Мартенчета 2018

  • 70 692
  • 466
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 166
А да попитам колко време отнема на вашите бебета да им порастне целия зъб? Нашия излезе преди месец и още си е само на половина.

# 316
  • Мнения: 118
А да попитам колко време отнема на вашите бебета да им порастне целия зъб? Нашия излезе преди месец и още си е само на половина.

Честно казано не съм засичала, но може би месец. За една седмица почвам да го забелязвам след като пробие.

# 317
  • Мнения: 648
А да попитам колко време отнема на вашите бебета да им порастне целия зъб? Нашия излезе преди месец и още си е само на половина.

На нас долните излезнаха края на Септември  и чак сега края на Деквмври излезнаха целите, но ми прави впечатление, че горния проби и за една седмица е на половина ! Доста по-бързо от долните. Сега чакам четвърти иии направо нямам нерви:( много плаче и не мога да му помогна ииии съм със страшно главоболие и се изнервям още повече

# 318
  • Мнения: 166
Аз чакам втория вече проби мястото преди 2 дена ,май всеки зъб с температура ще го изкарваме

# 319
  • Мнения: 648
Ужас ! Много е страшно с тази температура ! Аз нищо не давам докато не мине 38 . И сега не вдига

# 320
  • Мнения: 118
При нас за сега избиването на зъби е съпроводено със зачервено дупе и будене по 2-3 пъти вечерта, което като цяло е добре май.

# 321
  • Мнения: 166
Аз давам нурофен понякога като много го боли . Една вечер се събуди с голям рев държеше се за устичката и повтаряше бу бу за 2 часа тогава вече трябва да му дам.

# 322
  • Мнения: 136
Ние все още нямаме зъбчета .. ЛЛ на консултацията каза , че според нея скоро може и да не се покажат . Давам й сега калциев глюконат да пие , казаха ми да почвам и сирене да давам , но ще изчакам малко , че в понеделник започнах с глутена . Нашите мерки бяха 8.600 и 73 см .  Blush

# 323
  • Мнения: 648
Как се справяте с шума от ЕЛ. Уредите? Страшен рев е при нас със сълзи ! Виждам , че го е страх и обяснявам давам му да пипне роботът , но не пусна ли го краййй:(

# 324
  • Мнения: 166
При нас само първия път се стресна и почна да реве.  Сега ме гледа с пасатора и ми се смей защото знае какво следва 😄

# 325
  • Мнения: 478
Мерките й са 8800кг,72см.Зъбче казаха, че около Нова година можем да очакваме, дали ще познаят не знам. Много я дразнят венците. Уредите просто я пращам в друга стая с някой възрастен в повечето случай, но на някои от тях се радва и наблюдава с интерес. Например когато чистя с прахосмукачката чак се надвесва да наблюдава и пляска с ръце. 😆

# 326
  • Мнения: 147
С прахосмукачка всеки ден се налага да минавам - имаме котка. Много се радва докато изчистя. Като мрънка - слагам го да гледа пералнята - половин час може да е като зомби в нея. Със сушилнята по същия начин. Отделно на ден пускам по 4-5 пъти каната за вода и тя свети, бълбука. Абе общо взето всичко що издава звуци и мърда е яко и в помощ на мама Grin

# 327
  • Мнения: 4 660
Винаги е спяла на телевизор, миела съм чинии и съм пускала прахосмукачка още от малка. Сега тия звици даже я приспиват. Следва ме с паяка докато съм пуснала прахосмукачка или гледа пералнята как се върти или мама как мие съдовете. Разбира се аз и казвам мама какво прави.
Не мога да чистя и готвя когато спи, станали от леглото събужда се. Трябва някой да я варди докато спи.
Тази вечер съзнетелно каза ,че ще ходи на гости на дядо.  Разбира се с нейни простички думи "апи диди"😍

# 328
  • Мнения: 648
Хвй , мами има ли вече проходили бебета?

# 329
  • Мнения: 166
Още сме далече от прохождане ,много е нестабилен но се задържа сам изправен около 8секунди и после тупва по дупе 😃

Общи условия

Активация на акаунт