София, жк Младост - тема 30

  • 88 906
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 6 375
Познава ли някой начален учител, който би взел дете в първи клас за обучение след обяд / алтернатива на занималата/ около 125 СУ?

Яво никой не познава такъв учител.
А да ми даде някой координати на частна занималня, от която е доволен  в района на 125 СУ?

занималня Рая на г-жа Мартинова - на ет.2 на ТЦ на ул. Н.Генадиев 7

# 601
  • Мнения: 2 447
Благодаря ти jam, г-жа Мартинова ни отказа и след това писнах темата.

# 602
  • Мнения: 5 234
Занималня Ния е в същата сграда.

# 603
  • София, България
  • Мнения: 3 630
Здравейте Simple Smile

Да се допитам до вас относно педиатрите в 25 ДКЦ. Прерових БГ-мама, но са предимно стари постовете. Интересувам се за момента конкретно от д-р Пеева, ама въпросът е: все още ли практикува в 25 ДКЦ и като цяло там е много натоварено (от наблюденията ми докато чакам при моя ЛЛ), все още ли е със записани часове при нея и не се чака много когато имаш час? Като цяло някакви скорошни впечатления ако може да споделите?

# 604
  • Мнения: 896
Някой може ли да каже къде има магазин за прясно месо в Младост 2 или 3 ? Знам на пазара, но не ме устройва.
Търся да си взема от някъде тел. ребра.

# 605
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Младост-4 Бозмов.
"Враново"
Адрес: ЖК „Младост 2“, до бл. 214
Иначе от Моята месарница можеш да поръчаш и да ти го доставят вкъщи.

# 606
  • Мнения: 792
Някой може ли да каже къде има магазин за прясно месо в Младост 2 или 3 ? Знам на пазара, но не ме устройва.
Търся да си взема от някъде тел. ребра.
Присъединявам се към питането за телешко месо, по-конкретно търся телешки джолан.
Иначе свинско месо купуваме от Бозмов, срещу 131-во СОУ. Доволни сме.

# 607
  • Мнения: 2 906
В блок 319 има месарница. Намира се на късата страна на блока, в близост до Фантастико. Предполагам, че е на гърба на турския ресторант.

# 608
  • Мнения: 30 075
Каква е тази авария, още нямаме вода в Младост 2?!?!

# 609
  • Мнения: 21
Каква е тази авария, още нямаме вода в Младост 2?!?!

Май ще продължи до 22 часа. https://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx

# 610
  • Мнения: 30 075
Ужас! Първа бяха обявили до обяд, после до 16 ч., сега до 22 ч.....!?!? Какво е станало , някой знае ли?

# 611
  • Мнения: 3 794
Аз звънях в Софийска вода. Спукан водопровод под някакво заведение. Още през нощта е станало и не можели да работят. Имало усложнения, екип работи и ще работи до отстраняването на аварията.
Ужасно съм бясна вече - с две деца вкъщи, едното бебе на 3 месеца. Цялата мивка е в чинии.
Кой ще ни обезщети за литрите вода, която купуваме от магазина? Никой Simple Smile А ММ сутринта, преди да му кажа, че няма вода, я платил онлайн...Хахаха!
Дано оправят аварията, че идват празици!
Скрит текст:
ММ е живял 7г в Германия и каза, че не помни да са спирали тока или водата там!

# 612
  • Мнения: 2 424
Аз съм в Младост 2 и от сутринта едвам тече водата,но не са я спирали.Купих за пиене,но нищо друго не мога да свърша.

# 613
  • Мнения: 30 075
Супер неприятно е. И без това имаме една събота, където човек да си почисти къщата, да изпере, да сготви и т.н., а така без вода нищо не може да се прави. Чак пък толкова време за една спукана тръба? Това не е час-два, цял ден е вече....

# 614
  • Мнения: 2 424
Супер неприятно е. И без това имаме една събота, където човек да си почисти къщата, да изпере, да сготви и т.н., а така без вода нищо не може да се прави. Чак пък толкова време за една спукана тръба? Това не е час-два, цял ден е вече....

Зависи дали изобщо работят и колко човека са ангажирали.Помня едно спиране по подобен начин и понеже беше пред блока,успях да видя,че бяха 2 -ма ,който или пушеха на тротоара или си лафеха по телефоните.Дано не е идентична ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт