Колко пъти месечно ви идва да утрепете Милия?

  • 59 988
  • 440
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 328
А вашите мъже сравняват ли се с комшийските?
Моя щото понякога снифи през прозореца и коментира съседа дали правилно коси тревата или пък дали не пръска много химикали по ягодите си. Умирам си от смях.
Не знам дали се сравнява,ама имаме един комшия, от който ММ ревнува много.

# 211
  • Мнения: 4 717
Не, не. Нямах предвид ревност, а съревнование - кой по го бива и кое е по-голям специалист.
Съседа като свърши нещо и вика моя мъж да одобрение, преди да предаде обекта на жена си. Консултация един вид.

# 212
  • София
  • Мнения: 2 995
Ами какво друго им остава на тях, милите. Нали все някой трябва да ги одобри.
Като чета, гнусните битовизми: чорапи, готвене и разтребване, са все поети от жените.

# 213
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Моят никога не се завива през ноща, тоест завивката си е само за мен.
Не хърка, чорапите му са подредени по цвят 😂 той си се занимава с тях.

И пак успява да ме дразни.

# 214
  • Мнения: 1 756
Поклон за чорапите по цвят Joy

# 215
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Всички мъже са дразнители.

# 216
  • Мнения: 6 392
Моят никога не се завива през ноща, тоест завивката си е само за мен.
Не хърка, чорапите му са подредени по цвят 😂 той си се занимава с тях.

И пак успява да ме дразни.

Това е като къс разказ (научна фантастика може би) с невероятен обрат на финала! Joy

# 217
  • Мнения: X
Мен ме дразни дори като говори по телефона. Не че вика или говори дълго, но ме дразни какви ги дрънка, даже гледам да се махна някъде. Или като каже на някого, че след 15 минути ще е при него, а няма шанс да стигне за по-малко от 30. Да не говорим как пазарува храна ако ще и да е със списък в ръка и после брутално спори, че в магазина не се продават неща като мляко,  домакинска хартия и магданоз.

# 218
  • софия
  • Мнения: 2 463
Всеки ден готвя, мия терасата и подреждам всичко за вечеря. Той е от тези,които докато се храни, абсолютно всичко трябва да е в отделна чинийка/купичка. Съответно една вечеря за двама е равна на 20 броя посуда за миене. Аз ползвам една чиния. Винаги се наяжда преди мен, става и отива на дивана примерно. Аз оставам сама на масата с всичките съдове. Трябва 1000000000 да му кажа да разчисти. "След малко,че сега не мога да дишам" ,"уфф стига си ми натяквала". Еми ще ти натяквам като ти никога няма да се сетиш да направиш каквото и да било ако не ти бъде повторено 100000000000000 пъти! И не говорим само за чинии. Очевадни неща, които изискват съобразителност. Вижда ме как с моите внушителни 39кг се опитвам да сгъна маса ,която тежи колкото мене. Цъка си на компа.
А сутрешното ставане........влудява ме. Стои до 2ч на компа и след това с кран трябва да го отлепвам от леглото в 10!!! И естествено аз понеже ставам в 8 , всичката домакинска работа е свършена, понеже не мога да търпя 2 часа да стоя в мизерия.
А има и наглостта да ме нарича прасе. Еми като съм такава мърла, хвани чисти бе ,умнико!
Ако почне да хърка, отива да живее при техните.
ПП: стана ми по-добре Simple Smile

# 219
  • Мнения: X
Честно като чета тези теми и си плюя в пазвата и ще отложа развода за по-нататък. Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 май 2018, 06:32 от Анонимен

# 220
  • Мнения: 2 199
Почти всеки ден 😂😂😂
Когато започне да говори на определена тема може да откара и час, няма млъкване. Казвам: да добре млъкни, след което следва тишина за 30 секунди иииииии се започва отново 😂😂😂

# 221
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Не всяка вечер, ама да речем, през 1-2, милия не се усеща и затваря вратата на банята, а там са купичките и тоалетната на котьо. И в 4 часа като по часовник, косматко идва и ми дудне на ушенце да му отворя. Е, що не иде на неговото ушенце? Така се разсънвам, че после няма заспивсне...

# 222
  • Мнения: 33
Не всяка вечер, ама да речем, през 1-2, милия не се усеща и затваря вратата на банята, а там са купичките и тоалетната на котьо. И в 4 часа като по часовник, косматко идва и ми дудне на ушенце да му отворя. Е, що не иде на неговото ушенце? Така се разсънвам, че после няма заспивсне...
Е на моя същия ама и през деня.. Един ден котаната се изпишка в леглото на "неговото" място и той се осъзна. Избесня, искаше да я махаме ама сам си беше виновен. За чистене на тоалетната да не говорим.

# 223
  • Мнения: X
А, за котките е най-добрият мъж на Планетата. Тоалетната само той чисти и много внимателно избира камъчетата в магазините, все едно купува нощен крем. Аз като се забутам при козметиката тук в един мол , той отива в съседния сектор, където са нещата за животни и идва на касата с една кошница играчки, козметика, нокторезачки, купички, храна, добавки, каквото види. Къпе ги и ги сресва редовно, тук още личен лекар не сме си намерили, но ветеринар намери, като преди това много щателно ги проучва тези в района. Напоследък ги вади на двора и стои с тях по един два часа да се радвали на птичките и миризмите на цветята. Ама това само за котките.

# 224
  • Мнения: 4 808
Моят снощи ми се разсърди, че говорих един час с приятелка, не съм му обръщала внимание (очакваше секс). Сутринта станал и се измъкнал от къщи преди мен, а в момента тръгва по-късно. Иначе ми оставил 20 лв, щото снощи му казах, че е време да се сети да даде някой лев за домакинството... много пари оставил, да се чуди човек какво по-напред с тях.

Общи условия

Активация на акаунт