Хигиенни въпроси

  • 117 893
  • 1 666
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 5 134
без това няма какво толкова да се готви на фурна лятото.

Значи, накара ме да ходя да развивам и да снимам печивата от вчера, че сега се налага и да ям.. и във фурната погледнах: нищо притеснително няма като следи Wink

Махнах снимката на ябълквите пайове, за да не ми завиждате колко ми е чист перваза.

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 18:33 от elenna

# 916
  • MI
  • Мнения: 11 868
Добре, Сирен, ежемесечно ли плащаш да ти я чистят? Всеки може да прави каквото си иска с парите си, но все пак ми е леко странно.

И аз намалявам лятото ползването на фурна, не обичам климатици а ми е жега. Но под веднъж седмично никога не съм успявала да падна.

Елена, пробвай така един месец, без никакво почистване и ще разбереш. Grinning

# 917
  • Мнения: X
Еленна, разкошни. Браво на мъжа ти!

Сирен, щом толкова те дразни делегирай тези неприятни неща на чистачката.
И аз мразя да търкам фурна и бани, прозорци и прочие и те ще са основните задължения на чистачката веднъж седмично. Simple Smile

Ние не готвим много на фурна също, но днес ще правя пиле с картофи Simple Smile Вчера бяхме на палачинки, омлет със салата за обяд, ягоди и череши и вечеря със суши навън. Днес мм си направи бързи печени саднвичи с шунка и кашкавал на фурна сутринта, а аз ще пека пилето.

# 918
  • Мнения: 5 134
В старата ни квартира, когато бях мега бременна с детето през лятото, викнахме фирма за почистване, защото на мен ми се струваше, че нищо не е достатъчно чисто, навсякъде лазят акари и летални вируси, тънем в мизерия и се налага да се мият 8-ми път за месец прозорците отвън. Не знам с какво напръскаха фурната отвътре, но щяхме да изпукаме всички, дни наред се носи някаква адски гадна смрад. Но пък фурната беше лъсната до блясък и ми казаха, че тоя спрей махал всичко за минути.

# 919
  • MI
  • Мнения: 11 868
Елена, ММ като реши да изчисти фурната е точно като тази фирма - напръсква с форнет, всичко блести ама аз една седмица усещам миризма... Joy Че и много ентусиазиран, все й налита, а аз я отбранявам геройски. Не миришело, въобразявала съм си.

# 920
  • Мнения: 5 134
Елена, ММ като реши да изчисти фурната е точно като тази фирма - напръсква с форнет, всичко блести ама аз една седмица усещам миризма... Joy Че и много ентусиазиран, все й налита, а аз я отбранявам геройски. Не миришело, въобразявала съм си.


Тя е една много особена, задушаваща миризма на този спрей. Брани я печката, не я давай в никакъв случай.

# 921
  • Мнения: 3 537
Вентилаторът разнася? Е това вече е най-големия виц!
Пералнята и миялната редовно ги пускам точно преди да изляза по обед /тогава излизам/. Но не заедно, че са една над друга.

Това не е добра идея. На приятелката ми пералнята се самозапали. Добре че си беше вкъщи. Пералнята и беше почти нова.

# 922
  • Мнения: 19 251
Нашата наводни - имаше 2 педи вода над пода, докато разберем.

# 923
  • София
  • Мнения: 38 985
Преди да монтираме уредите, оправихме ел.таблото, така че запалването отпада.
Преди излизаше вода от един маркуч, ама и това го овладяхме.

# 924
  • Мнения: 5 134
Абе и аз имам параноя за разни уреди оставени без надзор, например електически тенджери и т.н.
Но определено пускаме пералня на таймирано пране в 6 сутринта и после местя в сушилнята.

# 925
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бързо се връщайте на къпането и прането, че на един му е много важно да чете за къпане и пране и му са скучни печките и пералните, та ходи да мрънка в модераторската да заключват.

Та, така, как се къпете, миете ли косата често, тялото как къпете, с подробности, че да му е интересно на човека.

# 926
  • Мнения: 5 134
И снимки дайте.

# 927
  • Мнения: 30 802
От години се къпя без сапун и душ гел. Откакто не се търкам маниакално, после не трябва да се мажа с лосиони за след баня и не ми се бели кожата. Понякога си мия косата само с вода. След издухване издържа седмица без миене.

# 928
  • Мнения: 9 196
E как без сапун ще се къпеш ...

# 929
  • Мнения: 5 134
От години се къпя без сапун и душ гел. Откакто не се търкам маниакално, после не трябва да се мажа с лосиони за след баня и не ми се бели кожата. Понякога си мия косата само с вода. След издухване издържа седмица без миене.

Крачката, която те дели от семейните парцали за тоалетна не е никак голяма ... и сред техните среди сапунът е много вреден, а с елиминирането му отпадат цяла редица последващи козметики. И накрая кожата ти става толкова уникално мека, че тоалетната хартия я дразни и възпалява.

Общи условия

Активация на акаунт