Полицейско шоу в София - Десислава Иванчева просната с белезници на улицата.

  • 86 086
  • 1 125
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 068
Усещането е, че прокуратура и съд работят с пропаганда и манипулации., вместо с доказателства и факти. Също е и сега с Баневи - сутринта по Нова даваха свидетелнка 'вътрешен човек", която се притесни и не отговори с какво се занимава в момента...

# 691
  • Мнения: X
 Още от мотивите за мероприятието срещу Иванчева:
 Служебната управа на Младост подготвя нов градоустройствен план който да бъде прокаран около празниците, в който е предвидено огромно презастрояване. "Над 60 нови сгради е предвидено да бъдат издигнати в квартал Младост. Седем месеца след зрелищния арест на кметицата Десислава Иванчева, става ясно, че властите на столицата имат съвсем ясен план за мащабно строителство в Младост. Застрояването е подготвяно въпреки гражданските протести срещу презастрояването в квартала, исканията за повече зелени площи и възможност за нормален живот", съобщава Евроком.
  Ако сега не реагират гражданите на Младост, после ще е късно, защото след това всеки следващ редовен кмет ще бъде поставен пред същата ситуация като Иванчева.
 " Предвижда се много голямо застрояване по мои груби сметки около 500 000 кв. м. разгърната застроена площ. Това са нови около 15 000 жители, (аз не разбирам откъде ще дойдат тези 15 000 след като ние се топим а не се увеличаваме или става дума за бежанци) и нови над 10 000 автомобила. Представете си това застрояване какво допълнително натоварване ще представлява за един квартал, който и без това е изключително презастроен. Една много малка уличка като ул. "Ана Ахматова" ще трябва да обслужва нови допълнителни около 2000 автомобила. Според мен този план трябва да бъде отменен, за да се изчака завършването на "Визия за София", която трябва да е готова през юни месец догодина. Терените, които достигат до магазин Метро трябва да бъдат част от Източен парк, а не да се застрояват." Това каза общинският съветник Войслав Тодоров пред камерата на Евроком.
  Според управата на район „Младост“ планът за застрояването е съгласуван със столичното кметство. Коментираха също, че в качеството си на административен район на Столична община могат да правят единствено препоръки и предложения. (Служебната управа се опитва да си измие ръцете с някого отгоре).
 Хората масово коментират, че всъщност Иванчева е трябвало да бъде отстранена за да не пречи на големи бизнес-интереси. Отказаха обаче да застанат пред камерата, с мотива, че ги е страх.


Фрогнюз

  Утре в 18.00 часа в читалище Младост ще бъде представен новият план за презастрояване.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 02:00 от Анонимен

# 692
  • Мнения: 3 645
"Служебната управа на Младост подготвя нов градоустройствен план който да бъде прокаран около празниците, в който е предвидено огромно презастрояване."

Брех, че е могъща тази служебна управа, каквото и да означава това.

# 693
  • Мнения: X
Ми означава че сегашният кмет не е избран от народа, което го прави служебен.

# 694
  • Мнения: 3 645
Дори и да приемем, че има служебен кмет, което не е вярно, ще ни просветлите ли как той "подготвя нов градоустройствен план който да бъде прокаран около празниците, в който е предвидено огромно презастрояване."

# 695
  • Мнения: X
А ти ще ме осветлиш ли като какъв го определяш, като редовно избран ли? Grinning Точно защото не е редовно избран, а е служебен кмет, за мен това е безочие и наглост. Първо да се яви на избори после да прави презентации за застрояване. Презентацията на новия план за застрояване на общината е утре. Кога според теб ще го прокарат. Точно по празниците. Такива неща се правят винаги през лятото когато всички са на море, или през празниците, за да мине между капките и да няма протести. По евроком един общински съветник,  обясняваше че това което правят в Младост е недопустимо, не само заради хората които са там, но и за другите квартали, зелената площ на която ще се вдигат тия 60 блока е един от малкото останали въздушни джобове, рециклиращи въздуха. През този въздушен джоб (заради голия терен) който ще затворят, преминава въздушното течение от витоша, което проветрява цяла София, да продължават така и през следващите години таз-годишният смок ще ни се стори като планинска свежест.        
Цитат
как той "подготвя нов градоустройствен план
А според теб районните кметове за какво са. Не са само за опандизване. Всяка промяна на устройствени планове касаеща техен район  (А в случая се касае за Младост 1 ли се пада точно, не знам, понеже не съм от там) се съгласува с тях т. като районния кмет, по дефиниция представлява волята на своите избиратели (жителите на квартала) а не на проектантите и на инвеститорите, (както очевидно прави служебния като казва че били съгласували новият план с голямата община т.е. той очевидно е "за" застрояването а на всичкото отгоре и се хвали като индиректно ни казва, не съм само аз "за", всички сме "за" то и затова Иванчева беше ликвидирана понеже тя не беше "за".

