  • Мнения: 37
Да ми кажете добри витамини за 9-годишно дете /профилактично /.
Какво може да се ползва като заместител на Ксизал или Ериус.
А за простатата какво поръчвате? Благодаря!

# 38
  • София
  • Мнения: 736
Нещо в изписването на Subtotal-a не е както преди. Преди loyalty credit-a се изваждаше от subtota-a, а сега се отразява само върху total-a:

Subtotal:€15.11

Loyalty Credit  :  -€4.93
Shipping: €1.38

Rewards :  €0.00
Order Total: €11.56

И аз забелязвам същото. Поръчката ми е 100,36 щд и заради тези 0.36  няма наличен шипинг метод и не мога да пусна поръчка. Изчаках да шипнат предишна поръчка и лоялити кредитът да намали сумата, но НЕ . шипинг методът е обвързан със субтотала, а не с тотала.

# 39
  • Мнения: 19 017
Какво може да се ползва като заместител на Ксизал или Ериус.

Добавка с кверцетин пробвай
https://www.iherb.com/pr/MRM-Quercetin-500-mg-60-Vegan-Capsules/12059
или https://www.iherb.com/pr/Doctor-s-Best-Quercetin-Bromelain-180-Veggie-Caps/7
въпреки че не може изцяло да замени антихистамините

Код за  iHerb - SDB331

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Благодаря, denis.! Като прочетох съвета ти, обърнах внимание, че 66 са порциите, а не дните, за които стига опаковката.

oreotati , и аз бих ти препоръчала добавка с кверцетин, вместо антихистамини.

Скрит текст:
Съпругът ми проявява алергични реакции през пролетта /нос, очи.../ и се повлиява много добре от кверцетина.

Дъщеря ми като малка беше диагностицирана с бронхиална астма с алергичен компонент и алергичен ринит. Толкова антихистамини ѝ давахме по препоръка на водещите алерголози у нас, а състоянието и вместо да се подобрява се влошаваше. В крайна сметка минахме на хомеопатия и сме доволни.

# 41
  • Мнения: 4 042
В момента действат едновременно и старите и новите седмични промоции. Както и кодът WEEKLY5. Използвам случая да си пусна в една поръчка маска за лице и витамин С, от които имам нужда  Peace

Новите намаления по марки се очаква да бъдат:

с 10%:
Yogi Tea
Tierra Mia Organics
Pure-Indian-Foods
Boiron
Upspring

с 15%:
Himalaya
Mad-Hippie-Skin-Care-Products
Monoi-Tiare-Tahiti

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте! Отдавна следя темата, но днес за пръв път ми се случи нещо, което мисля, че не е коментирано до сега. Става дума за Rewards Credit и митници. Миналия месец реших да използвам натрупания Rewards Credit, за да поръчам витамини за $20 и да си спестя митническите такси. Обаче пратката ми беше задържана и днес получих митническо известие, на което е посочена цялата цена от $20.52. А аз реално съм платил само $5 за доставка... Тези 20.52 бяха покрити изцяло от Rewards Credit-а ми. Доста четох из темата тук и знам, че на кашона просто е изписана цената без никакви отстъпки. Обаче не разбрах дали в митниците признават Rewards Credit? Трябва ли да плащам ДДС за $20.52 и 15 лв за освобождаване при условие, че съм платил $15, което е под лимита от 15 евро?

# 43
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравейте! Отдавна следя темата, но днес за пръв път ми се случи нещо, което мисля, че не е коментирано до сега. Става дума за Rewards Credit и митници. Миналия месец реших да използвам натрупания Rewards Credit, за да поръчам витамини за $20 и да си спестя митническите такси. Обаче пратката ми беше задържана и днес получих митническо известие, на което е посочена цялата цена от $20.52. А аз реално съм платил само $5 за доставка... Тези 20.52 бяха покрити изцяло от Rewards Credit-а ми. Доста четох из темата тук и знам, че на кашона просто е изписана цената без никакви отстъпки. Обаче не разбрах дали в митниците признават Rewards Credit? Трябва ли да плащам ДДС за $20.52 и 15 лв за освобождаване при условие, че съм платил $15, което е под лимита от 15 евро?
Здравей!
Rewards Credit влиза в сумата Subtotal и ако тя, заедно с Loyalty Credit, са над 30.00 лв се плаща ДДС, без значение какво си платил.
Ако тази сума е над 30.00лв се плаща ДДС и на транспорта /Shipping-а/

# 44
  • Мнения: 953
Влизам, за да отчета, че си получих последната поръчка в пощата. Под 30 лв беше.

Общи условия

Активация на акаунт