Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 45 930
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
Не съм сигурна, че не се е крила. Това намерих Simple Smile

Стефани също не е чак толкова ок. Тя пък върза Ерик с чужд син и този син стана нейн фаворит, пренебрегвайки другите си деца.

# 61
  • Мнения: 906
Това са единични грешки. А не серия от грешки, които да докажат, че даденият герой не е достоен в цялостност. Брук цял живот говори за своите stupid mistakes и не се замисля колко е комична, когато продължава да ги повтаря. Докато Стефани и Тейлър като всички хора са си позволили да сгрешат, но са си го признали и дори са си платили за това. На Брук върна ли ѝ се по някакъв начин задето съсипа толкова връзки и остави деца с разделени родители? Не, защото е любимка на Брадли Бел и откакто той е на власт постепенно я е наложил изкуствено като силна жена, която преживява какво ли не. Тя ако е силна жена, която преживява какво ли не, не знам Тейлър и Стефани какви са.

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
Искаш да кажеш, че Брук никога не е страдала, не е била наранявана, не е била изоставяна и предадена? Изнасилена? Идва й от време на време акъла, страда и след време пак Simple Smile

# 63
  • Мнения: 906
Не говорим за наранявания от сорта на изнасилването, такива и Тейлър и Стефани си имат отделно. А за това да ѝ се върне конкретно в случая, в който е допуснала една от многото си грешки. Стефани беше тотално обругана от всички като се разбра кой е бащата на Ридж, Тейлър също като се разбра за Джеймс. А за Брук единствено те двете цял живот виждат истината и я изтъкват, но това накрая пак наранява тях, защото мнозинството ги изкарва луди. Как така поне един от мъжете на Брук не осъзна, че тя го е привлякла с лукавостта и изкусителността си? Как някой не я заряза задето е осъзнал, че тя го е подвела, че при нея ще ѝ е по-добре и затова е зарязал жена си и в някои случаи детето си? Брук винаги се измъква и дори и след раздяла евентуално да се направи на страдаща, мигновено се утешава със следващия, който е 'нейната съдба'. Пълен смях.

# 64
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
Добре де, Рижд не изостави ли Брук и хлапето, когато Тейлър се прибра жива? В крайна сметка тогава казаха, че е била добра майка на децата им. И той се прибра при жена си. Брук е била изоставяна. Пишеш все едно само тя ги е напускала, а те не са й обръщали гръб.

# 65
  • Мнения: 906
Мъжете са я изоставяли понякога, но не защото са осъзнавали каква е. Това е едно от най-дразнещите неща в сериала- на нея не ѝ се връща така, както би следвало да се ѝ върне след като е съсипала брак и нечие детство. Мъжете я зарязват я заради дете от друга, я защото другата се е оказала жива, в някои случаи защото самата Брук е блеела по друг, но никой не признава, че Стефани и Тейлър може и да са били прави за нея.

# 66
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
И понеже са били прави за нея Тейлър тръгва по нейния път.

# 67
  • Мнения: 906
Ами... да. Малко ли пъти през годините е гледала как всички величаят една мъжемелачка и златотърсачка, а накрая нея самата я гледат позорно заради едната единствена грешка. Както казах- явно тук психиката на Тейлър вече не можа да издържи и тя се опита да направи нещо по начина, по който Брук го направи, но пак не чак толкова долно. Не ѝ се получи, защото просто не ѝ е вродено да е чак толкова нагла и несъобразителна като Брук.

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
Абе получи й се щом мина всичките й мъже. Брук просто заместваше с различни мъже Ридж. Въображаемо или не тя вярваше, че е влюбена в тези мъже, обичаше ги, преди Ридж да нахлуе отново в живота й.

Стефи също се намеси във връзката на сгодените Лиъм и Хоуп, разделяйки ги. Напрая с машнации все пак се ожени за Лиъм. Брук даде възможност на Кар и Ридж.

# 69
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Темата е много нажежена няколко дена, затова ще напиша нещо различно за разнообразие.


"Amantes del desierto" / "Любов в пустинята" (2001 год.)