Като казах Иванчева......
 
  "Публикуваните анонимни СРС в последните два дни в медии от кръга на депутата от ДПС Делян Пеевски, както и медии, приближени на ПП ГЕРБ показват страх и безсилие в прокуратурата и за пореден път - липсата на доказателства за вина на Десислава Иванчева и Биляна Петрова и колапс на тезата на обвинението. Това написа до медиите бившият пиар на р-н ”Младост” Петър Кърджилов".
1.Нито едно СРС от тези, които анонимно се публикуваха в последните два дни, не е минало съответната процедура в съдебна зала.
2. Нито едно от същите "уличаващи" Иванчева и Петрова СРС няма регистрационен номер, заедно с номер на страницата.
3. Нито една от същите тези медии, които публикуваха тези "уличаващи" Иванчева и Петрова анонимни СРС - та- Правен свят, Блиц, Пик, Гласове, Десант, Труд, 24 часа телевизията България он Еър, включително телевизията bTV тази сутрин в предаването "Тази сутрин" в интервюто на Антон Хекимян с адв. Ирен Савова, НЕ ПОКАЗАХА И НЕ КОМЕНТИРАХА СРС, което аз разпространих на 4 декември, веднага след съдебното заседание в Специализирания наказателен съд. А именно, страницата с разговор между Ваклин и неизвестен мъж, уличаващ Специализираната прокуратура в набедяване на Иванчева и Петрова. Тази част от разговора, подчертана с червено беше изслушана 6 пъти в съдебна зала, като накрая и прокурор Илиян Рангелов потвърди, че чува думите "Специализираната прокуратура" и "петнайсет хиляди лева"! Всички медии, които показаха и коментираха анонимните и неизслушани в съдебна зала СРС, а не показаха и коментираха изслушаното и потвърденото от всички страни в делото, нямат моралното право да се наричат медии, защото са само инструменти за прокарване пропаганда и фалшиви новини!
Ще ви дам само един пример с анонимно изнесените СРС, неизслушани в съдебната зала": никой не казва "еврота" имайки предвид евро. Дори най-ниско образованите хора в гетата не използват такава дума, какво остава за човек, който е с две висши образования и отлична биография, каквато е на Биляна Петрова. Използва се погрешно думата "евра", както и жаргонното "евраци", но никой не казва "еврота". Истината за този конкретен разговор, понеже обсъждахме това порочно слушане и записване на думи от СРС записите с адв. Радост Ганчева и адв. Емануил Йорданов, е, че г-жа Петрова говори за Европа.
5. Присъединявам се към искането на адвокатите, медиите да зададат на главния прокурор въпроса кой разпространи тези анонимни СРС!
6. Настоявам да се зададат въпроси към Специализираната прокуратура относно това СРС, което ги уличава в набедяване и корупция.
7. Сдружение "Зелен Младост" и гражданите в защита на Иванчева и Петрова настояваме, ако има останали разследващи журналисти у нас, те да направят журналистическо разследване по все по-ярко очертаващата се версия за престъпление по набедяване на кмета и зам.- кмета на Младост с участието на Специализираната прокуратура и КПКОМПИ!

Очаквайте много скоро видео с лъжите на Специалзиираната прокуратура и КПКОМПИ, доказани с документи, което ще публикуваме в страницата на г-жа Иванчева във Фейсбук и ще ви изпратим.

На 17.12 (понеделник) от 18:30 ч. ви каним на организирания от граждани и сдружение "Зелен Младост" протест по повод осем месеца от ареста на Иванчева и Петрова. Ще изнесем нова информация за имотните измами в община Младост, които Иванчева и Петрова бяха на път да разкрият преди ареста им.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 03:54 от Анонимен

# 696
  • Мнения: X
Цитат
Нито едно от същите "уличаващи" Иванчева и Петрова СРС няма регистрационен номер
Ха-ха  Grinning Grinning Grinning Това изобщо не го бях забелязал, но те неслучайно новите срс-та са снимани само в едър план, за да не се вижда долния край. (ееей големи хитреци са от нашта прокуратура Grinning). Ето че подозренията ми, че тези срс-та са обработвани, защото те не говорят толкова неадекватно в живия живот се оказаха верни. За да онагледя как една прокуратура, едни медии и една партия-държава си играят с 2 живота и обработват цял един народ, ще постна 2 снимки за да поиграем на открии разликите.


