ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 598
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Тоя как го е хванал под ръчица, сакън някой да не се усъмни че е бил на разстояние да го помирише hahaha
Като са писнали че бил тъжен Ча по снимките, нищо му няма, по-скоро му е писнало от фенове, когато са симпатични фенки се усмихва tooth
Я какъв е хубав- сроен, изпънат, направил е рамене, гърди и бицепси, има си талия, слаб и атлетичен е Crazy Ади да му започва ваканцията с Киво, и аз като Фема  Mr. Green

Наде като писа че ще лети си помислих точно буквално, че Хаканчо ще се разхвърчава, а то било със спомагателни средства tooth

# 406
  • Мнения: 27 504
  Аполон бееее     ще се избием като се разгащИ    Mr. Green    Търпилото ми е на изчерпване откога мУчим  с Дидето   Диана  ми липсва   Hug

  Фанал го е под ръка да не избега  Joy   Изморен е за тва е намусен.

 Мдааам Емко се завърнааа  

# 407
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Има напредък, видяхме го без яке Mr. Green

# 408
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402

  Фанал го е под ръка да не избега  Joy  
rotfImbo

И за разгащването rotfImao

# 409
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Същия hahaha

Сума и народ Емир искаше, него не могат да им го дадат, но се постараха отново да изглежда добре както тогава, а и Ча пак направи тЕло Heart Eyes Само походката на Карлсон не ми е баш, ама ще я преживея, къде по-страшни неща съм гледала с него hahaha
Толкова да ми е залипсвал че и демони и чудовища ще гледам зарад него без да ми мигне окото hahaha
  smile3521

  Аполон бееее     ще се избием като се разгащИ    Mr. Green   

 Мдааам Емко се завърнааа   
  smile3521


Чачо пак сдоби се с тЕло,
няма вид на мекотело...
Желанието на феновете се сбъдна-
в един позабравен период се завърна hahaha
Чудим се по снимките Емко ли е, или Хакан,
никакви съмнения относно Аман.
Подмладен, красив и самоуверен,
повече отвсякога наперен Crazy
А карлсонската походка го издава,
че завижда на всеки, който го познава tooth
Явно работата му се нрави,
на лицето му е изписано, че харесва това което прави. Heart Eyes
Как ли още не се е чуло за забежка
с таз влюбчива нова колежка tooth
Е, човекът пак е в новините
и в на хората устите Crazy
Усилено обсъждат го, че щял да влиза
да правят втори сезон на Ичерде в пандиза tooth
С тоз профил на престъпник, който му се обрисува,
можеше да преустанови посещенията на Ла бума,
да се залости вкъщи и по тоз начин да стачкува tooth

Необичайни форми на протести срещам,
вероятно затова за Чачо се присещам Joy

# 410
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Същия hahaha

Сума и народ Емир искаше, него не могат да им го дадат, но се постараха отново да изглежда добре както тогава, а и Ча пак направи тЕло Heart Eyes Само походката на Карлсон не ми е баш, ама ще я преживея, къде по-страшни неща съм гледала с него hahaha
Толкова да ми е залипсвал че и демони и чудовища ще гледам зарад него без да ми мигне окото hahaha
  smile3521

  Аполон бееее     ще се избием като се разгащИ    Mr. Green   

 Мдааам Емко се завърнааа   
  smile3521


Чачо пак сдоби се с тЕло,
няма вид на мекотело...
Желанието на феновете се сбъдна-
в един позабравен период се завърна hahaha
Чудим се по снимките Емко ли е, или Хакан,
никакви съмнения относно Аман.
Подмладен, красив и самоуверен,
повече отвсякога наперен Crazy
А карлсонската походка го издава,
че завижда на всеки, който го познава tooth
Явно работата му се нрави,
на лицето му е изписано, че харесва това което прави. Heart Eyes
Как ли още не се е чуло за забежка
с таз влюбчива нова колежка tooth
Е, човекът пак е в новините
и в на хората устите Crazy
Усилено обсъждат го, че щял да влиза
да правят втори сезон на Ичерде в пандиза tooth
С тоз профил на престъпник, който му се обрисува,
можеше да преустанови посещенията на Ла бума,
да се залости вкъщи и по тоз начин да стачкува tooth

