София, жк Младост - тема 30

  • 88 635
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 059
Привет група !
Ще се местим в младост в бл.345 .
Ако има някой от този блок или района , ще се радвам да сподели мнение - живущи, комшии, магазини, паркиране и изобщо каквото се сетите .
Цъкнах в нета и ми излезе , че там се е разиграл някакъв кървав семеен скандал миналата година .Малко ми се изправи косата , въпреки , че в старите панелки май винаги има поне един такъв случай .

# 721
  • Мнения: 333
Има ли значение, след като вече е факт местенето. Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 18 714
Паркирането е проблем като навсякъде в Сф.
Уреден квартал е Младост,но хипер пренаселен вече и мръсен.

# 723
  • Мнения: 2 881
Да, паркирането е сериозен проблем. Магазини има много, аптеки - също. Съседите ... както знаеш никой не си ги избира, на късмет са. Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 5 365
Ние живеехме в 341 бл. Районът е много атрактивен, близо е до поликлиниката, парка и детски градини.

# 725
  • Мнения: 5 059
Има ли значение, след като вече е факт местенето. Simple Smile
Не особено, просто исках да чуя мнение за района .А можеше и да засека тук някой комшия 😋
То и от нашия блок преди 20 години някаква жена е скочила от 7 етаж и се е самоубила .Да почива в мир ...
Човек наистина понякога е по-добре да не знае 😀

# 726
  • София
  • Мнения: 5 365
Ще добавя и читалище, две аптеки, фурна за хляб и сладкарница. Направо да не ти се излиза от квартала😀. И всичкото това около 345 блок. Ако бяхме останали в Младост 3, с удоволствие щяхме да си изпием някоя и друга бира.

# 727
  • Мнения: 452
Здравейте, хайде и аз да се запиша в темата като живуща вече 10 години в Младост. Дано си бъдем полезни

# 728
  • Мнения: 2 881
Сега видях, че на спирката на 305 срещу Общината, са поставили контейнер за дрехи и обувки.

# 729
  • Мнения: 484
Сега видях, че на спирката на 305 срещу Общината, са поставили контейнер за дрехи и обувки.

Има ли информация докога ще е там?

# 730
  • Мнения: 2 881
Не видях табела. На връщане ще огледам по-подробно.

# 731
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Дами, актуални мнения за автошкола "Станоев" и Учебния център към СБА, евентуално препоръка за избор между двете или друга школа? Благодаря ви.
Преди 4 години карах курсовете в Станоев. Инструктурът ми Евгени беше много строг, и това не ми хареса. С отвращение си карах часовете, но само той можеше да поема такива часове след работно време и събота и неделя.

# 732
  • Мнения: 2 881
Сега видях, че на спирката на 305 срещу Общината, са поставили контейнер за дрехи и обувки.

Има ли информация докога ще е там?

Нищо не пише на него.

# 733
  • Мнения: 2 687
Има контейнер на БЧК пред поликлиниката.

# 734
  • Мнения: 333
И на паркинга на Кауфланд.

Общи условия

Активация на акаунт