Дилема...

  • 14 647
  • 144
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 647
Мързи ме да те чета 8 страници, ама Манекена не беше ли оня, дето жена му не работеше, а той ѝ плащаше, за да си стои вкъщи и имаше пак дилема, дали жена му да ходи продавачка в кварталния супер? Laughing

# 121
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Книгата за секса щеше да е интересно четиво, ако се съди по опита, който има.

# 122
  • Мнения: 46 526
Това с бележката за тока беше много тъпо. Всеки умен наемодател, би прехвърли партидата на наемателите си...
Като си тръгнат и оставят ключа в пощенската кутия не можеш да си я прехвърлиш на твое име докато не си изчистят задълженията. А това може да стане и никога, отиват да работят в чужбина и иди ги гони...

Манекенчо, чакаме новините от Общината. Ако нямаш време да идеш, драсни ми данните на ЛС, нали сме приятели, ще ти ги проверя за 1 сек. онлайн Bowtie

# 123
  • Мнения: 2 049
На мен, пък, ми е интересно какво работи 20 годишния му син, за да изкарва чисто 3 бона месечно в София.
Работата да не е свързана с перуки и жартиери ?

Мързи ме да те чета 8 страници, ама Манекена не беше ли оня, дето жена му не работеше, а той ѝ плащаше, за да си стои вкъщи и имаше пак дилема, дали жена му да ходи продавачка в кварталния супер? Laughing



Той е, много ясно...

# 124
  • Мнения: 3 689
Манекена, какво стана в общината?
Не съм ходил още в общината, а и като отида, няма да пиша тук. Вие ме изядохте с парцалите.

# 125
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Що? Хората те открехнаха, а ти - неблагодарен на всичко отгоре.

# 126
  • Мнения: 3 689
Що? Хората те открехнаха, а ти - неблагодарен на всичко отгоре.
Напротив, благодарен съм.
Аз го помня с историята за шофьорската книжка на жена му и последно - когато обяви, че може да напише книга за секса.Smile В крайна сметка не разбрах  - жена му вече шофьор ли е?
Шофьор е, но се страхува да кара и продадох колата.

# 127
  • Мнения: 11 505
Проверка може да се направи в Имотен Регистър към Агенция по вписванията. Wink

# 128
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Какво стана с написването на книгата?

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Хаха, верно ли жената е насочвала пари от семейния бюджет за наем, който реално не е плащала, звучи като сериал.

# 130
  • Мнения: 3 689
Какво стана с написването на книгата?
Ако някога има книга, то това няма да се случи скоро. Работата ми отнема ужасно много време, все още не съм решил да пиша книга, но ако реша, ще трябва първо да намеря издател, който да одобри идеята. Тъкмо да натрупам още малко опит, за да не ми се налага да пиша второ, допълнено издание.

# 131
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не ти трябва издател първоначално. Можеш да я издадеш и сам в Amazon или Smashwords. Ако пишеш на чужд език, ще ти трябва добър редактор.

# 132
  • Мнения: 15 619
Манекен, не може така. Grinning
 Малко теми ли си чел във форума? Питаш, получаваш помощ от сто страни, съвет през съвета. Тръпнем тука, пък обратна връзка йок.
 

# 133
  • Мнения: 39 326
Чей де, да излезе някой по свеж виц.

# 134
  • Мнения: 3 689
Манекен, не може така. Grinning
 Малко теми ли си чел във форума? Питаш, получаваш помощ от сто страни, съвет през съвета. Тръпнем тука, пък обратна връзка йок.
Ааааа, искате да си разкрия тайните тук, че после да не ви се налага да ми купувате книгата Simple Smile Може да съм манекен, но не съм чак толкова прост Simple Smile

Шегувам се, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт