Почерпка за рожден ден

  • 2 009
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Здравейте в други ден ще правим рожден ден на дъщеря ми в местно заведение, но трябва да си внесем почерпка та Simple Smile Може ли да ми предложите идеи за почерпка за деца 3,4,5 годишни.. Пици, халки.. Тортата е едно налице, мерси предварително

# 1
  • Мнения: 11 747
Идеи за домашно приготвени неща ли търсиш? Или да купиш готови?

# 2
  • Мнения: 372
По скоро си мисля за готови купени...но приемам всякакви идеи

# 3
  • Мнения: 11 747
Вземи от готовите замразени банички, има такива, които са съвсем мънички, като пръстче. Вземи и бутерки пак от замразените. Бързо ще се изпекат, нареди ги в еднократни подноси от картон или алуминиево фолио, отгоре покрий със свежо фолио и носиш. А може и сама да направиш баница и да я нарежеш на малки хапки. Вземи от натуралните, солени кроасани, разрежи на две и направи сандвичи. Сложи някаква шунка или салам, кашкавал, резенче краставица, парче маруля - става свежо, приятно и интересно. Захлупи с другата част от кроасанчето. Имам предвид малките кроасанчета, не големи, а които са 3 хапки. Домат не слагай, защото ще се разтече. Направи малки кюфтенца, колкото една хапка, от кайма, аз меля в месарница, не готова кайма. На фурна ги печеш, не пържиш, става бързо и лесно. А може и да купиш готови, ако намериш. Да поръчаш кетъринг е вече късно. Също купи замразени, панирани, пилешки пръчици - пак пържиш, слагаш в еднократен поднос, свежо фолио и носиш. Нарежи на тънки ивици моркови, краставици, чушки. Децата ги хрупат, пък и да има нещо здравословно, да не се тъпчат само с тесто и боклуци.

# 4
  • Мнения: 372
бЛАГОДАРЯ ТОВА С БАНИЧКИТЕ И АЗ ГО МИСЛИХ, БЛАГОДАРЯ МНОГО ЗА ОТГОВОРА И СЪВЕТИТЕ..

Общи условия

Активация на акаунт