Необичайни форми на протести срещам,
вероятно затова за Чачо се присещам Joy

Ох ШеОмра от смях rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Наперен, самоуверен, завиждал на всеки който го познавал, точнУ rotfImao rotfImao rotfImao

И като каза за необичайните форми за протести, размечтали са се някои хора че мамата ще спре да помни, тц нЕма, стига че аз такъв ахив имам че няма забравяне, па и знам къде да подсетя да се търси  Joy Joy Joy Боц smile3534

# 411
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И мамата с услужлива памет като твоята smile3503
Мдаа, наперен е Joy

# 412
  • Мнения: 21 201
Ох бе Маргииииии, newsm10 викаш големи мераци да видят Ча в пандиза. Mr. Green Stop

# 413
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох бе Маргииииии, newsm10 викаш големи мераци да видят Ча в пандиза. Mr. Green Stop
Загрижени за него Наде, да е ”на топло”, че нали все опакован ходеше Mr. Green Joy

Наперен, самоуверен, завиждал на всеки който го познавал, точнУ rotfImao rotfImao rotfImao
Тези и още няколко си ги припознах за мои, но е видимо, че не са tooth

# 414
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Карай, баш са си на мястото hahaha

# 415
# 416
# 417
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402

Ми пее му се Party Дано само да не го карат пак да дрънка в сериала- веднъж добре, ама постоянно ади няма нужда.
Наскоро при рускините мярнах едно от старите видеа което са пропуснали да забършат от ЮТ - Ча с китарката на сета Mr. Green

И нали е абитЮрентско време не можах да се стърпя, довлякох това от темата в клюкарника hahaha
Цитат на:  link=topic=1012799.msg36746335#msg36746335 date=1526554243
От ФБ, за сериозността на събитието. Отпуснете се и дишайте:
 Joy
Скрит текст:
Така.
Дъщеря ми е абитуриентка тази година. Добре. Ще наема градският стадион, изчислих че побира точно 9 симфонични оркестъра, 170 пилона с танцьорки и мис Тигрова, 12 бара и 30 маси за по 30 души. Ще наема хеликоптери, които да кръжат и да хвърлят салфетки...А да, по средата на стадиона ще изкопая ров, в който да плуват делфини, лебеди и два малки катера на бреговата охрана....естествено дъщеря ми ще влезе в стадиона на трибуна, носена от слонове, а до нея ще маршируват 40 джуджета облечени в бяло, които ще пеят и танцуват Мама мия на АББА, докато жонглират с футболни топки, облепени със “Сваровски”. (Бележка: да видя кой е Сваровски и дали не може и той да жонглира)
После...Мегз ще помоля да ушие рокля от коприна, бетон и стъклена вата, която ще покрием с гирлянди и късове от Берлинската стена.
Сега - трябва и да се яде, да види светът, че не сме кои да е.
Ще напълним кит с яребици, пъдпъдъци, трюфели и камъни “Сваровски”. За десерт може да довлачим глетчер от Норвегия и да го полеем с нещо скъпо, примерно гориво за ракети. Не сме случайни, я!
Бележка: Зарята ми е важна, една дъщеря имам. Може да купя няколко ракети Томахоук и земя-въздух...искам да се вижда, какво има̀не имаме. Извънземните да се пукнат от яд.
Така де, веднъж се живее YOLO, демек...една дъщеря имам, ще й го татуирам на новите цици за бала!!

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 17:44 от Беллора

# 418
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох, стига му подрънкването, нека не е постоянно Laughing
Бел, добре си го довлякла това от абитуриентските страсти, Joy тази година време не ми достига да надничам там Joy

# 419
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Аз имам няколко теми които чета в клюкарнтика но и не винаги имам време, напоследък съм отървала звездните компромати Rolling Eyes

И да раСодим Емко че отдавна не сме tooth

Общи условия

Активация на акаунт