ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 597
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 27 500
   Когато трябва дялкаме Ча и Хазал .   В Ичардето не ми аресваше толкова окакстрен   но поне беше мъжкар нищо общо с Аманко . Внимава с пиенето не се хлъзне и там ooooh!

 Нека е лъзгав  .  Не се родила тая дето шЪ го  излъже  звучи смешно Joy


 




 


Скрит текст:

Скрит текст:

коя ябълка си избирате  Joy


рошльо

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 19:31 от femmi2

# 436
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Естествено че втората Wink В първия случай като ги навиреше тези вежди по средата на челото в някаква объркана наивна умолително умилителна физиономия беше ужасен ooooh! Самият Чаатай последно бих го определила като наивен и въобще не може да изиграе такава емоция, не е за него просто.

Има и друга ябълка- от сета на 62-ра серия и е без пози и физиономии, там най ми харесва как си е легнал и чете сценария, може би дори и не подозира че го снимат Wink сигурно се сещате, но не ми се търси Whistling

Фемо, скоро ще покаже тяло нали ще ходи на море...

За пиенето съм на мнение че отдавна се е хлъзнал там, не ме кефи това висене денонощно у кръчмата, искаше ми се да го снимат някъде другаде, но това е положението Rolling Eyes

Интервюто на Хазал с превод на руски- на девет годишна възраст е претърпяла тежка катастрофа и казва че 6 месеца е лежала в гипс. Изкарвали я късметлийка заради колегите- персонално споменава единствено Киво който и бил като брат Mr. Green Говори за раздухана история около сцена от 50-та серия и споменава че някои нейни колеги достатъчно са говорили по въпроса сигурно има предвид Айшегюл Чидамлъ, няма коя друга да е, че само тя обликоли всички телевизии да плюе по Хазал, но така и не я взеха после другаде. Излиза че на Хазал могат да и простят че не и се играе дадено нещо, но не и на този който разнася нещата и направи от тях сеир ... Правилно! Харесва ми и това което казва като видяла Дженифър Лопез. Говори и за екстрадирането на маниака който я преследваше.
Ох ама в сериала трима мъже луднаха по нея, като единия съвсем откачи, а се оказва че и в реала е била в ситуация да я преследва маниак Rolling Eyes

Интервюто, ако има нещо неясно ще го изясним Crazy

https://vk.com/@turk_dizileri_official-hazal-kaiya-menya-schitaut-vezuchei

# 437
  • Мнения: 27 500
Цитат
Фемо, скоро ще покаже тяло нали ще ходи на море...

  ако Белл познае  ще я черпИм

Цитат
За пиенето съм на мнение че отдавна се е хлъзнал там, не ме кефи това висене денонощно у кръчмата, искаше ми се да го снимат някъде другаде, но това е положението Rolling Eyes
къде другаде у джамията ли  Sick   скоро не е посещавал Зорло центъра  .


 

  

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 19:33 от femmi2

# 438
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Пази Боже ква джамия Joy Joy Joy
Ми знам ли, да пътува някъде, да прави нещо интересно, нали рисувал - ми да се снима пред нещо от творенията си hahaha Наливането не ме кефи хич Rolling Eyes

Че той у Зорлу кога е ходил, освен при батЮ си Дуди newsm78 Изключвам някакви инцидетни преминавания hahaha

# 439
  • Мнения: 27 500
  Мааани  като почнат вият у тия джамиии  Sick    

 Добра идея да качи  творба , която е рисувал .

 Зорлу центъра  ходи да пазарува дрехи .   Цените са солени там  не е за всеки .




На 26 май поредно туитване на латиносите

# 440
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мерси за интервюто Бел, превела си основното от всеки абзац bouquet

Естествено, че на актьор му е простено ако не желае да изиграе нещо, ама тая, която се е почувствала със засегнати интереси защо е тръгнала из медиите да оплюва Хазал #2gunfire
На мен щеше да ми бъде неприятно да ми съсипят сериала с подобна сцена, #2gunfire знам, че за нуждите на сценария, но от позицията ми на зрител подобно нещо не мога да приема равнодушно. Може да е просто сериал, а за актрисата - роля, но преди всичко ги гледам за разтоварване, а не допълнително натоварване. Добре, че са ни я спестили, обратното би било отблъскващо. Crossing Arms Оправдавам Хазал, с основание е отказала сцена носеща такова послание и в никакъв случай не го намирам за непрофесионално.

Ухх, 1,58; сладурана Heart Eyes Никой не определя ръста си, пък и не той е най-важен Whistling

Да беше казала и за останалите по няколко думи, що само за Киво Tired Mr. Green

Феми, радвам се, че съм те разсмяла bowuu Laughing
Тъкмо идвах с Чачо в лилава ризка, нищо, водя и ФЕмир Laughing

# 441
  • Мнения: 27 500
 Марги  love001   хубави фемир ама тръгна да спасява онази  #2gunfire сценарии кво да прайш


  Писнало и е да я питат за Ча   Mr. Green Срещат се приятели са  нищо Не ни показват скрънзди . Едно селфи от сватбата на щерката на Аксой.   Случайно попаднала снимка от  кръчмата с Алито , Ча и Хазал .

