Хигиенни въпроси

  • 117 851
  • 1 666
  •   1
Отговори
# 1 590
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Мъжът ми “влачи” тампони Тампакс от Италия. Не мога да схвана нашите защо не внасят тия тампони с апликатор и тва си е. И в Гърция ги има, само тука не. Откакто се научих с тях, край.

# 1 591
  • Мнения: 5 134
Мъжът ми “влачи” тампони Тампакс от Италия. Не мога да схвана нашите защо не внасят тия тампони с апликатор и тва си е. И в Гърция ги има, само тука не. Откакто се научих с тях, край.

Ако не държиш на Тампакс: https://apteka.framar.bg/30050010/%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BC … 80-8-%D0%B1%D1%80

# 1 592
  • Мнения: 1 297
Какво е апликатор. Много ви специални пеперудите, тц тцццц newsm78

# 1 593
  • Мнения: X
А

Цените бяха двойни в Б-я и тогава, а сега са още по-фрапантни.

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 23:06 от Анонимен

# 1 594
  • София
  • Мнения: 16 213
Тя поне да забеменяваше, а то само "луксове" за обслужването ѝ нахалос.

# 1 595
  • Мнения: 19 221
Пристигнаха ми препаратите: https://imgur.com/a/pexh58H

# 1 596
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Елена, пробвала съм Паломита, първо - на единични места ги има, и после - бая дървенки са... Но ако закъсам - стават.

# 1 597
  • София
  • Мнения: 24 839
Един обикновен сапун "Вениш", с който натърквам петното и един течен препарат за пране- в зависимост от това, дали е бяло или цветно прането+ подходяща температура+ слънце.

Всички петна изчезват, а интересното е, че става и в процеса на съхнене- явно, слънцето е голям помощник.

Честно казано- няма да изсипя куп пари за препарати уж специализирани за " това и това", защото в основата си са едни и същи, а рекламата върши останалото.

# 1 598
  • София
  • Мнения: 12 006
Слънцето е голям помощник, когато в перилния препарат има оптични избелители. Въпреки това моя течния, който от форума разбрах, че бил с такива оптични избелители, ми поддържа бялото пране наистина бяло месеци наред, докато дрехите съхнат без грам слънчев лъч.

# 1 599
  • Мнения: 5 134
Слънцето е голям помощник, когато в перилния препарат има оптични избелители.

И не само. Слагала съм на плажа изцапани с пюрета лигавници, плакнати само с морска вода, на слънце да изсъхнат и се махат петната.
И пелени така съм процедирала, прани само с еко препарати без оптични избелители. Особено ако се сложи малко лимон върху петното.

# 1 600
  • Мнения: X
Aз не използвам специални препарати за петна, а процедирам по следния начин - слагам на петното (дрехата е суха) течен препарат за пране на Ариел, съответно за цветно или бяло и хвърлям в коша за пране. Добре е препаратът да престои поне ден. да Когато ѝ дойде времето за пране, петната падат дори на 40 градуса.

# 1 601
  • София
  • Мнения: 16 213
Пръскалата на Ариел, Брайт или Шаут ми изкарват по няколко месеца, а струват 4-5 евра, та не си струва сложностите с други препарати. "Пробивния" Ваниш никога повече няма да купя, независимо колко е евтин. Днес само са икономии чета във форума: от образование на децата да спестим, от петна да спестим, уморих се от "пестене"

# 1 602
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 353
Откакто се научих с тях, край.
к`во се случи  newsm78
нормализира се цикъла или спря ?  hahaha

# 1 603
  • Мнения: X
Пръскалата на Ариел, Брайт или Шаут ми изкарват по няколко месеца, а струват 4-5 евра, та не си струва сложностите с други препарати.

Дали ще пръскам с Ариел, Брайт или Шаут или ще сложа на петното течен Ариел, хамалогията е една и съща, както и резултатът. С разликата, че по моя начин не добавям още един препарат в прането.

# 1 604
  • София
  • Мнения: 16 213
Аз съм от "анти-течен препарат" групата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт