Шумен - 7

  • 16 358
  • 274
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9
Приятно изкарване на всички отиващи на моренце!
 Ние като се приберем на Варна си го имаме, но не е същото. Друго си е да смениш обстановката за някоко дена някъде другаде  Laughing

# 196
i az idvam
Ето списъка#
1.Ани
2.Дидка
3.Валя
     +
4.цвета
a za miasto  food002-- az sam za kitaiski 4e ot dosta vreme ne sam xodila Mr. Green
a za xremata i sopolite-imalo grip, taka mi kazaxa, a i to tova vreme ve4e na ni6to ne prili4a-tu toplo da ne kaja gore6to, tu xladno #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 ujas!!!! a raceptaya za jegite========== mn e dobra== baseina na terasata i dvete sme vatre  bath1

# 197
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Абе, Цвети, пиши на кирилица, бе душа, че ми изтичат очите дорде те прочета   Praynig

# 198
Много бавно !!!! И в училиште по машинорис биах много зле на кирилица! Blush
Приемам забележката, ще се мъчя вече на кирилица!

# 199
  • Мнения: 4 370
Цвети и аз пиша само с ахглийските букви - фонетика. Слагаш един флекстайп и нямаш грижи.

# 200
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Мани този флекстайп! Не ти трябва! Това е най- тъпото нещо, което са измисляли. Ани, какъв ти е Уиндоуса, че ползвате флекстайпа  newsm78 Цвети, сложете си български интерфейс. А Уиндоус ХР по принцип има кирилизация.

# 201
  • Мнения: 4 370
Уиндоуса ми е ХР Home. ААА вярно че си има кирилизация. Но аз понеже на работа заради една програма трябва задължително да имам Флекстайп и него ползвам и у нас си сложих.

А с Аничка какво става, дане е родила, не се появява нещо.  Confused

# 202
  • Мнения: 2 609
Цвети и без флекстайп можеш да пишеш -тук, във форума на бг., над отговора има бутонче  Kedor, натискаш ВР и готово. Peace

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 11:16 от Кари

# 203
  • където има любов
  • Мнения: 307
Бреййййййййййййййй,много сте изписали пак-браво!Аз няколко дни не съм влизала и не мога да ви изчета.Че и време за среща дошло...Леле как лети само това време...
Да знаете само от кога я чакам тази почивчица...Дано само децата да са здрави,че с тия болести...А и вече ми писна всеки ден едно и също.И тая градска градина.Може ли едно свястно кафе да няма с площадка за децата...
Диде,ние вече ходихме в Поиморие ,но само за един уикенд-едни премеждия с колата,като се видим ще разказвам.
Кари,Пете,пожелавам ви страхотно море и да се върнете черни,ей!

# 204
  • Мнения: 112
Eeeeeeeeeххх, пак голяма активност, да ви се ненадява човек  bouquet
За срещата, нали знаете, че обичайните заподозрени не пропущаме.Още не съм говорила с тати ни, ама мисля, че ще стане.
Ето и списъка:
1.Ани
2.Дидка
3.Валя
4.Цвета
5.Рали
6.Дари

Аз от три дена, чак днес пускам компютъра, то някакъв ужас с тия ремонти.  ooooh!То боядисване, чистене, сега прането на килимите следва. SickАма няма как... докато не свършим няма мира, пък и днес водата беше спряла, че ми спря и работата.  Tired
А Дани, дето не ще да се къпе, вече ще лудна с него, в чудо се видях, а той не като да не се цапа постоянно.  Rolling Eyes Сега има ново двайсе, казва си името: Дей Дани, Дей Дани, голям бърборан, ама повечето на джигитайски си приказва... Joy

# 205
  • Мнения: 4 370
ЕЕЕ супер, пак се посъбрахме за срещата!  Laughing Сега и да решим къде ще ходим , няма да е зле. Аз съм за Виенска градина, че едни картофени вкусотии има там.   chef Но и другаде да е , пак става.

# 206
  • Мнения: 112
упс, каква съм патица newsm57, забравих да сложа и Светлето. Светле извинявай, душа веднага се поправям:  bouquet
1.Ани
2.Дидка
3.Валя
4.Цвета
5.Рали
6.Дари
7.Светла  bouquet

# 207
rali4kata не се ма4и на ръка да переш килимите- дай ги на  washпералня . Вземат по 8ст. на килограм и мн хубаво ги изпират. Аз нали сам все по лесния начин Stuck Out Tongue Winking Eye
И всички морски сирени-1 молба!! превете си  smile3509 да гледаме росле как сте изкарали така  grinning039,така   sport027или таака  umbrella. Надявам се по парвия на4ин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 208
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
здравейте, не съм родила още, но полежах в болницата 6  дена Sadлъжливо  раждане казаха докторите.имам 2см. разкритие и сега  трябва само да стискам още малко, че на 3-ти ще ми уточнят датата,сигурно някъде към 8-10.още сме с дупето напред, тъйче съм100%   секцио. Thinking сега трябва да лежа че имам контракции почти постоянно...

# 209
  • Мнения: 381
Стискаме ти палци всичко да мине благополучно Praynig HugСамо няма да се плашиш WinkЛежи си и ако маш много силни болки или нещо ти е неспокойно веднага се обаждаш на чичо доктор за да си спокойна Peace

Общи условия

Активация на акаунт