Пазарджик - 4

  • 13 893
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Мери, пак благодаря за стола!
като дойда ще видим първо тези в ПЗ и тогава ще ходим до Пловдив. ние и без това ще сме 12 часа в града. ако не съм много умряла може и до Пловдив да се замъкнем. ако иска и брат ми да ни закара де Laughing

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
ние и без това ще сме 12 часа в града.
Как 12 часа newsm78,после къде ще ходите?

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
полета ни почва в 1  сутринта на 5-ти и свършва 10 българско време. докато се приберем до града 12 на обяд. по принцип не мога да спя през нощта, но и като се прибера у нас от емоция не ми се спи.  #Crazy
ще видим.

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
 Joy Joy Joy Joy Joy
Ще се разберем...............
Аз си помислих,че само 12 часа ще стоите тук,а не,че в 12 ч. ще пристигнете ooooh!............

Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
уби ма! Joy
той полета е 10 часа!!!
по план 3-4 месеца ще стоим.дано да не се обърка като миналата година. тук настана адска жега! много ми се ядат сладки череши и малини(не американски) и ми се обикаля по балкана.

# 20
  • Мнения: 1 072
mariabutti, добре дошла.
  Само да обявя, че довечера е празничният концерт на ОДЗ Юрий Гагарин. Очаквайте пълен фоторепортаж от събитието. Между другото, сега ще бъдем предучилищна. Очаквам отзиви, критики и препоръки от майчетата на по-големи деца за хубаво училище.
                                                    Благодаря ви предварително.

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Като бивша учителка, горещо ти препоръчвам НУ "Васил Левски" и г-жа Опълченска  Peace
Мисля, че Nellina също ще ме подкрепи, защото и тя е учителка в това училище , а детето и в момента е в предучилищна там.   bouquet

# 22
  • Мнения: 186
имам две предложения- Отец Паисий и проф.Иван Батаклиев- къде ли са ми отишли кавичките  newsm78
за малко дете малко училище, така казват някои, но не съм го опитала с каката и баткото.ще видим с малкия какво ще правим, има мноооого време докато порасне. Hug

# 23
  • Мнения: 134
Да се отчета и аз в новата тема.
магазините в Пловдив - аз пазарувам за Стеф почти всичко от Пловдив. Основно от "Вис Виталис" и "Пинокио".  newsm10
"Хиполенд" изобщо не ми хареса  newsm11- някакъв хамбар с нищо, което да хване окото. Поне моето.
Мери, кажи къде е този "Денди" - за първи път го чувам.

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Основно от "Вис Виталис" и "Пинокио".  
Мери, кажи къде е този "Денди" - за първи път го чувам.
"Денди е точно до "Вис Виталис",щом ходиш там,няма начин да го пропуснеш,просто са почти залепени един за друг Laughing.А на "Пинокиото" и аз съм му фен!Има и много хубави неща в магазина на Чико(забравих му името newsm78).Намира се на колелото на Панаира.Обаче е "малко" скъпичко там Confused.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 22:54 от мама Мери

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Днес щяло да има протест в Пазарджик,срещу полициятя newsm78.Някой да е чул нещо?

# 26
еййййй какво хубаво време newsm61 като видях на термомеръра 17 градуса #Shocked и като гледам как вали моето синче днес ще ме побърка newsm57 дано при вас да е различно

# 27
# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Извинете, вие петле ли сте?

# 29
  • Мнения: 71
 Уф,за най-хубавия празник-най-гадното време Twisted EvilВчера ни наваля,докато се приберем от центъра,днес пък хич не можахме и да излезем.Дано поне в събота се оправи времето,че вечерта сме на заведение на открито #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт