Къде във Варна подстригват хубаво?- тема 3

  • 83 858
  • 932
  •   2
Отговори
# 900
  • Мнения: 832
Точно това вярване, че няма друг фризьор на нивото на Кина,  кара толкова жени да висят с часове при нея, докато им дойде реда. Има и други качествени фризьори, които не са толкова видими и комерсиални. Аз преди години ходех в един съвсем непретенциозен  салон до пазар Чаталджа  и си бях съвсем доволна от русите кичури. После защо реших, че искам нещо по-лъскаво  и се наредих на опашката при Кина.
В Ескейп има едно-две момичета, които се справят добре. Влади също е ОК. Ваня Политова от студио Дама също е добра.

# 901
  • Варна
  • Мнения: 3 115
Разгледах страничката на VR.
Там работят повече от един фризьор ли? Прочетох име Зени, освен Влади, който коментирате.
А за Кина всичко, което пишете звучи повече от абсурдно и се чудя как има клиенти тази жена.

# 902
  • Мнения: 2 756
Има клиенти, защото клиентите явно нямат изисквания. Не бих търпяла да чакам 3 часа, след като вече имам записан час. Чакам до 15 минути, след което ставам и си тръгвам.
Със записан час при лекар влизам в уречения час, където има хора чакащи с проблеми, а за едно подстригване да чакам 3 часа при положение, че съм си записала час?! Това просто няма как да стане.
При Петя съм забелязала, че ако отидех 5 минути по-рано ме караше да чакам до точния час. Веднъж отидох 15 минути по-рано и пак чаках. Тя нямаше работа, стоеше и си говореше с нейн приятел отвън.
В случая не мога да се оплача, защото часът е бил след 15 минути, но прави впечатление, че във Варна бюти студио не си е позволявала да кара човек да чака, ако няма клиент.

# 903
  • Мнения: 8 783
Това е меко казано смешно и абсурдно да се чака за фризьорка 3 часа.
Аз при моята лекарка чакам по толкова, за да вляза, която е специалист и Доктор!

Как ли пък ще вися като сопол пред кварталния салон за красота.
За подстригване ще отида другия месец при Алина, както и за тониране на косата.

# 904
  • Мнения: 1 288
Бихте ли дали координати?

# 905
# 906
  • Мнения: 1 288
Скрит текст:
Бихте ли дали координати?
Благодаря много! Ходила съм при него но не бях сигурна дали е същия.

# 907
  • Мнения: 247
А защо не Ви хареса? Ние тука всичките ги разкостваме Joy, така че споделете смело.

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 07:49 от Лимана

# 908
  • Мнения: 7
Здравейте,някой има ли мнение за Пламен Стаматов ? За цветове ясно прави ги прекрасни,но косата след излизане от салона…състояние,вид? Simple Smile

# 909
  • Мнения: 11 494
Впечатления от Studio 24 и La Maison Hair by Delyana Kiryakova?

# 910
  • Мнения: 832
Впечатления от Studio 24 и La Maison Hair by Delyana Kiryakova?
Аз съм ходила при Деляна Кирякова. Много  внимание ми обърна, много ме разпитва, дава ми съвети, предлага ми продукти, но от подстригването не бях доволна.
 
Studio 24 не е ли уебсайт за търсене на салони и  онлайн записване на часове?

# 911
  • Мнения: 193
Имате ли представа колко е подстригването в bangs hair bar на ул ,,Любен Каравелов". Също и ако някой е ходил там дали е доволен?

# 912
  • Мнения: 1 021
В салона на Алина Диксън само тя ли е фризьорка, или има и друга, която постригва ?

# 913
  • Мнения: 43
Здравейте! От кои мъже фризьори сте доволни? Освен Мето, Влади, Евгени, кои други са добри в подстригването?

# 914
  • Sofia
  • Мнения: 75
Здравейте, красавици!
Не знам дали въпросът ми е за тук, тъй като в заглавието на темата пише "подстригване", но... Интересува ме къде във Варна правят face framing highlights? Искам да вкарам светлина в косата си, но без да я боядисвам цялата.

Общи условия

Активация на акаунт