Последна редакция: чт, 24 май 2018, 11:34 от femmi2

# 442
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Не се чувстват длъжни да показват нищо и са си прави.  Peace

Имам спомен, че навремето Хазал е казвала, че се е разделила с балета заради травма при инцидент. Не помня да е уточнявала какъв е и поне аз бях останала с впечатлението, че е от детски игри. Може и преводът да е бил по-неточен. Гледам, че сега пишат транспортно произшествие, ако не е плод на творчеството на преводачките, разбира се. Rolling Eyes

# 443
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ми сценарий Феми Joy Емко хукна спасява друга, вечерта жена му го чака бясна, пък той ще ѝ засвидетелства уважение, Joy за да предотврати по някакъв начин онова, което можеше да му се случи. Фера мята чаши и троши чинии, ама му се размина... Сценарий, както обичаме да казваме hahaha

Живущите в тая дупка са повече и от портиерската Joy


# 444
  • Мнения: 21 201
То пък тоя тест на Фера стана голям проблем, ooooh! Stop все едно наистина биха я проверявали гинеколози Mr. Green ако я бяха завели Чепикови.

# 445
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Много си и е добре ръста на Хазал, партньорите и са доста високи, ама пък така много готино си изглежда силен и голям мъж и дребно момиче, я как си я разнасяше Чачун, вдигаше я от всякакви позиции даже и от пода я събираше от приклек, Киво пък бягаше с нея на ръце Crazy
Както Профа казва за партньорствата на екрана, става въпрос за хора, а не за нощни шкафчета че да трябва да са еднакви hahaha А знаем че този сериал от финала си вече 6 години не се забравя, обратно, всеки ден нови фенове сдобива, нищо че го тупнаха 20 годишен зелен и нищо не умеещ на сета та се учеше в движение и къде научен къде не, всичко му идваше отвътре Mr. Green

Абе аз не съм много съгласна, с отказа на Хазал, тя е актриса, виж ако режисьорът каже ама това е абсурдно не става не бива... Whistling Но и не знаем всичко от случая. Хазал казва че Аксой веднага я е подкрепил в отказа, чудя се да го вярвам ли Laughing  За Астана, интервюто преди 3 години той каза че и е малко сърдит, но говореше че няколко пъти я е връщал на сета, може би заради това да е било, каза че Хазал и героинята и си приличали много по ината, пък Хазал е казвала че и идвало да пребие Фера Joy Joy Joy
Аз съм гледала такава сцена която се разигра на дивана в домашни условия във Фатих Харбие, много грозна гледка и ужасно послание, а разплаканото момиче обидено и засрамено... #Cussing out 
Знаем за АФК че имаше и кървави и провокативни сцени някои до ден днешен не мога да ги повторя, та почти си представям и за въпросния случай какво са били намислили, даже съм си мислила че когато тя отказва да ходи в болницата, може Мехмета по сценарий да повика няколко лели да я тръшнат на нейното легло, знаем как обичаха да провокират, куп сцени които вдигат на човек нервите до ръба имаше.....Та в този случай моооже да кажа че е постъпила правилно Peace
Наде, какво да направи, питат я, отговаря, макар че не са публикувани въпросите.... И Кенан Ерчетингьоз я беше питал за тоя случай, а тя отговаря дори без да вкарва имена, а можеше да си го върне, защото някои много кал изляха върху нея, но къде са те сега и къде е тя Whistling

Марги тя портиерската маза си беше направо категория лЮкс в сравнение с дупката от НИ, да се чуди човек къде се събират всички, Ферка поне си имаше собствена стая hahaha

# 446
  • Мнения: 21 201
Щом са актьори/си в бранша са длъжни да изиграят всичко което се изисква от тях по сценарий, в противен случай чао.
Аде бе, туй искам, онуй не искам, ама жена ми, мъжа ми, гаджето ми. Stop

# 447
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Виж за последното съм съгласна, като вземат да се стискат заради половинките си, ми по-добре тогава не го играй някое натискане щото хем не се получава, хем пак ще си изядеш конското от половинката че нали е турска и предполага се ревнива. Ама и журналята им тъпи та дрънкат като вземат да ги питат ама какво мисли вашия човек за сцената ви с колегата, или да бъркат сериала с реала doh
Народопсихология, какво да ги правиш и както са тръгнали все по-зле ще става ooooh!

Марги чакай и аз, много любима гледка ми е тази Crazy


ПП Гледам лилавата ризка в мнението на Фема и се сещам как водещата го беше фиксирала Ча, така го беше зяпнала че щеше да го изяде, даже му каза че е много красив Mr. Green А там даже не беше това което стана по-нататък, представям си ако и се бешИ тупнал в периода 23/4 Нямаше да могат да я съберат hahaha

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 21:50 от Беллора

# 448
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Черно-бели ФЕмир Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 449
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Тоя кадър ми е съща реклама на презервативи Crazy А в движение подхода на Чачун е  smile3544

В единствената руска тема с наклон към АФК, но която е в пъти по-активна от всичките Меджезирски накуп,  всеки ден обсъждат по една сцена от сериала заради новите потребители Peace С днешното описание на поредната сцена се спуках от смях hahaha
Описанието на сцената звучи така:
Първата ФЕмирска нощ или онзи момент когато отмъщението на Емир долетяло обратно и го хлопнало по главата в особено пикантен момент Joy Joy Joy
А момента е че дългоочакваното от него естествено и първично развитие на нещата след официалното бракуване му се размина, нищо че Фера го чакаше по нощничка на леглото tooth

ПП А Ичерде в Пуерто Рико е втори в класацията за деня Party

Общи условия

Активация на акаунт