СЕДМИ клас – 4 – Още малко концентрация, че време до изпитите не остана

  • 70 135
  • 686
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 558
Аз купих 7 шоколада и едни бонбони Рафаело. (почти се сбиха в разпределянето). Реших да вкарам саксията розмарин в стаята им, но там няма къде игла да пуснеш - някаква хартиена Жунгла е !
п.с. карайте го по-лежерно, дами и господа! Преди 2 дни е починал бащата на техен съученик - баща на 4 деца, в разцвета на силите си, може би и на него му е дошло в повече напрежението. За семейството... не ми се мисли, а всъщност не ми излизат от главата. Смазани сме, щото това е страшното, другото е...суета. Cry

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 12:58 от bibi

# 676
  • Мнения: 11 908
Аз купих 7 шоколада и едни бонбони Рафаело. (почти се сбиха в разпределането). Реших да вкарам саксията розмарин в стаята им, но там няма къде игла да пуснеш - някаква хартиена Жунгла е !
п.с. карайте го по-лежерно, дами и господа! Преди 2 дни е починал бащата на техен съученик - баща на 4 деца, в разцвета на силите си, може би и на него му е дошло в повече напрежението. За семейството... не ми се мисли, а всъщност не ми излизат от главата. Смазани сме, щото това е страшното, другото е...суета. Cry

В същия ден е починал и мой колега от София, баща на 4 деца, пак не навреме.Странно съвпадение, но не зная има ли дете в 7 клас

Иначе, като си помисля, след броени дни при вас всичко свършва и ние сме наред...Неумолимо бяга времето

# 677
  • София
  • Мнения: 918
И аз съм за квотите, въпреки че съм с момиче. Добре, че оправиха това недоразумение с ФЕГ.
Оправиха ли да има квоти във френската? Не съм гледала отново. Френският не ни е фаворит, но може и да се навие да го пише на 10-то желание Wink Заради това, че бяха махнали квотите, тотално го бях изключила от полезрението си.

# 678
  • Мнения: 2 909
Да, има квоти.

# 679
  • София
  • Мнения: 918
Момичета, има ли някоя гимназия, която да не е на смени (изключвам частните)? Това 7:30ч. е убийствено. Simple Smile
2ра Английска знаете ли дали дели сградата с някое друго училище?

# 680
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
То и до 19,10 не много приятно, но се свиква:blush:

# 681
  • София
  • Мнения: 11 982
Момичета, има ли някоя гимназия, която да не е на смени (изключвам частните)? Това 7:30ч. е убийствено. Simple Smile
2ра Английска знаете ли дали дели сградата с някое друго училище?

Сградата си е само на 2-ра АЕГ, но пак са на смени.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 182
Момичета, има ли някоя гимназия, която да не е на смени (изключвам частните)? Това 7:30ч. е убийствено. Simple Smile
2ра Английска знаете ли дали дели сградата с някое друго училище?

В еврейското / 134 СУ/ първа смяна са от 8 ч.

# 683
# 684
  • София
  • Мнения: 2 314
А може ли  някой да ми каже, дали документите за кандидатстване (между 20.06. и 26.06) могат да бъдат подадени от дядо или баба на детето, ако родителите и детето са в чужбина? Трябва ли пълномощно, при положение, че става дума за роднина?
При подаване на документите онлайн, пълномощно със сигурност няма да ви е необходимо.
Много благодаря, Дидева! Миналата седмица на родителската среща по повод НВО госпожата ни каза, че не се знае дали ще има подаване на документи онлайн и, че не са получили информация по този въпрос. Иначе звучи логично. Притеснявам се, че ще сме на доста затънтено място на остров и ми се иска да се подсигуря, ако там няма добра връзка, да изпроводим някоя баба или дядо да се погрижи за бъдещето на внуците си.Smile А те ще се ошашкат с нета и ще предпочетат да занесат документите намясто:).
Друг е въпросът, ако може онлайн по- рано да се подават документите, но едва ли. А кога се очаква въпросните формуляри да бъдат разпространени/ публикувани?

# 685
  • Мнения: 124
И аз имам един въпрос - за записването може ли да отиде баба с оригиналните документи или да направя пълномощно ... или не може Simple Smile ? Благодаря предварително!

# 686
  • Мнения: 1 561
Има нова тема, пренесете въпроса там, но тези дни се дискутираше.
 Подгответе документите с подписи от родител и ученик на всяко място / явно са няколко/ и пълномощно за бабата.Доколкото помня, Дидева беше ги посъветвала това.

Общи условия

Активация на акаунт