А за Бербатов какво ще кажете?!

  • 5 831
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
 smile3508 На мен пък ми харесва  smile3534

# 16
  • Мнения: 252
Ne mi dopada koi znae kolko..imala sum i po-dobri popadeniq Grinning
я кажи кой са че ми стана любопитно

# 17
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не ми харесва. Малко ми мяза на селски бек. Laughing
Пък и наистина е женствен.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нищо впечатляващо не откривам във външността му. И да застане гол пред мен в очакване, ще продължа невузмутимо да си пуша цигара  Mr. Green

 Peace
Е, и аз така.

# 19
  • Мнения: 5 713
Не ме кефи. Много ми е един..лигав.
Давам ви го, моми4ета.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 186
И да застане гол пред мен в очакване, ще продължа невузмутимо да си пуша цигара  Mr. Green

Ми ако се окаже, че практикува тантра Mr. Green, да не вземеш да подпалиш нещо с тая цигара... Party

# 21
  • Мнения: 5 317
Сладурче. Peace

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не ме кефи Naughty

# 23
  • Мнения: 3 576
Аз в другата тема вече писах за него, но не мога да пропусна и тук - мммм, сънувам го Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 992
Не ме кефи хич. Снощи, гледайки "Горещо" се чудих отново кой точно го е набедил за секссимвол Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 473
Не ме кефи хич. Снощи, гледайки "Горещо" се чудих отново кой точно го е набедил за секссимвол Rolling Eyes

Болшенството  newsm53

Ясно е, че няма хора, които да се харесват на всички.  Wink

# 26
  • Мнения: 1 992
Не ме кефи хич. Снощи, гледайки "Горещо" се чудих отново кой точно го е набедил за секссимвол Rolling Eyes

Болшенството  newsm53

Ясно е, че няма хора, които да се харесват на всички.  Wink

Това беше риторичен въпрос  Wink

# 27
  • Мнения: 927
На мен пък ми направи много добро впечатление в това интервю. Показа се доста земен и срамежлив човек.Хареса ми и как се държа с Венетка, щото тая дърта клюкарка не мож я спря.
Момчето и книги чете, и новини гледа, и за работата си е много сериозен...доста далеч е от лигльовците, които като вкарат 1 гол на махленски мач и си мислят,че са покорили света...

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Никога не съм го харесвала- даже ми е противен! Sick Не ми харесват очите му- някак си са ми прозрачни и призрачни, пък и  много женствен ми се струва! И май не е от най-умните...

# 29
  • Мнения: 562
И май не е от най-умните...

Е, айде сега! Трябва да цитира световни класици ли? Щом е стигнал толкова далеч, момчето си върши добре работата!  Peace
Аз го харесвам! И външността, и поведението  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт