Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 8

  • 55 381
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро ☕
Велвет 🤗 с папийонката е на сватбата на Мурад
Профи 🤗 много хубаво се обърка, а дано мечтите станат реалност
Еми 🤗
А този гледали ли сте го с Амине, но май са само три серии

# 16
  • Мнения: 14 436
Добро утро ☕
Велвет 🤗 с папийонката е на сватбата на Мурад
Профи 🤗 много хубаво се обърка, а дано мечтите станат реалност
Еми 🤗
А този гледали ли сте го с Амине, но май са само три серии

    Миши, аз не съм гледала този сериал с Амине.
     Ето няколко снимки. Амине изглежда страхотно, жалко, че са го докарали само до три епизода.





# 17
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Миши на мен не ми го отваря Rolling Eyes

# 18
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Миши на мен не ми го отваря Rolling Eyes

Така?
https://youtu.be/lpqHHI0Xk3o

# 19
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро ☕
Велвет 🤗 с папийонката е на сватбата на Мурад
Профи 🤗 много хубаво се обърка, а дано мечтите станат реалност
Еми 🤗
А този гледали ли сте го с Амине, но май са само три серии

    Миши, аз не съм гледала този сериал с Амине.
     Ето няколко снимки. Амине изглежда страхотно, жалко, че са го докарали само до три епизода.






Аз го гледах без субтитри, мислех че сте ги обсъждали в първите теми 😊 -да много ми хареса Амине, но защо само три серии явно е спрян ?!

# 20
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Сега ми се отвори, погледнах, но за жалост нищо не разбирам Disappointed.
Дори не знаех и аз, че Амине се е снимала и в друг сериал.

# 21
  • Мнения: 14 436
Аз го гледах без субтитри, мислех че сте ги обсъждали в първите теми 😊 -да много ми хареса Амине, но защо само три серии явно е спрян ?!
     Миши, това, което аз прочетох е, че е спрян поради нисък рейтинг. Нищо повече не успях да намеря. Тези дни ще го изгледам, но се съмнявам, че ще разбера нещо, поне да се порадвам на Амине. Няма го дори и с руски субтитри.
     Не сме обсъждали този сериал, но няма нищо лошо в това и да си припомним и повторим някои неща, свързани с любимите ни актьори.


(Ikisini de Sevdim)

(Asla Vazgeçmem)



# 22
  • Мнения: 331
Heart Малко нежност Heart





# 23
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Капят като круши комшийските сериали.  Rolling Eyes
Каквото разбрах набързо от озетите: Суна и Хасан са отраснали от деца заедно и са решили да се оженят, въпреки непрекъснатото безпаричие на Хана. Бизнесът на мощната фамилия Караджабей се ръководи от двамата сина Мурат и Ферхат на главата на фамилията Демир бей. Ферхат постоянно се забърква в мръсни работи. Баща му Демир бей и брат му се опитват да предпазват и него, и бизнеса, но той не слуша никого за нищо. Синът на Мурат - Хасан /това май не е оня Хасан/, му е писнало от изпълненията на чичо му.  Суна е журналистка, която рови в кирливите ризи на фамилията Караджабей, по-специално на Ферхат. При инцидент с такси, пътищата на семейството на Суна и Хасан и фамилията Караджабей се пресичат, в резултат на което животът на всички се променя.

 newsm78 Не съм съвсем сигурна колко са Хасановците.

Ферхат заплашва семейството на Суна, което почва да живее в постоянен страх. Появява се и някаква Езра, която не разбрах каква е, ама Хасан почва да се чуди как да балансира между двете. В семейство Коджабей напрежението между братята Мурат и Ферхат нараства, на Демир бей и цялата къща им е писнало и са уморен от изцепките на Ферхат. От своя страна Ферхат продължава да преследва семейството на Суна.

