Дилема...

  • 14 636
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 049
Ако добре си спомням, автора няма проблеми със странични забежки така че не се притеснявайте, няма да остане на сухо. От друга страна, ако жена му прави това за да има отделно пари, с които да задоволява свои вкусове и нужди - пак по спомен, автора беше казал че е толерантен към тези неща и не му пречели. При такива обстоятелства не виждам какво го притеснява.


Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 

# 31
  • Мнения: 11 505
Що бе арайвъл? Я гледай колко си им е хубу така Laughing

# 32
  • Мнения: 31 720
Кажи ми, че се бъзикаш  Laughing
Ако не е бъзик, то тогава постъпката е грозна. Нямате явно хубави отношения.
Имам предвид доверие.
Явно не вижда в теб човека с който би прекарала целия си живот и се застрахова. Какво прави с парите вече, само тя си знае.
Да караш съпруга си да ти плаща наем на собствения ти апартамент. За такъв случай не бях чувала.

# 33
  • Мнения: 2 049
Що бе арайвъл? Я гледай колко си им е хубу така Laughing

Кое му е хубавото да имаш психични проблеми и да занимаваш с това цял форум от готини мами, каки, лели, татковци и батковци?  При положение, че много хора са учили, за да се грижат за теб и да ти предпишат правилните медикаменти, за да можеш да "слезеш на земята"...

# 34
  • Мнения: 11 505
Все забравям да сложа емот "ирония" след постовете си. С диагнози не искам да се нагърбвам, а и с това колко готини мами, каки, лели, татковци и батковци има тук, НО .... имайки предвид, че форОма е за взаимопомощ... дано Манекенов вземе предвид твоите публикации и потърси помощ. (надали)

# 35
  • Мнения: 3 689
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.

# 36
  • Мнения: 31 720
Защо всъщност не питаш жена си защо те кара да и плащаш наем?

# 37
  • Мнения: 2 049
Защо всъщност не питаш жена си защо те кара да и плащаш наем?

А дали има жена? Laughing Laughing

Ако знаех, че форума толкова лесно се подхлъзва, щях да пиша на ляво и на дясно, че съм много красив и богат, и че всичко живо е лудо по мен...

# 38
  • Мнения: 3 689
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама, а още по-малко пък от такива, които членуват в "Красива мама" и в "Телевизия".
П.П. И обсъждат клюките наравано с жените.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 21:39 от Manekena

# 39
  • Мнения: 15 619
Манекен, кажи, какво те притеснява.
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Е, ама ти сега.. Че всеки наемодател ако тръгне да се обяснява на наемателя си и да му дава отчет....
Парите са си пари. Обичта си е обич.  Едното няма общо с другото. 

# 40
  • Мнения: 3 689
Не знам дали трябва да се притеснявам, но това, което научих ме изненада, не искам да употребявам по-силни думи. Аз си мислих, че се обичаме и че няма тайни между нас.
Е, ама ти сега.. Че всеки наемодател ако тръгне да се обяснява на наемателя си и да му дава отчет....
Парите са си пари. Обичта си е обич.  Едното няма общо с другото. 
Да разбирам ли, че всичко е нормално и да не го правя на проблем?

# 41
  • Мнения: 2 049
Автора има проблеми, но за тях е нужно няколко месеца пребиване в психиатрия и активно лечение с медикаменти. Крайно време е някои потребители на бг-мамма да заживеят в реалността. 
Не приемам съвети от мъже, които пишат в бгмама ...

Ясно.

# 42
  • Мнения: 11 358
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.

# 43
  • Мнения: 15 619
А защо питаш мен дали е нормално? Ти си този, който ще каже ок ли е, не е ли ок описаната от теб, твоя, семейна ситуация, никой друг.

# 44
  • Мнения: 3 689
Само аз ли не разбирам как от сметката на тока разбираш кой е собственика?

Ползвам имоти под наем и партидата на единия е на мое име, на другия на собствениците. Името на бележката не означава собственост.
Това не го знаех, ако е така, възможно е да съм се заблудил и апартамента да не е неин.

Общи условия

Активация на акаунт