Без регистрационен номер с деня в който са каталогизирани и номера на записа чието точно съдържание е представено, няма как да сме сигурни че тези записки по българските възстания изобщо отговарят на суровото съдържание на записите или това са още една част доказателствата-мечта на Гешев (както обичаше да казва, преди да му изгасне коледната елха, че доказателствата които са събрали по това дело са мечта за всеки прокурор Joy верно са си само мечти Grinning ). Аз не знам, след всички тия гимнастики които правят тия шмекери от прокуратурата, има ли още някой който вярва че те са виновни.

Шегата настрана, но ако продължат да се гаврят с тях, и Цачева продължава да си прави оглушки и да ги държат в килията на мъченията на коледа и нова година, то значи ние наистина живеем в новия тоталитаризъм, с новият народен съд и новите лагери.    

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 06:24 от Анонимен

# 697
  • Мнения: 3 645
А ти ще ме осветлиш ли като какъв го определяш, като редовно избран ли? Grinning Точно защото не е редовно избран...
Tesla, не знам защо решихте, че се познаваме.
Район "Младост" няма "служебен кмет". Има "изпълняващ длъжността кмет на район "Младост".

# 698
  • Мнения: 19 068
Съвестният гражданин пак дефилира в ефир
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/aleksandar-vaklin- … orhN_QYYIjRTBxgxU

# 699
  • Мнения: 24 467
Човекът обясни какво значи "служебен" кмет. Мисля да го пусна довечера на шестокласника - смятам, че и той ще схване. Аналогията е със служебния президент - ясно, та чак прозрачно.
Сегашният такъв на района не представлява хората, той не е избран от тях. Въпреки това, доколкото чета тук, той се "нагърбва" да решава изключително важни за тях въпроси.
Да се върнем на по-съществените такива. Много прозирно стана задържането и отстраняването на дамите в тази светлина и бързането за вземане и реализиране на такива мащабни строителни решения. Дори макиаж не опитват да направят. Толкова всевластни се чувстват. 

# 700
  • Мнения: 2 204
Този Ваклин е такава вакла овчица, че няма накъде повече. Оплита се в лъжите си като пате в кълчища. Толкова да му личи че лъже, направо не знам. Да бяха намерили някой по-способен в лъжите. Тоя се дъни при всяко интервю.

# 701
  • Мнения: 3 645
"Служебен президент"?
Ясно е, че аналогията е със "служебен кабинет", но при Tesla, количествените натрупвания не водят до качествени изменения.

# 702
  • Мнения: 24 467
Този Ваклин е такава вакла овчица, че няма накъде повече. Оплита се в лъжите си като пате в кълчища. Толкова да му личи че лъже, направо не знам. Да бяха намерили някой по-способен в лъжите. Тоя се дъни при всяко интервю.

Нямам идея какво съдържат папките по делото, но ако съдържанието им е такова, наистина е страшно.

# 703
  • Мнения: 2 024
"Служебен президент"?
Ясно е, че аналогията е със "служебен кабинет", но при Tesla, количествените натрупвания не водят до качествени изменения.
Ха-ха, това подчертаното много  ми хареса! Simple Smile
Почти съм убедена, например, че би могъл да ни просветли що е то "разгърната" застроена площ, нищо че терминът присъства в цитат на казано от общински съветник.

# 704
  • Мнения: 24 467
Питайте автора на цитата, той ще ви осветли по-добре.
Иначе лично на мен ми е ясно и това какво значи. Срещала съм го не веднъж, когато хора се опитват да си оправят нещата сами. Между впрочем и в общините са наясно какво е това и никой не се заяжда с хората за подобни неща.
И това звучи като "Ама вие защо биете негрите?". Много е плитко.
Да видим важните неща, пак подканям. Те не са в едно "р" горница и то в цитата на някакъв общински съветник, който не го знам с какво образование е и какво работи.

Общи условия

Активация на акаунт