Къде във Варна подстригват хубаво? -Тема 4

  • 8 923
  • 155
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Добре дошли в новата тема!
      Тук споделяме своя опит с фризьорите във Варна ✂💆


Вместо “запис” споделете колко често ходите на фризьор за процедури извън обичайното подстригване и боядисване? И какви са те? 

🌏Линк към старата тема: https://m.bg-mamma.com/?topic=1030395

# 1
  • Мнения: 621
здравейте и благодаря за новата тема! аз не съм ходила на процедури никога, освен на плекс терапия след последния ми балеаж. не мисля обаче, че имах някакъв уау- ефект,
по-скоро бих си правила вече сама. от скоро инвестирам в професионална козметика за коса и ако пак си подновя балеажа, бих си закупила Олаплекс 3 и да си правя сама вкъщи.

# 2
  • Мнения: 2 419
Знаете драмата ми с Макс бюти и спа, попадна ми нов техен пост в социалните мрежи. Не, че някога пак бих посетила салона, но видях, че са станали съвсем нахални. Искат ти 50 лева ако не отмениш часа си 6 часа преди часа, в случай че няма да успееш да отидеш.

" Резервация може да откажете до 6 часа преди началото на запазения час. След този период ще Ви бъде таксувано посещение от пакет, ако имате активен такъв, или ще ви бъде начислена такса “неявяване” в размер на 50 лв. "

# 3
  • Мнения: 33
А как ще накарат някой да плати тази такса, ако не стъпи повече в салона им.

Знаете драмата ми с Макс бюти и спа, попадна ми нов техен пост в социалните мрежи. Не, че някога пак бих посетила салона, но видях, че са станали съвсем нахални. Искат ти 50 лева ако не отмениш часа си 6 часа преди часа, в случай че няма да успееш да отидеш.

" Резервация може да откажете до 6 часа преди началото на запазения час. След този период ще Ви бъде таксувано посещение от пакет, ако имате активен такъв, или ще ви бъде начислена такса “неявяване” в размер на 50 лв. "

# 4
  • Мнения: 621
Май идеята им е докато не си "изчистиш" задължението, да не можеш да си запишеш час пак при тях 😁 Четох и аз този пост, то хубаво, ама малко нереалистично за нашите ширини. Явно не са толкова гладни за клиенти вече.
Мен подобно нещо по-скоро би ме отблъснало, въпреки че мразя да чакам дълго за часа си. Държа на точността и смених много добра маникюристка точно затади това, че ми писна да я чакам по 40-50 мин всеки път (имах и още 1 причина де, ама да не сменям темата).

# 5
  • Мнения: 2 419
От публикацията им и аз това разбрах - ако не си платиш “глобата” от 50 лева, няма да ти запишат нов час. Ако часът ти е за 10 сутринта и се събудиш с температура, а нямат възможност да звъннеш в 4 сутринта, пак ли ще те “глобят”. Недомислици за пореден път, но имат много клиенти за масажи и процедури, затова явно не се притесняват. При Петя фризьорката винаги има свободни места, масово хората си записват час от днес за днес, защото няма постоянен поток от клиенти.

# 6
  • Мнения: 1 502
Петя мисля, че е в отпуск по майчинство. В този ред на мисли, на нейно място има ли някой и дали е останал доволен?

# 7
  • Мнения: 2 583
Сладури. Laughing 
Явно се опитват да имитират Кондаков, който въведе такса 50лв. за неявяване за час, но там при записване ти пращат линк, плащаш 50лв и после ти ги приспадат от процедурата, ако не отидеш - изгаряш.
Но пък той може да си го позволи, само бръмчалки прави, графика му е пълен за незнам колко напред.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Тези хора как си мислят, че ще им се получат нещата с тази глоба 🤣🤣🤣
Освен клиенти да изгубят ли не знам…
Аз ползвам услугите им, но такова нещо би ме издразнило .

Иначе за масажите там.. Оффф !
Прехвалиха ми едната им масажистка и отидох . Страшна пародия на масаж. Нищо не казах, поразмачка ме аматьорската жената , ама си викам явно хората дето ходят при нея и ми я хвалят хич не са ходила на истински , качествен масаж.

# 9
  • Мнения: 1 502
А някой да има отзиви за почистване на лице и фитнеса при тях? Благодаря

# 10
  • Мнения: 1 998
Айде и едно по-различно мнение. Могат и да спечелят клиенти.
Аз не ги ползвам, обаче адмирирам опита им за вкарване на ред. Ненавиждам места с безредие.
Също не виждам как ще събират тези такси, ако намерят ще ги питам за ноухау-то.

Скрит текст:
Масово цари една слободия и не-респект към времето на хората послените години. Нямам предвид само този бизнес.
Не толерирам места предлагащи услуги, които не работят по график с точен час, които закъсняват или  неуважително отношение. Ежедневието ми е планувано и достатъчно стресирано и особено на места, на които се ходи да се "отпусне" човек е недопустимо да не се поддържа комфортна среда. Еле пък ако е някакво място с претенции за качество и лукс. Два салона за красота съм "отписвала" заради закъснения - "ами предната клиента закъсня" - ами като не е дошла губи часа си, козметичката и маникюристката ми така действат и като гледам не са изгубили клиенти а с месеци напред им е пълен графика.
За допускането на невъзпитани домашни любимци и отрочета и съпътстващите ги лудница и шум пък колко мога да говоря.
За клюкаренето мисля няма смисъл да пиша, зачерквам ги веднага.

