„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 17

  • 79 285
  • 736
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 232
Не можем да се оплачем от липса на хубави филми. Simple Smile
Днес започна една семейна сага, обичам този вид сериали.



И една шокираща новина - Екатерина Климова и Гела Месхи се развеждат.

# 496
  • AMS
  • Мнения: 6 419
 Благодаря за предложенията!!!
 "По законам военного времени-3 (2019)"
  с участието на Екатерина Климова >>>





# 497
  • София
  • Мнения: 16 038
В неделя се забавлявах с Дедушкина внучка - 4 сериен криминален филм.
Много приятно направен, има го в  тубата.
Сега планирам да издиря Ангель-хранитель.

# 498
  • Мнения: 3 232
В неделя се забавлявах с Дедушкина внучка - 4 сериен криминален филм.
Много приятно направен, има го в  тубата.
Сега планирам да издиря Ангель-хранитель.

Гледам Ангел хранитель, излязоха 4 серии. Засега ми е интересен. Имам чувството, че само Ольга Павловец прави филма. И някак много бързо минават десетилетията, от 1917 вече сме 1941 и ГГ все още са млади и хубави, макар че се смени поколението.

# 499
  • Мнения: 7 848
И аз го гледам Ангел хранитель. Имам доста забележки относно грим, декори. Както сте отбелязали, колко години минаха, а героите същите.
Да не съм виждала как правят превъплъщения с грим, да, но като знам какво могат да сътворят гримьорите се ядосвам.
От 17 г. до 41 някак претупано, през пръсти, набързо. Иначе сценарият е добър.
Остава едно усещане, че е сниман през пръсти и с малко бюджет.
Знаете ли колко общо серии е?

# 500
  • Мнения: 3 232
Ангел хранитель са 16 серии. Чакам новите с нетърпение, въпреки забележките по филма.

# 501
  • Плевен
  • Мнения: 108
http://rufilmtv.club/?s=%D0%B0%D0%BB%D0%B6%D0%B8%D1%80


А.Л.Ж.И.Р. - 11 серии

Страшничък сериал за лагер по Сталинско време. А колко красиви са жените на фона на мизерията, не е истина.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 300
АЛЖИР  - чудесна игра, но малко "мек" сценарий за мен;  и някак недовършен ми остана в съзнанието.
Ангел-хранитель -  приличен сценарий, с доста забележки по останалото, но въпреки това до серия 10 го гледам с интерес. Онлайн тук : http://allmovie.pro  в дясно избирате " сериалы"

# 503
  • Варна
  • Мнения: 300
Момичета, пред известно време, попаднах на едно предаване. И макар че тематично не е съвсем за тук, ще си позволя да ви го предложа - някои от  изданията му са по добри от мелодрама даже. Накратко: винаги има случка и страни по нея. Но има полиграфолог (всички участници минават през детектор на лъжата) има и профайлър, който "чете" езика на тялото, поведението, начина по който строят изказванията си участниците. В крайна сметка се търси истината. В едно от първите издания, може да видите актьора Панин срещу бившата си съпруга, но тази двойка далеч не е най интересното в авторското предаване на Шепелев -  На самом деле
Серии от предаването има на ютюб https://www.youtube.com/playlist?list=PL39l9SxO4ZYsd_m0u41H1AUloAYAyDNos, в техния сайт също, могат да се потърсят и на http://allmovie.pro в раздел ТВ. Превод на български език няма.

# 504
  • Мнения: 3 232



СИНДРОМ ШАХМАТИСТА

4 серии, в ролите: Юрий Кормушин, Марина Вайнбранд, Владислав Канопка, Вячеслав Кулаков, Екатерина Волкова, Олег Шкловский и др.


Юрий Кормушин


Владислав Канопка, Юрий Кормушин


Марина Вайнбранд

В град Торбинск са извършени серия загадъчни убийства.
Жертви са големите криминални авторитети в града. Въз основа на слухове от криминалния свят и по оперативни данни, зад тези убийства стои една загадъчна личност с псевдоним "Шахматист", която опитва да завземе пазара на наркотици и да разпространи ново синтетично вещество XZ.

По същото време след дълго отсъствие в града се връща Влад Артемиев - преподавател по история на Изтока и майстор по източни бойни изкуства.




# 505
# 506
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 286
,,С волками жить,,-сериал 8серии.
https://www.youtube.com/watch?v=NeN4fsNFdmk
Много ми хареса.
Семейна драма,криминален,има и любов.
Интересен и малко по-различен сюжет.

# 507
  • Мнения: 3 232
По случай рождения ден на Анна Снаткина



Анна Снаткина, Кирилл Гребенщиков, Сергей Юшкевич, Галина Петрова, Анастасия Ушакова, Данила Дунаев, Александр Константинов, Артем Осипов и др.

16 серии





Наскоро гледах още един мини сериал с Анна Снаткина, Процесс. Заедно с Павел Баршак, Игорь Верник, Альона Яковлева, Емилия Спивак.
И въобще отдавна не съм писала в темата, а гледам филми редовно. За да ви освежа и да станете по-активни, ще споделя какви хубави мъже срещнах напоследък.



Соня Метелица, Евгений Ткачук, Ал. Пашков и...

Алексей Кирсанов

А в "Ловушка для королевы" - Петр Романов




Не ги виждам за първи път, но сега ги забелязах като красавци.

# 508
  • Мнения: 3 232
Здравейте, зарадваха ме две новини.
Ще се снима 8 сезон на Склиф от есента.


Режисьорът Антон Мегердичев (Движение вверх, Метро) е започнал снимките на историческия филм «Сердце Пармы» по едноименния роман на Алексей Иванов.

Скрит текст:
Эпическая драма «Сердце пармы» – это история противостояния двух миров: Великого Московского княжества и уральской пармы, древних пермских земель, населенных язычниками. Здесь столкнутся герои и призраки, князья и шаманы, вогулы и московиты. В центре конфликта цивилизаций – судьба русского князя Михаила (Александр Кузнецов), который полюбил юную Тиче (Елена Ербакова), ведьму-ламию, способную принимать облик рыси. Страсть к язычнице и верность запретной любви, поход на вогулов, кровопролитные сражения и недолгий мир, битва между Московией и пармой, – герою выпадут испытания, в которых расстаться с жизнью не так страшно, как совершить предательство.

В ролите са Виталий Кищенко, Сергей Пускепалис, Михаил Евланов, Евгений Миронов, Фёдор Бондарчук, Владимир Епифанцев, Елена Панова, Роза Хайруллина и др.

Ще чакаме филма през 2020 г.


И нещо, което може да се гледа в момента, нов украински сериал с Ирина Антоненко, Александър Константинов, Виталий Салий. 4 серии, реж. Мирослав Малич.

# 509
  • Плевен
  • Мнения: 108
Предлагам "Тихий центр", 2011г., 4 серии
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3602356
с Сергей Юшкевич, Алеса Качер, Варвара Андреева, Максим Радугин

Общи условия

Активация на акаунт