Сватба в Трявна

  • 4 390
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте, някой правил ли е сватба в Трявна? Можете ли да ми препоръчате хубав хотел за около 120 души, както и DJ, водещ и фотограф. Не съм от Трявна и ще имам 2-3 ходения до догодина и искам поне малко да съм подготвена, а в интернет няма много информация.

# 1
  • Мнения: 2 721
Мисля,че единствено Калина Палас ще има капацитет за толкова гости. Не съм от Трявна ,но в момента съм на почивка тук и 90% да не кажа 99% от хотелите са за максимум 30-40души.

# 2
  • Мнения: 22
Може би, х-л Трявна също ще поеме този капацитет. Правиха някакво реновиране, но как е  - нямам идея. Можете да разпределите гостите в няколко хотела. Като ресторанти: Сезони, Калина, Зографа (в градината). На двете сватби там снима Пенчо Чуков, а оператор беше Петър Петров - и двамата са Класа!

# 3
  • Мнения: 85
Преди 5 години сватбата на дъщеря ми беше в Трявна , независимо че сме на 250 км.от града , понеже  много харесват града.  Бяхме в Бръшлян, но  около 60 човека. Ползвахме и хотелската част. Беше прекрасно.Цялата организация беше с 1 ходене преди това и всичко с имейли  уговорено - фризьор, фотограф, торта, ритуал в Общината. Всичко беше перфектно и най вече спокойно. Нямаше я суетата и притесненията около самата организация.

# 4
  • Трявна
  • Мнения: 1
Здравейте, работила съм и в хотел Трявна и Калина Палас. Вторият го препоръчвам за голяма сватба Simple Smile Хотел Трявна е със стаи като каюти, че и по -малки и без климатик! Водеща на сватбите в града винаги е Теодора Цанева, прави страхотно шоу, работи си с неин Диджей. За фотограф, човека е Димитър Сотиров без спор. Всъщност той е единственият сватбен фотограф в Трявна и работи невероятно Simple Smile Мога да пратя и негов сайт. Телефони на всички мога да пратя ,ако желаете. Пожелавам успех и ако има нещо пишете, ще помагам като местен Simple Smile

# 5
  • Мнения: 72
Много ви благодаря за отговорите! За сега си избрахме хотел Панорама, защото останалите въпреки че са по-модерни и нови имат доста колони, които ще пречат на гостите.

Общи условия

Активация на акаунт