Неизбежно е някога да се случи закъснение или невъзможност за явяване - може да се обади човек.
От моя опит често всички тези проблеми са от едни и същи клиенти, които си мислят, че за тях правила няма.
На мен ако ми се случи - ще ме проверяват как съм Simple Smile

Както виждам от поста, двустранно е отношението им.
Скрит текст:
Нови правила влизат в сила от 01.10.2023г.
Нашият екип от професионалисти се стремят да предоставят най-доброто обслужване и се надяваме, че като клиенти също ще проявите коректност и уважение към труда и времето ни.🙏🏻
Благодарим Ви предварително за съдействието! ❤️
‼️Политика за закъснение и анулиране на резервация:
• Резервация може да откажете до 6 часа преди началото на запазения час. След този период ще Ви бъде таксувано посещение от пакет, ако имате активен такъв, или ще ви бъде начислена такса “неявяване” в размер на 50 лв.
• Ако ние отменим процедурата Ви по-малко от 6 часа преди началото и, ще заредим в профила Ви 50 лв. бонус. Сумата можете да използвате за услуги при нас. Не можете да вземете паричната равностойност на бонуса или да закупувате продукти.
• Ако виждате, че закъснявате задължително се свържете с нас, за да разберете дали ще успеем да направим процедурата или ще се наложи да я презапишем. Ако има възможност, може да се наложи да съкратим времетраенето за Ваша сметка. Ако няма такава възможност процедурата ще бъде изтеглена от абонамента Ви или ще Ви бъде начислена такса  “неявяване”.
• Ако ние закъснеем с 15 минути за процедурата Ви, ще ви направим отстъпка от 10%, за да го компенсираме.
• Ако имате неплатена такса “неявяване”в профила, няма да можем да Ви запишем следващ час, преди да изчистите задължението си.
‼️Право на отказ от извършване на услуга:
• Имаме право да откажем да изпълним процедура на клиент, ако тя е противопоказана за него и носи здравословни и естетични рискове.
• Нямаме право да изпълним услуга, ако клиентът откаже да попълни и подпише информирано съгласие.
• Имаме право да откажем процедура или да помолим клиент да напусне територията на студиото при:
1. Нетрезво състояние.
2. Агресивно поведение.
3. Неуважително поведение към екипа ни или към други клиенти на салона..
‼️Напомняме Ви, че на територията на салона за съжаление няма детски кът и не е желателно да идвате на процедура с деца под 10 годишна възраст, тъй като в спа центъра е изключително важна тишината и спокойствието на гостите. Вашите дечица са прекрасни, но не е подходящо посещение с тях, защото се нарушава комфорта на останалите клиенти в салона.🙏🏻
‼️За да продължим да предоставяме висококачествени продукти и услуги, може да забележите, че увеличаваме цените, тъй като инвестираме в по-висок клас продукти, които ще подобрят Вашето преживяване при нас. ❤️
С уважение,
Екипът на Max Beauty and Spa.

# 11
  • Мнения: 2 419
Макс и бюти са прехвалени, Петя дано си остане в майчинство за дълго.
Моя приятелка получи ваучер за масажи там от роднини. Също каза, че не е доволна от масажа, но каза и че в салона има една кофти атмосфера, в която напомпани кифли с джуки изскачали от всяка врата. И аз съм забелязала, че персоналът е с такъв вид, но аз ходех заради Петя.

Убедена съм, че никой с начислена такса от 50 лева няма да я плати и да ходи пак при тях.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Аз ходя на почистване на лице и други процедури при тях за лице и съм доволна.
Както и съм ходила с дете много под 10годишно, но за кратка и бърза процедура и стои при нас и не е пречило, пипало, викало и тн.
Последния път имаше бебе там и ревеше и не ми пречеше, ама бях пак на нещо бързо и болезнено като процедура 😃
Аз съм специалист работещ с хора и часове и  абсолютно ми е познато да не се осъществи час , защото са забравили. Обаче ми е трудно да разбера как ще го постигнат това с глобите. А и наистина ставам и съм болна,… какво правим, отивам болна , щото да не ме глобят ??

# 13
  • Мнения: 795
Max Spa за мен дори не са средно ниво. Ходила съм няколко пъти там - на масаж,  веднъж на процедура за лице и веднъж на оформяне на вежди. Не съм доволна и повече не бих отишла.

# 14
  • Мнения: 367
Няколко от последните ревюта на Макс бюти в Гугъл са с лоши отзиви за масажиста там.


Друг въпрос - колко пъти трябва да пишеш на Дария Антонова (инстаграм на салона) за да те отрази? Или просто предпочита руска клиентела?

Общи условия

Активация на акаунт