NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 4

  • 82 262
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 248
Интересна новина прочетох Nestle ще инвестира над 2 пъти повече средства в България, дано това включи и по-богат асортимент от капсули за нас.

# 736
  • Мнения: 75
И аз поръчах от китайците капсули за многократна употреба.Ще видиме как ще се представят когато пристигнат.Grinning

# 737
  • Мнения: 2 587
И аз поръчах от китайците капсули за многократна употреба.Ще видиме как ще се представят когато пристигнат.Grinning

Аз съм много доволна, така мога да разнообразявам с много видове кафе. А когато ми е кеф правя и от техните капсули.

А за точките им писах и казаха, че имат технически проблем и ще ми ги начислят отново, когато го оправят . Бързо реагираха, почти веднага ми върнаха отговор, просто забравих да пиша тук.

# 738
  • Мнения: 75
Deede,има ли някаква точна последователност да се спазва при тези капсули?Колко кафе слагаш?Как точно нацелваш къде да влезе иглата?
Дай на лично,да не спамим темата.
Между другото си взех една кутия капсули на Якобс-еспресо.Ми не са като оригиналните,но при цена 5.50 за кутия стават.

# 739
  • Мнения: 1 377
Къде са о 5.50лв? Колко броя са в кутия?

# 740
  • Мнения: 75
Къде са о 5.50лв? Колко броя са в кутия?
Ми това е във Видин-квартален магазин.Един път и ние в провинцията да сме на далавера Simple Smile
Иначе са 14 броя в пакета.И самото фолио отгоре на капсулата е по-твърдо отколкото оригиналното.

# 741
  • Мнения: 2 587
Пробвала съм и аз всякакви съвместими капсули, но техните са ми най-вкусни. Особено млечните напитки, другите не могат да им докарат техният аромат и сладост.
Но това не ми пречи да продължавам да опитвам де.. Joy обичам разнообразието.

# 742
  • Мнения: 2 220
А някой пробвал ли е Café Royal съвместими капсули за Dolce Gusto кафемашини?

# 743
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Deede,има ли някаква точна последователност да се спазва при тези капсули?Колко кафе слагаш?Как точно нацелваш къде да влезе иглата?
Дай на лично,да не спамим темата.
Между другото си взех една кутия капсули на Якобс-еспресо.Ми не са като оригиналните,но при цена 5.50 за кутия стават.
Няма да е излишно и тук да споделиш Simple Smile
На мен почти всеки път ми протича вода като ползвам многокр. капсула, слагам по 2 1/2 мерителни лъжички.

В момента има ли някъде промоции?

# 744
  • Мнения: 1 377
Ще си позволя да се повторя - ключово е хубаво да се натъпче с мерителната лъжичка кафето в капсулата, при мен може да се каже, че спря да тече, няма такова бърсане всеки път както доскоро. Аз слагам 3 пълни лъжички и даже добавям малко от себе си Simple Smile Пълни се равномерно капсулата. При поставяне, дупката за иглата гледаш да е точно посредата към теб (навън) насочена - при  Пиколо - докато се научи човек може да затваря по-леко, да няма съпротивление - ако има, капсулата не е поставена правилно и трябва да се завърти. След всяко кафе капсулата  се мие добре, за да не се запуши.

ПС: Забравих да благодаря да информацията за капсулите на Якобс, ще ги пробвам!

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 20:31 от Saudadе

# 745
  • Мнения: X
Освен от китайците, от къде може да се поръча капсула за многократна употреба? Може ли линк, ако сте доволни ?

# 746
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Освен от китайците, от къде може да се поръча капсула за многократна употреба? Може ли линк, ако сте доволни ?
Аз поръчах от ОЛХ, но не пазя координати. Има доста обяви.

# 747
  • София
  • Мнения: 135

Нямам проблем с влизането  аз, но пък съм им бясна. Анулирали са ми точките в профила.
И моите са анулирани, а  тамън бях събрал за една кутия. Писах им два пъти, първият беше преди около месец и казаха, че било технически проблем. Сега нищо не ми отговориха. Мошеници. Дори да са имали срок на валидност, той не е  бил упоменат или не е бил 2019, защото иначе щях да забележа. 

Между другото си взех една кутия капсули на Якобс-еспресо.

Пробвах ги, много са добри, слабичко е кафето, но е много вкусно.

Пробвала съм и аз всякакви съвместими капсули, но техните са ми най-вкусни.

На мен оригиналните капсули най-не ми харесват. Кафето е много долнопробно. Млечните не съм пил, за тях не знам.

А някой пробвал ли е Café Royal съвместими капсули за Dolce Gusto кафемашини?

Да, аз.  Много са хубави, особено класическото Espreso /жълтата кутия/. Има го в кафе мания /онлайн и физически магазии в София/, но често свършва жълтото, защото се търси доста.

# 748
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,от скоро сме с кафемашината на долче густо,но кафето им ни идва слабо.Бихте ли препоръчали хубаво,силно кафе.
Пробвали сме RISTRETTO,BARISTA

# 749
  • Мнения: 2 220
Здравейте,от скоро сме с кафемашината на долче густо,но кафето им ни идва слабо.Бихте ли препоръчали хубаво,силно кафе.
Пробвали сме RISTRETTO,BARISTA
Наполито е най-силно, препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт