а температура след секцио?

  • 9 692
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз имах температура около 37 гр. и то цели 40 дена.Имах проблем с гърдите и може от това да е била, но някой ми каза, че е родилна треска защото всяка вечер ми ставаше много студено и се тресях, а беше лятно времe.След четиретият ден се оправих.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
Първата вечер, в реанимация имах май 37, даже дали имах... newsm78, това съм забравила. След това всяка сутрин носиха термометри, нямах температура. Вдигнах, когато млякото слезе на 4-тия ден, защото ми бяха запушени каналите. Като се отпушиха и температурата изчезна. Не е много нормално да поддържа температура, от каквото и да е. Консултация с лекар си трябва. Naughty

# 17
Аз поддържах 7 дни температура след секцио. Док ми казваха да броя за температура градусите над 37.5. и аз броях, пикът ми беше 38.2. Не разбраха от какво е, но за всеки случай ми сложиха няколко инжекции за стимулиране изтичане на лохиите и ми дадоха антибиотик за всеки случай, ако съм започнала да правя мастит. Е на 2 ден вече нямах температура. Все пак да се консултира с лекар.

# 18
  • Мнения: 4 621
Аз също подържах температура около седмица след операцията. Даже в болницата се бяха шашнали, че не могат да я свалят. В последствие се оказа, че е от гърдите и нямаше проблем. Всичко се нормализира за няколко дни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт