Ин витро с ДЯ в Биотекском, Киев

  • 59 208
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте  и от мен!
От няколко  месеца следя постовете ви в групата.
Ние също сме с 5 неуспешни опита. На 30.11.19г. бяхме на конференцията в София и решихме да пробваме и тук.
По повод на кореспонденцията с Виктория, аз също и писах на 28.12.19г., но все още нямам  отговор от нея, ползвам абв поща.
Писала съм на посочения мейл в сайта им.
Да го препратя ли отново?
Благодаря  ви предварително!
Желая на всички успешна нова година!🙂

# 721
  • Мнения: 574
Здравейте момичета !Аз отдавна съм тук и ви следя.Много се радвам на бебчетата.Да са ни жи -ви и здрави . Но за съжаление нещата не са толкова бляскави и хвалебствени .Има какво да напиша ,но все още изчаквам и се надявам това да не е така .Дано да греша и  се моля за това .

# 722
  • Мнения: 56
Здравейте  и от мен!
От няколко  месеца следя постовете ви в групата.




Ние също сме с 5 неуспешни опита. На 30.11.19г. бяхме на конференцията в София и решихме да пробваме и тук.
По повод на кореспонденцията с Виктория, аз също и писах на 28.12.19г., но все още нямам  отговор от нея, ползвам абв поща.
Писала съм на посочения мейл в сайта им.
Да го препратя ли отново?
Благодаря  ви предварително!
Желая на всички успешна нова година!🙂

Здравейте,
Клиниката Биотекском беше в отпуск от 25.12.2019 - 08.01.2020 и за това Виктория не е отговорила на майлите.
Вероятно майла и е пълен и ще отговаря с малко закъснение. По принцип отговаря бързо.

Късмет и успех

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Здравейте момичета !Аз отдавна съм тук и ви следя.Много се радвам на бебчетата.Да са ни жи -ви и здрави . Но за съжаление нещата не са толкова бляскави и хвалебствени .Има какво да напиша ,но все още изчаквам и се надявам това да не е така .Дано да греша и  се моля за това .

Ще чакаме да пишеш. Не е добре така да се хвърля в пространството нещо с определена насоченост, но без яснота. Ако искате да кажете нещо, го кажете или изобщо не започвайте.

# 724
  • Мнения: 574
Здравейте момичета !Аз отдавна съм тук и ви следя.Много се радвам на бебчетата.Да са ни жи -ви и здрави . Но за съжаление нещата не са толкова бляскави и хвалебствени .Има какво да напиша ,но все още изчаквам и се надявам това да не е така .Дано да греша и  се моля за това .

Ще чакаме да пишеш. Не е добре така да се хвърля в пространството нещо с определена насоченост, но без яснота. Ако искате да кажете нещо, го кажете или изобщо не започвайте.
                                                   ЩЕ  пиша .

# 725
  • Мнения: 2
Благодаря за отговора!🙂
Успех на всички  ни!😇

# 726
  • Мнения: 16
Момичета здравейте! Имам една молба към всички да споделите с информация за това, какво беше на представянето на клиника Biotexcom в София, защото както разбирам те ще имат пак представяне в Пловдив и искам да го посетя. Може би някой знае дали има някаква регистрация за това събитие? Благодаря Ви предварително за съдействието.

# 727
  • София
  • Мнения: 7 496
Прочети назад, писали сме какво имаше на представянето в София.

За регистрацията - отвори сайта намери обявата за събитието, цъкни на нея и се регистрирай.

Успех!

Ъпдейт: обърни на български за да се вижда информацията за България

Последна редакция: пт, 17 яну 2020, 17:03 от delisardeli

# 728
  • Мнения: 16
Прочети назад, писали сме какво имаше на представянето в София.

За регистрацията - отвори сайта намери обявата за събитието, цъкни на нея и се регистрирай.

Успех!

Ох, благодаря ти много! От толкова много информация вече се обърках. Прочела съм всичко, но за да съм сигурна реших да попитам директно, защото Пловдив ми е по-близо. Вече сме изтощени морално и физичеки от толкова много години борба с проблем, който ни обединява. Искам да съм по-сигурна и по-уверена в избора си на клиника.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Прочети назад, писали сме какво имаше на представянето в София.

За регистрацията - отвори сайта намери обявата за събитието, цъкни на нея и се регистрирай.

Успех!

Ох, благодаря ти много! От толкова много информация вече се обърках. Прочела съм всичко, но за да съм сигурна реших да попитам директно, защото Пловдив ми е по-близо. Вече сме изтощени морално и физичеки от толкова много години борба с проблем, който ни обединява. Искам да съм по-сигурна и по-уверена в избора си на клиника.

А кога ще е презентацията в Пловдив, защото в сайта им нищо не открих, може би не гледам където трябва?

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Сега отново погледнах в сайта им, но нищо не откривам. Освен това ми прави впечатление, че пакетът им за 9 900 евро е станал с три опита май и честно казано не ми става ясно дали ти връщат парите, ако не забременееш или не задържиш плода до 12 г.с. Онзи ден, когато гледах сайта, пишеше, че пакетите и за донорски яйцеклетки са с увеличени цени, сега този текст липсва, цените са старите, просто броя на опитите за големия пакет е различен.

# 731
  • Мнения: 16
Прочети назад, писали сме какво имаше на представянето в София.

За регистрацията - отвори сайта намери обявата за събитието, цъкни на нея и се регистрирай.

Успех!

Ох, благодаря ти много! От толкова много информация вече се обърках. Прочела съм всичко, но за да съм сигурна реших да попитам директно, защото Пловдив ми е по-близо. Вече сме изтощени морално и физичеки от толкова много години борба с проблем, който ни обединява. Искам да съм по-сигурна и по-уверена в избора си на клиника.

А кога ще е презентацията в Пловдив, защото в сайта им нищо не открих, може би не гледам където трябва?

Презентацията ще е на 4 април. На този сайт видях,  че има реклама
https://zamestvashtomaichinstvo.com/

# 732
  • Мнения: 177
Здравейте момичета.Искам да попитам тези т вас който са направили вече опит с донорски яйцеклетки в Биотекском.Ако закупим пакета за един опит,колко яйцеклетки получаваме(предполагам колкото извадят от донорката)Примерно те са осем -оплодят е да речем 6,и решим да направим трянсфер на 2(това всичко хипотетично) Какво става с другите 4бр.?Могат ли да се замразят и да се направи зет трансфер после с тях,ако не стане първия път. Влиза ли в цената,и ако не -колко стува това.По принцип тук така се процедира без значение дали с чуждестрана банка и бг донорка.Защото не мога да си представя,че ще платим 10.000лв сами за един опит ,и останалите яйцеклетки ще отидат в кофата.Тъй като никаде не е обяснено подробно,моля ви който е запознат да сподели как стоят нещата.Ние също след 4неуспешни опита клоним на там.Аз съм с ендометриоза и няр.Обмисляме обаче дали да е тук в България (примерно в Плевен и Пловдив )имат програма с донорски яйцеклетки от банка в чужбина.Буквално си купиваш брой яйцеклетки за съответната цена.Моля ако някой е запознат да сподели опит и информация и по този въпрос.Вече не знаем какво да правим.Притиснати сме финансово,а и психически вече не издържаме.На всички който са процедура пожелавам успех и нека се похвалят с положителни резултати и пухкав финал.Вярвам ,че за всички ни има там някъде детенце което ни чака.Ще изгрее слънце и на нашите улици ,:hugs:

# 733
  • Мнения: 15
Сега отново погледнах в сайта им, но нищо не откривам. Освен това ми прави впечатление, че пакетът им за 9 900 евро е станал с три опита май и честно казано не ми става ясно дали ти връщат парите, ако не забременееш или не задържиш плода до 12 г.с. Онзи ден, когато гледах сайта, пишеше, че пакетите и за донорски яйцеклетки са с увеличени цени, сега този текст липсва, цените са старите, просто броя на опитите за големия пакет е различен.
Аз не намирам промени в сайта

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Сега отново погледнах в сайта им, но нищо не откривам. Освен това ми прави впечатление, че пакетът им за 9 900 евро е станал с три опита май и честно казано не ми става ясно дали ти връщат парите, ако не забременееш или не задържиш плода до 12 г.с. Онзи ден, когато гледах сайта, пишеше, че пакетите и за донорски яйцеклетки са с увеличени цени, сега този текст липсва, цените са старите, просто броя на опитите за големия пакет е различен.
Аз не намирам промени в сайта

Да, впоследствие видях, че се бъркам. Има инфо на две места и от там дойде объркването ми.

Общи условия

Активация на акаунт