Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 863
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 161
хей, нали остава срещата на 15. 12?

# 76
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - да ви чакаме ли днес Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 12 231
  Да споделя, че срещата мина страхотно и много ни хареса на мен и на малките. За съжаление не ми остана време да се запозная лично с повечето мами и да ги свържа по никове, но надявам се на следващите срещи да имам повече свободно време  Simple Smile Тоест да дойда сама  Wink

# 78
  • Мнения: 100
На нас също много ни хареса. И ни беше доста полезно предвит малкия ни стаж   bouquet

# 79
  • Мнения: 346
И за мен срещата мина приятно и полезно! Първата среща съм я "проспала", но ще наваксам и за напред.

# 80
  • Мнения: 3 161
Поздравления за Хедра за чудесно проведената среща!

Наистина, като единствена препоръка за бъдеще - ако може майките да се представят в началото.

# 81
  • София
  • Мнения: 12 231
  Подкрепям, че срещата беше проведена много добре и Хедра се справи блезсящо. За представянето също съм за, въпреки че аз закъснях и бих го пропуснала. Следващия път вече ще знам къде идвам и надявам се по-бързо да успея да си извикам такси.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 252
Чудесна срещичка беше, чакам вече следващата.
Айла, тебе те разсконспирирах по двете сладуранки, но за останалите майчета само гадах кой кой е.

# 83
  • София
  • Мнения: 118
Малко със закъснение, но да си кажа  Simple Smile много позитивна и полезна среща, дано да дойдем и на следващата. А най-гот ми беше да срещна разбиране и себеподобно мислещи за кърменето, че иначе все упреци ме чакат. Аз бях едната от бременните мами с хлапе.

# 84
  • Мнения: 3 161
Аз бях с малко дете на 1 г., но разказвах доста за кърменето на по-голямото дете (сега на 4 г.), кърмене по време на бременност, отбиване с "горчивото"...

# 85
  • Мнения: 100
Аз бях с най малкото бебе - 4 мес. с кошницата Simple Smile  Ще се радвам пак да се видим Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 12 231
  Аз пък съм мамата, която почти не успя да обърне внимание на никой и да се запознае с никой, заради двете мадами. Следващия път вярвам, че няма да е работен ден съботата и ще дойда без малките  Wink
  Искам да попитам има ли начин да се и популяризират ли се тези срещи, защото се замислих, че на тях сме само майки които така или иначе кърмим и дори сме леко пристрастени. Те биха били полезно основно за бременни мами или за такива които имат някъв проблем и нужда от помощ. Възможно ли е темичката за предстояща среща да се пуска и сред очакващите бебчета например?
   

# 87
  • Мнения: 3 161
Можем да поместим инфо за предстоящите срещи на ЛЛЛ на сайта на Естествено (в Новини), ако организаторите ни пратят инфо Simple Smile.

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз пускам предстоящите срещи в двата града в блога си, където доста голям процент от четящите не четат тук Simple Smile

# 89
  • Мнения: 80

Здравейте мами и много се радвам, че се провеждат и съществуват подобни срещи.
Много бих искала да присъствам на следващата.
Аз сега чета всичко налично за кърменето, но друго е да видиш истинско кърмене и да си поговориш с майчетата!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт