Д - р Порязов Акушер Гинеколог Пловдив

  • 3 070
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Може ли мнения за д-р Динко Порязов. Благодаря!

Последна редакция: чт, 19 апр 2018, 14:57 от ANNA1234

# 1
  • Мнения: 19
Хайде да раздвижим темата! И аз се интересувам от д-р Порязов. Благодаря!

# 2
  • Мнения: 38
Много съм доволна от Д-р Порязов препоръчвам ви го със две ръце в момента и снаха ми си следи бременността при него!

# 3
  • Мнения: 47
Здравейте,

Къде има кабинет д-р Порязов и на частно ли си е следяла бременността или по НЗОК?
Благодаря!

Много съм доволна от Д-р Порязов препоръчвам ви го със две ръце в момента и снаха ми си следи бременността при него!

# 4
  • Мнения: 19
Здравейте,

Къде има кабинет д-р Порязов и на частно ли си е следяла бременността или по НЗОК?
Благодаря!

Много съм доволна от Д-р Порязов препоръчвам ви го със две ръце в момента и снаха ми си следи бременността при него!

Порязов последно преглеждаше в Мц Кирм клон Пловдив. Обадете се в центъра и задайте въпросите си, там ще ви отгоровят най-точно, но по спомен мисля преглеждаше с направление.

# 5
  • Мнения: 1
Порязов!  Дори не заслужава да напиша д-р пред името. Цяла нощ не ме погледна  докато раждах , защото най вероятно спеше. Влезнах в 2 през ноща . Само видя дали имам разкритие към 3 и изчезна… Към 11 караше още  една смяна и реши да види защо се е ,, закучило” раждането . Бебето се оказа  4, 800 кг . И се наложи спешно секцио … Семра Халил до последно ме преглеждаше , дори и на частно и твърдеше , че бебето е точно 4 кг , всичко е Ок и мога да родя нормално . По най - трудният начин разбрах , че не мога . Беше ужасно.

Общи условия

Активация на акаунт