Година: 2001
Компания: RTI Colombia
В главните роли: Марица Родригес, Франсиско Гаторно, Катрин Сиячоке, Анна Солер, Едгардо Роман, Андрея Лопес и други

Резюме: Това е историята за любовта между Барбара Сантана, дъщерята на полковник Сантана, директор на най-строгo охранявания затвор "El Farallon" / "Скалата", oт който никой не е могъл да избяга жив, и Андрес Бустаманте, лекар, който бива несправедливо обвинен в убийство и е вкаран в затвора на баща й. Много хора и препятствия ще се опитат да застанат между Барбарита и Андрес и ще се опитат да ги разделят и да ги накарат да вярват, че тяхната любов е невъзможна и забранена, но те няма да се откажат един от друг...

# 70
  • Мнения: 906
Неслучайно Стефи е новата Брук- тя  отдавна върви по нейните стъпки. Проблемът е, че и Хоуп върви по тях и вече трудно ще видим някакъв сблъсък между 'достойно и недостойно', както при Тейлър и Брук през 90-те.
А това, че Тейлър е минала всичките мъже на Брук не значи, че ѝ се е получило да е като нея. Тя не успя да бъде по-специална за Ник от Брук, нито пък Торн можа да гледа на нея по същия начин, както когато заряза Мейси заради Брук. И двамата биха избрали slut-ката пред психоложката, ако застанат една до друга. Да не говорим, че и самата Тейлър малко или много винаги се е опитвала да замества Ридж с другите мъже, затова ѝ пропаднаха и връзките с Рик и Уип. А и ако Тейлър би имала избор между Ридж и някой друг, винаги би избрала Ридж, докато Брук цял живот се колебае между него и някоя друга нейна 'съдба'.

Темата е много нажежена няколко дена, затова ще напиша нещо различно за разнообразие.


"Amantes del desierto" / "Любов в пустинята" (2001 год.)
Това го гледах навремето, много як сериал.
А темата няма лошо да е нажежена, така е по-активна. Grinning Тя отдавна си е продължение на онази за ДиК, която навремето беше много интересна.

# 71
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 432
Може би Брук им дава нещо, което Тейлър не може да им даде. Не знам. Кара ги да се чувстват силни, нужни, обичани, желани и специални Вдъхновявала ги е. Нямам друго обяснение.  А за Тейлър - може да се е пробвала да направи същото, но те винаги са били мъже първо на Брук и това да й тежи.

За темата - много време мина и някой неща вече ми се изплъзват Simple Smile Но споря с добри чувства де. Не си го слагам на сърце. Единствено в момента ме е много яд на Хоуп.

# 72
  • Мнения: 6 159
Дейвид , повтарят ли го някъде , аз не съм го гледала ?
А "Имало едно време"  нещо го поизпуснах още от предишния сезон . Сега не знам дали ще ми се гледа , нещо ми се събраха  ангажименти и ако не е на ТВ , много си губя времето .

# 73
  • Мнения: 906
Дава им сексапил, разгоненост и възможност да са максимално освободени с нея. Но това за мен не са ценности, заради които да си е струвало да си зарязват по-сериозните жени, с които понякога може и да имат проблеми, но нали затова има такова нещо като 'в радост и мъка'.
Тейлър, за разлика от нея, просто се опитваше поне веднъж да победи трайно над Брук, но поне си избираше свободни мъже. Не ѝ се получи да изпъкне над Брук в нито един от случаите, не защото ѝ липсва нещо, а защото нивото ѝ не е ниско и първично, като на Брук. А мъжете в този сериал това ниво предпочитат.
И от моя страна разговора е с най-добри чувства. Simple Smile Жалко, че няма повече хора, които да коментират с нас, в темата на ДиК наистина беше по-забавно като имаше по няколко защитника на дадена теза.

# 74
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Дейвид , повтарят ли го някъде , аз не съм го гледала ?
А "Имало едно време"  нещо го поизпуснах още от предишния сезон . Сега не знам дали ще ми се гледа , нещо ми се събраха  ангажименти и ако не е на ТВ , много си губя времето .
Ели-фен, гледам го онлайн тук с руски дублаж, но има няколко, които липсват. Peace
https://topcinema.tv/colombian-serials/lyubovniki-pustyni-serial … del-desierto.html

Ако ги има сериите на испански, ги тегля и ги гледам, а когато имам време и правя превод. Wink

"Имало едно време" и аз го зарязах след битката между Ема и сина на крокодила. Но 7-ми сезон е интересен. Peace Чакам с нетърпение да дойде двойния епизод, в който ще върнат Ариел и Круела. Crazy Party

Общи условия

Активация на акаунт