Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 78 374
  • 932
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 728
                            Добре дошли   Flowers Hibiscus
               Тук споделяме своя опит с фризьорите във Варна      People Haircut    Scissors


Вместо "запис" - какво ви накара да смените фризьора си ?

 Линк към старата тема :http://www.bg-mamma.com/?topic=516573

# 1
  • Мнения: 5 885
Аз имах страхотен фризьор. Обаче хич не се придържаше към ценоразписа си.
Подстригването струваше 17блева, естествено винаги оставях 20. Така съм научила и дъщерите си-да оставят бакшиш. Е, да, но очевидно бакшишът ми е бил малък. Например за две подстригвания съм плащала 50 лева. Говоря само за подстригвания, без други екстри. Случи се няколко пъти и накрая спрях да ходя там. Аз обичам да плащам повече, когато съм доволна. Но с мярка.

# 2
  • Мнения: 6 293
Сигурно е грешка на клавиатурата, не струва 176лв едно подстригване, нали Laughing Пък може и такива цени да има.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 181
Подстригване с издухване беше 15 лв. при Дария. И аз гледах много красиви неща в инстаграм, ама не се разбрахме ли, не знам. И 100 лв. са ми множко(исках дълбок корен, боядиса дължините 8ца, а корена 5ца- но се получи твърде тъмно...) Ще ходя обаче при нея за подстригване.

# 4
  • Мнения: 5 885
Сигурно е грешка на клавиатурата, не струва 176лв едно подстригване, нали Laughing Пък може и такива цени да има.
17 естествено.

# 5
  • Мнения: 954
Подстригване с издухване беше 15 лв. при Дария. И аз гледах много красиви неща в инстаграм, ама не се разбрахме ли, не знам. И 100 лв. са ми множко(исках дълбок корен, боядиса дължините 8ца, а корена 5ца- но се получи твърде тъмно...) Ще ходя обаче при нея за подстригване.

Благодаря за инфото. Може да я пробвам за постригване. Харесаха ми пострижките на страницата и.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Аз ли не разбрах за страницата на Дария ? Дайте един линк , моля !

# 7
  • Варна
  • Мнения: 181
Аз ли не разбрах за страницата на Дария ? Дайте един линк , моля !
https://www.instagram.com/antonova_beauty/
Заповядай Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Благодаря !
Преди 2 седмици бях й писала в фб да я попитам за цени... все още чакам отговор Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Благодаря !
Преди 2 седмици бях й писала в фб да я попитам за цени... все още чакам отговор Grinning

Защото беше извън  страната, ходи в Москва на обучение.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 838
За мен момичетота в Creative са много добри.

# 11
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз съм доволна от Валя,но пък прическата ми не е нещо особенно.  Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 690
 Валя е моят фризьор от не знам колко години  Laughing. Не давам на никой друг да ми докосне косата с ножица. Всеки си има виждания разбира се,но благодарение на нея моята коса е това,което е.
 Тя е единствения човек,на който не се налага да обяснявам,че връхчета,значи наистина връхчета,а не 5см. Laughing
  На тема коса и грижа за нея категорично НЕ позволявам на никой да ми дава акъл тъй като 90% от така наречените фризьори светила са пълни безхаберници и откровени бръснари. С Валя такъв проблем нямам. Прави това,което искам и както го искам.
 

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 523
От може би вече 5 години ходя при Стефка Каралеова. Моята коса е къдрава и е една идея по-трудна за подстригване. Да не говорим, че преди това не е била подстригвана правилно. Откакто ходя при нея, се родих. Работи прецизно, никога не ме е претупвала. Правя си 1-2 пъти в годината кератинова терапия при нея и съм много доволна. Салонът се намира в Левски - Provocat Style Studio. На мен ми беше препоръчана от позната и така вече няколко годинки не съм я сменяла и нямам и намерение да я сменя, нищо, че ми е по-далечко.  Общо взето никога не съм се чувствала така спокойно при фризьор, както при нея, а на мен косата ми се свиди много Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 195
От може би вече 5 години ходя при Стефка Каралеова. Моята коса е къдрава и е една идея по-трудна за подстригване. Да не говорим, че преди това не е била подстригвана правилно. Откакто ходя при нея, се родих. Работи прецизно, никога не ме е претупвала. Правя си 1-2 пъти в годината кератинова терапия при нея и съм много доволна. Салонът се намира в Левски - Provocat Style Studio. На мен ми беше препоръчана от позната и така вече няколко годинки не съм я сменяла и нямам и намерение да я сменя, нищо, че ми е по-далечко.  Общо взето никога не съм се чувствала така спокойно при фризьор, както при нея, а на мен косата ми се свиди много Grinning

Може ли да ми кажете цената за подстригване на къса коса при Стефка.

Общи условия

Активация на акаунт