За любителите на салати - тема 2

  • 98 236
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 28 137
Имам една консерва от нахут и ще пробвам салатата с чушките! Party

# 271
  • Мнения: 9 569
Печени чушки с нахут и сиренце Yum много вкусно!

# 272
  • Русе
  • Мнения: 5 181
Имам една консерва от нахут и ще пробвам салатата с чушките! Party

https://ipeychev9.blogspot.com/2015/03/blog-post_14.html

# 273
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Друго предложение с нахут - нахут, червен боб, чушка, лук, маслини, моркови /понякога добавям и сварена леща/. Дресинг от зехтин, лимонов сок, сол и пипер на вкус. Споделете мнения, ако я пробвате. Надявам се, да ви хареса. Relaxed

Доста идеи сте предложили, този уикенд ще се тестват. Благодаря ви! Hug

# 274
  • Мнения: 551
Петъчна салатка: зелена салата, царевица, сирене, пилешко месо, сол, зехтин, оцет, поляти със сос равни дози кисело мляко и майонеза с малко сладка горчица. Да ви е сладко Blush

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте! Не съм чела цялата тема и може да се повтарям, но моля да ме извините. Днес в заведение хапнах следната салата: шайба домат, върху нея грилована тиквичка и отгоре запечено краве сирене. Върху сиренето беше полято песто. Допадна ми салатката и някой път ще си я направя вкъщи.

# 276
  • Мнения: 2 990
За вечеря ще си направя салата от домат, варено яйца, магданоз, царевица и сирене с дресинг от мед, соев сос и черен пипер

# 277
  • Мнения: 1 402
Салата от домати, маслини, босилек, поръсена с черен пипер, конопено семе и хранителна мая.

# 278
# 279
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Салата от два вида марули, пресвн лук и жълт грах.

# 280
# 281
# 282
# 283
  • Мнения: 499
Айсберг, маруля, морков, домати, яйца, пушена сьомга с домашно приготвен дресинг Simple Smile



# 284
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Сега откривам темата. В къщи сме големи любители на салатите,основно това вечеряме.
Вместо запис да си кажа нашата любима салатка( може и да е коментирана)- рачешки рулца,царевица консерва,кисели краставички и майонеза...бързо,лесно и ужасно вкусно.Може да се добави и някаква паста.
Тази седмица основно сме на маруля и айберг,та ще прегледам за нещо интересно.
Ако харесвате калмари(купувам готови панирани и само пържа) става много вкусно ,ако се добавят нарязани на малки хапки в марулята или айсберга.

Общи условия

Активация на акаунт