Къде в Пловдив??? - 76

  • 63 179
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
а пране на тапицерията на автомобил - къде ще ми препоръчате. Разбира се - най-доброто качество, за най-малко пари.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Нотариус около II РПУ. Пълномощно от единия родител, че детето може да пътува зад граница с другия родител. Предолагам са стандартни шаблони. И трябва ли да го превеждам на езика на страната, в която ще се пътува. И съответно пак да се заверява. Копие ли се представя на летището или оригинал.

# 17
  • Мнения: X
Пълномощното ти го търсят само на българската граница. Не е нужно да го превеждаш. Нотариуси има около съда, ако някой се сеща около II РПУ да  каже.

# 18
  • Мнения: 2 574
me4opooh, popy1979, много ви благодаря!

Ако не се бъркам и 2-ро РПУ е това на Волга няма. Поне аз, когато търсих преди няколко месеца нямаше и ходих в района на съда.
Ако се появи някой ще е супер, много ще ми е удобно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 939
Дали може просто да се разходим безплатно на територията на панаира?

# 20
  • Мнения: X
Няма да има проблем, ако в момента няма изложение. Но трябва да влезете през служебния вход, от където влизат колите, преди големия паркинг на булеварда. Другите врати са затворени, ако няма изложение.

# 21
  • Мнения: 1 310
Дами, с кой автобус се стига от централна гара до Окръжна болница( не съм от Пловдив и затова питам)?

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 16:29 от Rainbow Dust

# 22
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Сещам се за 222.

# 23
  • Мнения: 463
Дами, с кой автобус се стига от центарлна гара до Окръжна болница( не съм от Пловдив и затова питам)?
113 и 222

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
  Оригиналното пълномощно се представя на границата и се оставя копие от него. Ако няма копие се оставя оригинала и после трябва да се вади ново. И още един съвет, извадете пълномощно на база на данните от акта за раждане, а не от паспорта, за да е валидно и след изтичане на срока на паспорта.

# 25
  • Мнения: X
Дами, с кой автобус се стига от центарлна гара до Окръжна болница( не съм от Пловдив и затова питам)?
113 и 222
Имайте в предвид обаче, че двата автобуса са на различни спирки. 113 е на колелото, а 222 е пред гарата.

# 26
  • Мнения: 54 445
Дами, с кой автобус се стига от центарлна гара до Окръжна болница( не съм от Пловдив и затова питам)?
113 и 222

18 също.

От колелото, питайте обаче дали е за болницата или за Тракия, че спирката е една и съща.

# 27
  • София
  • Мнения: 22 953
Можете ли да ми препоръчате добра пицария/ заведение с вкусни пици/ паста?

# 28
  • Някъде там
  • Мнения: 139
Можете ли да ми препоръчате добра пицария/ заведение с вкусни пици/ паста?

Trattoria La Strada  - гр. Пловдив, бул. Васил Априлов 116 (до Casa de Cuba)
Ние ходим в тази, близо и удобно ни е и съм доволна, а от Pizza O' Pizza тийна поръчва с доставка до вкъщи.  Хубави пици, салати и десерти имат, малко меню, но на нас ни харесват нещата им. Той поръчва през фейсбука им, но сега гледам, че имат и през order.bg

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Дами, с кой автобус се стига от центарлна гара до Окръжна болница( не съм от Пловдив и затова питам)?
113 и 222
Имайте в предвид обаче, че двата автобуса са на различни спирки. 113 е на колелото, а 222 е пред гарата.

Всъщност, след като удължиха маршрута на 113 и двата автобуса спират на спирката точно пред гарата.
От гарата също така върши работа и номер 20, но с него се обикаля малко повече, защото минава през центъра.

Общи условия

Активация на акаунт