(1 ЮНИ - ПРОТЕСТ) онлайн подписка

  • 4 382
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Вероятно някои от вас вече са проследили дискусията и са подкрепили инициативата или дори ще се включат към протестните действия, но за останалите - погледнете и ако сте съгласни с писмото го подкрепете...
http://www.zdrasti.net/bgmamma/

# 1
  • Мнения: 6 910
Не съм майка още, но се разписах, напълно ви разбирам Hug

# 2
  • Мнения: 2 407
Разписах се.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 611
И аз се разписах дано някой най-после да ни чуе

# 4
  • Мнения: 399
Разписах се, въпреки че децата ми се големи. Но нали, дай боже,  ще дойдат внуци!

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз също се подписах,дано шпвече майки го направят, защото засега са много малко подписалите се.

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 5 317
Не съм майка още, но се разписах, напълно ви разбирам Hug
Peace
И аз се разписах.

# 9
  • Мнения: 307
 Подписах  newsm10

# 10
  • Мнения: 8 917
Вероятно някои от вас вече са проследили дискусията и са подкрепили инициативата или дори ще се включат към протестните действия, но за останалите - погледнете и ако сте съгласни с писмото го подкрепете...
http://www.zdrasti.net/bgmamma/
Разписах се Mr. Green

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Aйде, дано има смисъл всичко.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 366
50% oт 80% от общия брутен доход?!?!?  newsm78 И защо???? Нещо не ми е ясна аритметиката...

# 14
# 15
  • Мнения: 4 473
Надеждата умира последна .... дано има шанс тази инициатива !  Praynig
Дадох своята подкрепа Peace

# 16
  • Мнения: 1 006
 Praynig дано да успее! Praynig Peace

# 17
  • Мнения: 1 883
Ние с мъжо се присъединихме Peace

# 18
  • Мнения: 1 028
Е,крайно време беше да надигнем глас народен,ама дали някой ще се лиши от депутатския си мерцедес дето струва колкто няклокостотин майчинства?

# 19
  • Мнения: 208
Ние с мъжо се присъединихме Peace
Praynig Praynig Peace

# 20
  • Мнения: 1 393
И аз се подписах,а на 1 ще гледам да дойда с децата  Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 3 092
Очаквам първото си детенце след няколко дни  и се разписах и аз.Сигурно няма да мога да доида на първи ...но дано да успеете! Praynig

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 2 374
Разписах се  Peace
Дай Боже да има успех  Praynig   newsm10

# 25
  • София
  • Мнения: 1 228
Аз се разписах, макар че леко ме притесняват минимумите, които отново ще са в ползва на тъмното малцинство и в ущърб на работещите .... Малко трудно ще стане да те наемат на работа на сносна заплата в детеродна възраст ако нямаш деца, освен това  Wink
Иначе за местата за ясли и градини съм напълно съгласна.

# 26
  • Мнения: 1 202
И аз се разписах още в събота!Само съжалявам,че няма да мога да дойда защото съм на работа! Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
 И аз се подписах!

# 28
  • Мнения: 3 334
и аз подкрепих писмото и от името на съпруга ми и сестра ми!

# 29
  • Мнения: 5 475

 Peace  Подкрепям макар,че не живея в България и имам голяма дъщеря!
Успех!!

# 30
  • Мнения: 150
Много сме, силни сме  Peace

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Дано да има полза! Hug

# 32
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
50% oт 80% от общия брутен доход?!?!?  newsm78 И защо???? Нещо не ми е ясна аритметиката...

Няма 50% /нещо не си разбрала/
Не разбрах точно въпроса, но основната идея е майчинството да се определя от 80% от семейния брутен доход разделен на 2, защото на всеки един осигурен гражданин му се удържа данък-майчинство. Ако ти и мъжа ти взимате хубави заплати това означава, че ще вземаш и хубаво майчинство, ако ли не, минимума за осигурените е 250лв за първата година /мисля че е разумно решение/

За втората година е 60% или минимум 180лв, защото не искаме да "натоварваме" държавата, тя и без това иска да ни отнеме втората година платено майчинство

# 33
  • Мнения: 1 366
80% разделено на 2 е 50% от 80-те - съвсем правилно съм разбрала. Недоумявам само защо е от общия доход. Защото ако майката не работи, а мъжа й получава 1000 лева, означава че държавата ще плаща на майката 400, а не минимума от 250. От друга страна, работеща майка, чийто съпруг получава по-ниска от нейната заплата ще е ощетена. Смисъла на майчиството е да се даде обезщетение на загубите на доходите на майката, а не да и се дават повече пари. Плучава се така, че безработните ще бъдат поощтрявани да продължават да не работят и да не внасят нищо в държавната хазна. Не намирам логика, може би греша в нещо.

# 34
  • Мнения: 614
Хайде едно рамо и от мен  newsm10

# 35
  • Мнения: 806
Разписах се  Peace
Дай Боже да има успех  Praynig   newsm10

Аз също го подписах и наистина се надявам да не са напразни усилията ни Praynig

# 36
  • Мнения: 798
Подписах се и го метнах на всички приятелелки по ICQто да се разпишат и те Grinning

# 37
  • Мнения: 2 116
Кога е последния срок?  newsm78

# 38
  • Мнения: 421
И аз се включих Peace

# 39

Общи условия

Активация на акаунт