Мартенчета 2018

  • 70 693
  • 466
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 648
Ное ходим баааавно минава около 3,4 метра сам и като се забърза пада ! От вчера се подпира на ръце и се изправя , но все още му е трудно, но това не е нищо в сравнение с капризите , които проявява към храната! Понякога така се изнервям , че направо едвам издържам ! Омръзна ми да се моля да яде и все да са ревове и вечно да не иска да яде и да трябва да се правя Ба клоун и това вече не помага , че и песничките не действат! Направо не знам ! Чувства ли ли сте се така безсилни?

# 406
  • Мнения: 4 660
 ianita93k при нас сега е обратното, ако закъснее закуската или обяда плаче със сълзи. Ще кажеш ,че е стояла гладна цял ден.

# 407
  • Мнения: 478
Янита, много познато чувство, честно се случва у нас, особено като нещо не й е и много по вкуса е ужас. Песнички, играчки хиляди отпред на масата за хранене, тя хвърля, аз събирам, мацата уж идва, страшно е понякога. Моята и последните 3 седмици все е залепена за мен, изляза ли от стаята започва рев, сама не иска изобщо да се залише и за 5 минути сама, направо вече съм на ръба на търпението, чрез нощта също ставам не знам колко пъти може и 20 да са. Върти се като луда, мрънка, проплаква. За ходенето едва ли ще е скоро. Иска да стои права, но все някои от нас да я държи и прави малко стъпки, но ние да я държим сама абсурд...

# 408
  • Мнения: X
Мамчета, тъй като на всички ни предстои първия рожден ден, искам да ви питам какво сте намислили за подарък на вашите рожби? Blush

# 409
  • Мнения: 4 660
Поръчах и дрехи и обувки от Алиекспрес , купихме и лятва количка.

# 410
  • Мнения: 19
Тротинетка, буталка и дрехи са част от нашите подаръци и разбира се доста играчки 😀

# 411
  • Мнения: 478
Ще й купим триколка, кола за яздене и бутане, от едната баба акумулаторна кола, та нея няма да купуваме ние и разбира се много играчки и нов гардероб за пролетта. Както и голям рожден ден с много гости съчетан с кръщене. Вие как ще празнувате? 😘

# 412
  • Мнения: 4 660
В тесен кръг около 60 човека в ресторант. Stuck Out Tongue Winking Eye
Тази седмица ще поръчам торта от 3 етажа да стигне за всички гости. Малко е рано, но жената да ме има на предвид.

# 413
  • Мнения: X
В тесен кръг около 60 човека в ресторант. Stuck Out Tongue Winking Eye
Тази седмица ще поръчам торта от 3 етажа да стигне за всички гости. Малко е рано, но жената да ме има на предвид.

Тесен кръг 60 човека? Grinning аз си мислех, че ние ще сме много хора с моите родители, на мъжа ми родителите и моите баба и дядо й. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 414
  • Мнения: 4 660
Ами голяма ни е родата и на двамата. Този да не се разсърди онзи да не се разсърди че не е поканен, та станаха толкова. В няма всяка година да каня толкова хора, първи рожден ден е.
По-прицип това се води в тесен кръг на село, някои правят широк кръг около 100 души. Joy

# 415
  • Мнения: 1 143
Ние ще празнуваме вкъщи само с най-близките ни. Поръчала съм торта, ще направим кът с украса и ще извикаме приятел фотограф. Ние също сме голяма рода, но аз не планирам да правим РД тип сватба в близките години.

# 416
  • Мнения: X
Момичета, мислите ли, че е късно да купим проходилка от тези, които са за бутане? Малката като проходи самостоятелно дали ще си я бута още? Има ли смисъл да инвестираме в нещо, което може да го ползва за месец-два най-много?

# 417
  • Мнения: 4 660
Мислех да купувам, но се отказах. Сега яърви хваната за ръчички едва ли ще бута уолкър.

# 418
  • Мнения: 478
Казват, че дори и да проходят пак си играят с уолкърите и ги бутат. Има и такива по 30,40лв ако решите да взиантсе, вземете нещо такова. Поне ако няма интерес или е за кратко да не ви е яд.

# 419
  • Мнения: X
Решихме да вземем 3в1 ride-on, буталка и на по-късен етап става тротинетка.

Общи условия

Активация на акаунт