Детски бански и джапанки за мом4енца

  • 9 419
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 666
И нашите са на Райдър. Струват 14 лв. на Пиротска. Моделчета има няколко. Нашите са в синьо и малко по-различни.

# 31
  • Мнения: 2 214

Кръсница вчера видяла едни и ни ги е купила.


       

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 15:09 от winter

# 32
  • Мнения: 179
В Адидас'а няма от тези сандалки,поне нашия номер.Ако ги получат моля да ме информирате.


Murvet, ти в големия магазин на Главната ли провери?! Знаеш ли дали имат 23 или 24 номер?!?  newsm78

# 33
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За бански провери в магазин Бъни на 6-ти септември преди линията. Има много сладки за момиченца, но за момченца дали има не мога да съм сигурна.

# 34
  • Мнения: 1 102


[/quote]

Murvet, ти в големия магазин на Главната ли провери?! Знаеш ли дали имат 23 или 24 номер?!?  newsm78
[/quote]
Да в него проверих в неделя.За малки номера не съм сигурна,трябва да провериш.Ако ходиш на там би ли питала за номер 26-27.
А в другия Адидас (до Санкт Петербург) няма сандалки,предимно маратонки.(живея точно отсреща)

# 35
  • Мнения: 1 102
Сега се сетих за бански.На втория етаж на Халите има магазин Барбарони,като тръгнеш към детския център,срещу дет.магазин има магазин за сувенири,там имаше много сладки бански,мисля че бяха чешки или полски.

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Бански купих от малката търговия  Grinning




В Булдозер магазините в търговския център "Сани" има джапанки тип сандал от 12лв. до 14лв и пълна номерация.


doniboni
, мисля, че точно тук е това, което ти трябва!  Grinning Ето как изглеждат:

http://www.bgphoto.net/photos/7516/o632846268763437500.jpg

 Peace


Аха  Grinning  Peace такъв тип търся, за плажа само ми трябват, казвай от къде ги взе тези, много са сладки  Heart Eyes
Имаше ли малки номера ?




# 37
  • Мнения: 1 102
В Адидаса няма почти никакви номера на сандалките,но днес получиха сандалки и обувки на Nike в новия търг. център на главната.Не можах да видя модела,защото току що ги бяха получили.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз донесох на Влади от Виена сандали - гумени на АДИДАС(като тези,които сте показали), в тъмно синйо и жълто, като естествено там струваха по-малко - 10 евро  Rolling Eyes
Бански - боксерки, пак от Адидас-а.
Сандалите не са му особено удобни, много се спъва в тях, ама ние сме ги обували само вкъщи засега

# 39
  • Мнения: 179
За бански провери в магазин Бъни на 6-ти септември преди линията. Има много сладки за момиченца, но за момченца дали има не мога да съм сигурна.

Днес ходихме в магазина и вече си имаме нови бански!  Hug Благодаря ти!   bouquet

# 40
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За бански провери в магазин Бъни на 6-ти септември преди линията. Има много сладки за момиченца, но за момченца дали има не мога да съм сигурна.

Днес ходихме в магазина и вече си имаме нови бански!  Hug Благодаря ти!   bouquet

Нали са много хубави? Да са ви честити!

# 41
  • Мнения: 2 220



Аха  Grinning  Peace такъв тип търся, за плажа само ми трябват, казвай от къде ги взе тези, много са сладки  Heart Eyes
Имаше ли малки номера ?






Не съм ги взела аз, не стават за моя мъник  Laughing Но се снимахме с тях  Wink в магазин Будозер в Сани.

# 42
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367



Аха  Grinning  Peace такъв тип търся, за плажа само ми трябват, казвай от къде ги взе тези, много са сладки  Heart Eyes
Имаше ли малки номера ?






Не съм ги взела аз, не стават за моя мъник  Laughing Но се снимахме с тях  Wink в магазин Будозер в Сани.

Мерси много   bouquet

# 43
Аз взех на Калоян такива на Райдър и съм доволна, а и той ги носи с кеф, сам си ги обува  hahaha
ето ги :
 

имаше и в синьо
ето и на по голяма снимка
А за банските ... незнам  newsm78 миналата година карахме с гащите на Хъджис, но не съм доволна ... малко задържат, а и лесно се мокрят  Rolling Eyes Тази година може би ще пробваме с обикновен бански  hahaha


Колко ги взе?
Любопитно ми е, защото в нашия провинциален град са 27 лв.

# 44
  • София
  • Мнения: 797
  Не питаш мен, но мога да ти кажа, в София вървят около 13 лв.


  За Пловдив разбрахме, кажете сега и за София къде се продават детски бански? (освен в Бенетон).

Общи условия

Активация на акаунт