Знаете ли кого видях?! - тема 33

  • 143 040
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Бе те май всички рокаджии имат яко излъчване...

# 646
  • Мнения: 31 230
Юксел Кадриев на съседната маса във Виктория. Държа се възпитано и изглежда добре.

# 647
  • Мнения: 5 557
Не знам какво му харесват на тоя дърт кошут,в главата е като разпокъсан губер Simple Smile
Ахахаха, мислех си абсолютно същото, но не посмях да го напиша при толкова фенове. Изглежда ми добър човечец, но вече си върви бавно и сигурно към старчок. Wink

# 648
  • Мнения: 6 674
И на мен Лечев не ми е харизматичен. Добър музикант е, няма спор, но до там. Въобще не ми е харизматичен.

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Много го харесвах като беше по-млад Blush

# 650
  • Мнения: 594
Много го харесвах като беше по-млад Blush

А аз се възхищавах на бившата му жена откакто бях дете. Сега покрай писанията ви се сетих за нея - все още е супер Simple Smile по снимки

# 651
  • Мнения: 6 674
Като говорим за жени да спомена и жената на Васко Кръпката, който имаше концерт миналата седмица. Ами Васко доста младее, в сравнение с нея. Стилово също нямат нищо общо, но много готино си ходеха, хванати за ръка.😉

# 652
  • Мнения: 9 865
Те от едно време са си така, Васко Кръпката и жена му, винаги са ми изглеждали несъвместими, а явно са си съвсем добре и то дълги години Grinning.

# 653
  • Мнения: 2 525
КрисТо и новото му гадже. Ще спестя подробности понеже жълтурите не плащат, само ще кажа, че изглеждаха като големия батко, който е извел доста по - малката си сестра... Момичето има много детско излъчване.

# 654
  • София
  • Мнения: 30 147
КрисТо и новото му гадже. Ще спестя подробности понеже жълтурите не плащат, само ще кажа, че изглеждаха като големия батко, който е извел доста по - малката си сестра... Момичето има много детско излъчване.
Той май има слабост към доста по-малки от него. Бившата му, ако не се лъжа, беше в ученическа възраст.

# 655
  • Мнения: 2 525
Като сегашната. Момичето поне на мен ми изглеждаше младо, гимназиална възраст, а той доколкото се сещам е 25+. Ама щом се обичат...

# 656
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Той е 30+

# 657
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Той е 35+

# 658
  • Мнения: 2 525
Ужас.... Това не го знаех, значи още по - фрапираща им е разликата. Малко ми е педофилско цялото това нещо.

# 659
  • Мнения: 9 571
Ужас.... Това не го знаех, значи още по - фрапираща им е разликата. Малко ми е педофилско цялото това нещо.
Много ми е педофилско даже на мен Sick

Общи условия

Активация на акаунт