коламаска удома

  • 1 688
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Някои съфорумки ми обясняваха за въпросните кола маски, ама пак да питам  Blush- посочените марки Кара и Сара еднакви ли са и нали уж бяха студени, какво е това затопляне, за което говорите ?! Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 8 242
Преди седмица си купих на Таки едно roll-on-че.. Слага се в микровълновата за 10 секунди да се втечни леко и после мажеш на тънка лентичка, слагаш отгоре една хартйка (има в комплекта доста) и дърпаш  Mr. Green
Щом успях сама да се справя с огромния корем, значи всеки ще може  Joy
Мирише много приятно, мие се с вода.. Лентичките също се мият и като изсъхнат са като нови - могат да се ползват многократно! И наистина е така, за което хич не вярвах  newsm78
10 лв струва, на мен ми отиде 1/3 за краката + подмишниците..
За 3-ка не съм го пробвала, щото толкоз акробатики не мога да правя  hahaha .. ходих на кола маска..
Но туй наистина е много лесно... отдавна си търсех подобно нещо и съм много доволна Peace

# 17
  • Мнения: 68
Някои съфорумки ми обясняваха за въпросните кола маски, ама пак да питам  Blush- посочените марки Кара и Сара еднакви ли са и нали уж бяха студени, какво е това затопляне, за което говорите ?! Rolling Eyes
Като се затопли ,се разнася по лесно Peace

# 18
  • Мнения: 68
Преди седмица си купих на Таки едно roll-on-че.. Слага се в микровълновата за 10 секунди да се втечни леко и после мажеш на тънка лентичка, слагаш отгоре една хартйка (има в комплекта доста) и дърпаш  Mr. Green
Щом успях сама да се справя с огромния корем, значи всеки ще може  Joy
Мирише много приятно, мие се с вода.. Лентичките също се мият и като изсъхнат са като нови - могат да се ползват многократно! И наистина е така, за което хич не вярвах  newsm78
10 лв струва, на мен ми отиде 1/3 за краката + подмишниците..
За 3-ка не съм го пробвала, щото толкоз акробатики не мога да правя  hahaha .. ходих на кола маска..
Но туй наистина е много лесно... отдавна си търсех подобно нещо и съм много доволна Peace
От къде си го взе тва Таки???

# 19
  • Мнения: 8 242
От къде си го взе тва Таки???

Kaufland - където са козметиките, веднага вдясно и гледаш нагоре. Има най-различни и лентички, и депилатоари..

# 20
  • Мнения: 68
От къде си го взе тва Таки???

Kaufland - където са козметиките, веднага вдясно и гледаш нагоре. Има най-различни и лентички, и депилатоари..
Благодаря Hug

# 21
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз ползвах Таки - много съм доволна. Мирише приятно. Бързо и лесно маха гадните космърлъци!

# 22
  • Мнения: 1 925
Тази, за която обесних, повечето козметички я ползват. Апарата се включва в тока и в него се слага патрона с кола маската. Лентите са на топ и си режеш размера, който ти трябва, страшно икономично е и удобно.  Peace Има едно магазинче на Ангел Кънчев и Хан Аспарух или следващата Неофит Рилски. Вътре има какви ли не кола маски и всичко останало.  Peace
Преди това пробвах с ВИИТ и Таки, но излиза доста по-скъпо, ако седнеш да смяташ Thinking , пък и не е толкова удобно.
  Naughty

# 23
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Преди седмица си купих на Таки едно roll-on-че.. Слага се в микровълновата за 10 секунди да се втечни леко и после мажеш на тънка лентичка, слагаш отгоре една хартйка (има в комплекта доста) и дърпаш  Mr. Green
Щом успях сама да се справя с огромния корем, значи всеки ще може  Joy
Мирише много приятно, мие се с вода.. Лентичките също се мият и като изсъхнат са като нови - могат да се ползват многократно! И наистина е така, за което хич не вярвах  newsm78
10 лв струва, на мен ми отиде 1/3 за краката + подмишниците..
За 3-ка не съм го пробвала, щото толкоз акробатики не мога да правя  hahaha .. ходих на кола маска..
Но туй наистина е много лесно... отдавна си търсех подобно нещо и съм много доволна Peace

 newsm10 когато свърши ще пробвам да го напълня с коламаска Кара(Сара) дето е в тубичка и да си ползвам ролона

Общи условия

Активация на акаунт