После ще драсна още малко. Peace

# 24
  • Мнения: 22 867
И от мен малко нежност и любов Heart txtloves:













# 25
  • Мнения: 14 436
Вал, labrex
И още нежност







# 26
  • Мнения: 14 436
Капят като круши комшийските сериали.  Rolling Eyes
Каквото разбрах набързо от озетите:
Скрит текст:
Суна и Хасан са отраснали от деца заедно и са решили да се оженят, въпреки непрекъснатото безпаричие на Хана. Бизнесът на мощната фамилия Караджабей се ръководи от двамата сина Мурат и Ферхат на главата на фамилията Демир бей. Ферхат постоянно се забърква в мръсни работи. Баща му Демир бей и брат му се опитват да предпазват и него, и бизнеса, но той не слуша никого за нищо. Синът на Мурат - Хасан /това май не е оня Хасан/, му е писнало от изпълненията на чичо му.  Суна е журналистка, която рови в кирливите ризи на фамилията Караджабей, по-специално на Ферхат. При инцидент с такси, пътищата на семейството на Суна и Хасан и фамилията Караджабей се пресичат, в резултат на което животът на всички се променя.

 newsm78 Не съм съвсем сигурна колко са Хасановците.

Ферхат заплашва семейството на Суна, което почва да живее в постоянен страх. Появява се и някаква Езра, която не разбрах каква е, ама Хасан почва да се чуди как да балансира между двете. В семейство Коджабей напрежението между братята Мурат и Ферхат нараства, на Демир бей и цялата къща им е писнало и са уморен от изцепките на Ферхат. От своя страна Ферхат продължава да преследва семейството на Суна.
После ще драсна още малко. Peace
    Профи, преводът ти ме провокира да седна и довечера да изгледам с удоволствие тези епизоди. Така поне няма само да гледам картинки и да се наслаждавам на Амине, но ще зная и за какво иде реч. Благодаря ти!
     Но не мога да изпусна възможността и да не пусна отново това чудесно клипче, което ти направи за нас!


Скрит текст:
Профи, искам да ти благодаря и за това, че ми посочи грешката в датата на раждане на Толга. Сама си се смях, толкова пъти гледах за правописни грешки, а на датата не съм обърнала внимание. Хубавото е, че не съм написала 29 декември, защото това е моят рожден ден! Joy

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 14:23 от Emiliya

# 27
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
И от мен малко нежност и любов Heart txtloves:















ОХ МНОГО ХУБАВИ

# 28
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Вал, labrex
И още нежност








В тези първи серии колко ги харесвам  -  май ще започна пак първи сезон, че сис сигурност имам пропуснати моменти и ще си ги изгледам с кеф -  не ми се гледа нищо ново/друго за момента

# 29
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Скрит текст:
Капят като круши комшийските сериали.  Rolling Eyes
Каквото разбрах набързо от озетите:
Скрит текст:
Суна и Хасан са отраснали от деца заедно и са решили да се оженят, въпреки непрекъснатото безпаричие на Хана. Бизнесът на мощната фамилия Караджабей се ръководи от двамата сина Мурат и Ферхат на главата на фамилията Демир бей. Ферхат постоянно се забърква в мръсни работи. Баща му Демир бей и брат му се опитват да предпазват и него, и бизнеса, но той не слуша никого за нищо. Синът на Мурат - Хасан /това май не е оня Хасан/, му е писнало от изпълненията на чичо му.  Суна е журналистка, която рови в кирливите ризи на фамилията Караджабей, по-специално на Ферхат. При инцидент с такси, пътищата на семейството на Суна и Хасан и фамилията Караджабей се пресичат, в резултат на което животът на всички се променя.

 newsm78 Не съм съвсем сигурна колко са Хасановците.

Ферхат заплашва семейството на Суна, което почва да живее в постоянен страх. Появява се и някаква Езра, която не разбрах каква е, ама Хасан почва да се чуди как да балансира между двете. В семейство Коджабей напрежението между братята Мурат и Ферхат нараства, на Демир бей и цялата къща им е писнало и са уморен от изцепките на Ферхат. От своя страна Ферхат продължава да преследва семейството на Суна.
После ще драсна още малко. Peace
    Профи, преводът ти ме провокира да седна и довечера да изгледам с удоволствие тези епизоди. Така поне няма само да гледам картинки и да се наслаждавам на Амине, но ще зная и за какво иде реч. Благодаря ти!
     Но не мога да изпусна възможността и да не пусна отново това чудесно клипче, което ти направи за нас!



Профи и аз много благодаря за това, чудесно клипче в ХД формат - много е хубаво!

тук има и трите, поне Амине играе, дори и да не разбирам Simple Smile -https://www.youtube.com/channel/UCnRlXfu86uI824V_PJo1vKw

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 15:04 от МарМиши

Общи условия

Активация на акаунт