Мартенчета 2018

  • 71 081
  • 466
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Аз никога не съм слагала вода. Така си го давам с лъжица, тя от шише не пие. Само да кажа, че сръбското кисело мляко не е кисело мляко Grinning Търси българско или гръцко, трябва да има все някъде.

# 391
  • Мнения: 166
Единственото българско е на борч чвор някой тук беше казал че не е хубаво. Мерси ще пробвам някое грацко поне много има тук 😊

# 392
  • Мнения: X
Единственото българско е на борч чвор някой тук беше казал че не е хубаво. Мерси ще пробвам някое грацко поне много има тук 😊

Е, и Бор Чвор да е, по-добре, защото има Лактобацилус Булгарикус, нали бактерията уж живее само на наша територия, а в други държави се произвежда изкуствено.

# 393
  • Мнения: 648
Мами , може ли да ми помогнете ? Търся цяла пижамка тип ромпър ( със или без краче , няма значение) 80-86! Някакви предложения за магазини сайтове ! Не мога да намеря никъде по големи номера от 74 или ако намеря са доста скъпи!

# 394
  • Мнения: X
Мами , може ли да ми помогнете ? Търся цяла пижамка тип ромпър ( със или без краче , няма значение) 80-86! Някакви предложения за магазини сайтове ! Не мога да намеря никъде по големи номера от 74 или ако намеря са доста скъпи!

Дефинирай скъпо Simple Smile ние си купуваме дрешки от НМ и гледам сега имат 3бр пижами за 45лв. Като качество са супер според мен, но аз купувам от онлайн магазина им, защото обикновено нямат размери във физическите и минуса е, че пристигат бавно.

П. П. А, ако не ти е спешно може да поизчакаш някоя промоция, често правят.

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 21:13 от Анонимен

# 395
  • Мнения: 648
Да трябва ми нещо такова до 15 лв бройката , ама в магазините им наистина винаги няма размери!

# 396
  • Мнения: X
Да трябва ми нещо такова до 15 лв бройката , ама в магазините им наистина винаги няма размери!
Аз винаги поръчвам онлайн от тях и като че ли и качеството на дрехите, купени онлайн е по-добро от физическите магазини.

# 397
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Вашите бебета говорят ли вече някои смислени думи? Ние си говорим само на бебешки "блябля нана мамама татата" и др подобни безсмислици. Опитва се да имитира мяучене на котка. И това е. Вече има пълни 11м. Говоря й постоянно, повтарям по няколко пъти, но не ще да повтаря, само повтаря "маа" като мяуча и нищо друго. Как е при вас?

# 398
  • Мнения: 648
Същото само баба, мама, тати , леля , дядя и бао - бао за кучето и на кокошка -
Коко. , но ги казва само като види съответния човек или животно к през другото време крещи и издава звук като сисиси нещо такова хаха

# 399
  • Мнения: X
Ама аз и тези мама, баба, тата не ги зачитам за думи, защото ги повтаря като папагал двете срички по сто пъти. И то на мен ми вика тата, а на баща си мама Joy

# 400
  • Мнения: 4 660
Вчера каза "тати идва" ,повтаря също някои думи които аз казвам освен тати, мама и тем подобни.

# 401
  • Мнения: 479
Същата работа е горе долу и при нас. Мама, тата, баба и подобни ги казва когато си реши, иначе все си бръщолеви нещо не особено разбираемо и много често вика силно "аааа", като на песен, даже като й кажа я попей и тя започва. 😃

# 402
  • Мнения: 1 406
Моите направиха 11 коригирани. Ами все още не казват кой знае какви смислени неща. Повтарят бабаба, мама или ам ам ( като искат да ядат или сучат), татата. От няколко дни като питам как прави котето и ми се отговаря Аууу-аууу.
Нищо точно определено и насочено.

# 403
  • Мнения: 4 660
Моето доста неща повтаря които аз казвам.
По скоро ще проговори преди да проходи. Иска да ходи цял ден въврвим за ръчичка , но е страх да се пусне.

# 404
  • Мнения: 1 406
Дъщеря ми ходи като ми увисне за панталоните зад мен. Ужасно гадно е. Като в онази реклама за майкта, която влачи всички болни от грип и настинка, не помня за какво беше. Синът бута уолкъра вече седмица и активно си се придвижва с него.

Общи условия

Активация на акаунт