Звездни компромати - 359

  • 105 575
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 920
Много е хубава Шарапова.
И снаХАлваджиян харесвам.

# 721
  • Мнения: X
То детето на Дончева вече не е съвсем малко, но бременността и гледането му до 2 годишна възраст си вземат своето.

# 722
  • София
  • Мнения: 979
Страхотна е първата снимка, направо се разчувствах. В първия момент никой не разпознах, но в крайна сметка само момчето долу в ляво не мога да се сетя кое е.

Втория, нали? И на мен ми е непознат.

Ралф Макио

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Младите им мъже също не младеят,като набори са им.
Гала си е боцкала устата,крива и леко подута е отгоре.

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 10:27 от Doli

# 724
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Хари и Меган 
само тя
 в цял ръст

Eva  Longoria

Поздравът на Валери Божинов към Никол по случай рд. Хубаво се е разлял,но сякаш няма друго дете ... А може и Николета да го инструктирала.

Дир-а с изцяло нова визуална концепция.
Михаил Билалов: За парите, славата и секса


Диляна Попова и сестра й.
Засъжаление сестра й не прилича на нея.

# 725
  • Мнения: X
Много, много е готина сестрата на Диляна и лично аз я намирам за много чаровна. На тази снимка не прилича на себе си обаче. Ето една друга.

# 726
  • Мнения: 9 865
Въобще не ме кефи тази мис Маркъл, изгоря хубуто принцче, значи.

# 727
  • Мнения: 1 165
Искам да попитам това Гери Дончева ли е? (Снимката е от каталог за бельо) Ако е тя, разликата с тялото й от онова ревю е потресаваща.

# 728
  • Мнения: 920
Тази снимка е идеален пример за това какво показват в списанията и каква е реалността. Ако не сме я виждали Гери Дончева в онези гащи с чорапогащи отдолу и както се носят легенди за моделството и, и видим тази снимка от каталог за бельо, спокойно може да бъде обявена за съвършено божествена. Но реалността винаги е друга. И тези илюзии, които създават списания и сайтове се намират после в албума на 90-60-90.
Работата с фотошопа в каталога за бельо е похвална, браво. А Гери Дончева заради такива снимки много си е повярвала, което пък май не е толкова лошо в техния вип свят на акули.

# 729
  • Мнения: 4 717
И аз не я харесвам Маркъл, въпреки че е красива. Някак ми е дразнеща, сега още повече като я виждам отслабнала и все повече наподобяваща визията на Дукесата.

# 730
  • Мнения: 920
На мен не ми е много нормално това, че Хари си избра жена, която е подобрено копие на жената на брат му и мисля така заради това, че двамата с Кейт имат снимки на които се веселят така, че третия с тях, който в тия случаи е Уилям, изглежда излишен. Въобще, много тайни крие това ми ти кралско семеиство. И ако някога излезат наяве ще са много интересни.

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Много я харесвам Мегън Heart Eyes В движение е страхотна!

Keйт роди ли?

# 732
  • София
  • Мнения: 23 130
Мегън ми е симпатична, има хубава усмивка. Само са ми странни краката й от коляното надолу - ужасно кльощави, като на пиле. Моля да бъда извинена, ако някоя съфорумка има подобни! Просто Мегън е публична личност и мисля, че имам право да й коментирам природните дадености (въпреки че ако хапне малко, може и да позаглади кълките).

Кейт все пролетно ги ражда май...

# 733
  • Мнения: X
Последната теория изби рибата..

И на мен са ми направили впечатление краката на Маркъл, че са много слаби, но според мен не е от недохранване. Днес видях в трамвая една жена със структура като нейната, но с поне 10-15 кила отгоре. Краката й бяха обаче направо кльощави.

# 734
  • Мнения: 6 015
На мен стила на Катрин много ми допада и се нося така, когато мога, та, ако аз се бях омъжила за Хари, пак ли щях да съм нейно копие? Grinning
Изобщо какво ви навежда на мисълта, че Мегън търси умишлено прилика с Кейт Thinking

Общи условия

Активация на акаунт