А какви книги четете на децата си в момента?

  • 39 663
  • 227
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 076


Препоръчайте ми някоя от едциклопедиите за космоса , моля?
"Фют" имат доста..но от коя вие сте доволни? За 4г.дете.

Мисля, че енциклопедията на Пан е подходяща, ние имаме за животните и за земята и ги скъсахме от разглеждане и четене когато беше на 4.

А иначе бихте ли ми препоръчали книга с приказки, подходяща за 5-6 годишно дете, като по  страниците  да има и достатъчно рисунки, а не само текст.

Дъщеря ми обожава тази:
https://www.fiut.bg/katalog/poredici/zlatna-broenica/zlatna-broe … dni-prikazki.html
Красива и интересна!

# 211
  • Мнения: 3 998
Препоръчайте ми книга за емоциите за 4г дете.

# 212
  • Мнения: 2 379
Препоръчайте ми книга за емоциите за 4г дете.
На Фют енциклопедия за най-малките, имат Емоциите. На клевър Бук има карти много хубави.

# 213
  • Мнения: 5 379
Не знам дали въпросът ми е за тук, но наскоро се натъкнах на един сайт с приказки-игри.
Някои от заглавията са "Приказка от два свята", "Добросъците" и др.
Някой чел/играл ли е такива книжки и ако да, коя бихте ми препоръчали за детенце на 5 годинки? Simple Smile

# 214
  • Мнения: 2 379
На мен ми допадна, взех първата книга на племенницата. Изработката е хубава, историята приятна и забавна, илюстрациите са много сладки. Често правят промоции е сайта си. Чакам децата да пораснат достатъчно, за да купя и за моите деца   и игрите ми изглеждат добре.

# 215
  • Мнения: 5 379
Harista, на колко годинки е племеницата ви и на коя книжка се спряхте?
Аз също търся за подарък за детенцето на много близка моя приятелка. Simple Smile

# 216
  • Мнения: 2 379
Няма спомен, преди години беше , можеше да чете вече. Взех първата Голямото приключение на малкото таласъмче.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 711
Внукът ми е на 5 г и много обича енциклопедиите за космоса и планетите. От другите книжки четем за Барбароните и до безкрайност за Бен 10. Разгледах темата, набелязах книги, които ще купя, но ще съм благодарна ако имате идеи за книги за приключения в космоса, подходящи за 5 г.

# 218
  • Мнения: 10 685
На Маури Кунас "Невероятната книга за Космоса"
https://www.ozone.bg/product/neveroyatnata-kniga-za-kosmosa-meki-koritsi/
Както и всички книжки на Маури Кунас!
Вълшебни са! Синът ми (5г6м) им е голям фен.

# 219
  • София
  • Мнения: 5 456
За емоциите препоръчвам на Clever Book,за приятелството също става,там също са застъпени и чувствата и отношенията между приятели.Много хубави книжки.Показвам с пръст обаче къде точно чета 🙂

# 220
  • Мнения: 31
Имаме цялата колекция на Барбароните. Дали сме над 100лв. В книжарницата вече ни познават и нашата дама влиза като кралица Елизабет. Последно купихме тази, защото всичко с чудовища ни привлича хахах.


Имаме трите прасенца, лисицата и таралежа. Имаме на дисни от хиполенд Пепеляшка и Снежанка.

# 221
  • Мнения: 68
Biskuitt, на кое издателство са книжките за барбаронити? Колко е голямо вашето момиче?

# 222
  • Мнения: 31
На Фют. Взимаме от Сиела или Orange. Нашето дете е на 4г, но ги четем от 3.

# 223
  • Мнения: 863
В момента четем историите на Биатрикс Потър за Зайчето Питър, Патравата Патица Джемайма и Котето Том. Но май на мен самата ми е много по-забавно и интересно. Четем и за Франклин и Пинокио, както и класическите приказки на Братя Грим и Шарл Перо. ( на 4-годишния ми син).

# 224
  • София
  • Мнения: 1 363
"Какво направи Кейти", "Без дом" и рдна енциклопедия за растенията. Децата са 1. и 4. клас и много обичат да им чета класики, сами да ги четат, било им скучно.

Общи условия

Активация на акаунт