Моля за ПОМОЩ И РАЗБИРАНЕ! В депресия съм.

  • 11 833
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте! Аз съм момче на 19 и за съжаление изпитвам ужасни терзания. Искам да споделя нещо с вас което последната една седмица ме мъчи страшно много. Пиша за втори път тук, като първият път наистина много ми помогнахте и ви благодаря. Та така историята е:

След предната ми депресия (бях споделил голи снимки на приятелката ми в интернет пространството и това ме мъчеше и ме вкара в нея) която приключи около Великден, около 15 дни аз бях съвсем добре. Чувствах страхотна любов към приятелката си, към родителите ми, към всичко. Живеех както преди и не вярвах, че пак ще попадна в такова състояние. Дойде датата  16ти април и баща ми и майка ми решиха да отидем на леячка на куршум/олово за да премахне и "останалият" ми страх. И това бе грешката може би най-голямата в живота ми. Отидохме и още първата фигурка от олово беше "змия" (разбирате, че това значи лош човек около мен). Бабата която лееше оловото ме погледна и попита, този въпрос няма да го забравя никога: "Имаш ли си приятелка". В този момент вътрешно умрях. Аз и приятелката ми която си МИСЛЯ(пиша мисля сега, по нататък ще разберете защо), че обичам повече от родителите си дори сме вече година и половина заедно и не сме спирали да се обичаме ...до този момент МИСЛЯ. От думите на тая бабичка аз сякаш за момент изгубих цялото си доверие в момичето ми.
След като казах на бабката, че това момиче го познавам и го обичам с цялото си сърце и, че няма начин да е тя, тя отговори: "Не е задължително да е приятелката ти, а някой близък около теб" , но първите и думи се забиха директно в сърцето ми и в подсъзнанието ми.

Тръгнах си от там за съжаление депресиран. Мислех си, ами сега ако Дарина(приятелката ми) е лош човек, ако не ме обича, а използва? Забележете, че точно това момиче ме изтърпя в предишната депресия да плача всяка вечер и да съм като зомби всеки ден. Това момиче е адски силно и седмица по-късно вече не се съмнявам в любовта ѝ към мен, но се съмнявам в моята към нея.

Мислих, мислих че може да е "змията", казах и за това дори и та се разплака. Обидих я, та тя беше с мен в най-трудния ми период. И изведнъж се случи нещо ужасяващо, някакво раздвоение при мен. 50% от времето когато си мислех за нея изпитвах нашата си любов, а през другото време си задавах въпроса ОБИЧАМ ЛИ Я ВЕЧЕ? И АКО НЕ Я, ЗАЩО?

Тя прие дори да отидем до бабката и да ни каже, тя ли е тази "змия". Отидохме втори път и бабката ми каза:"За това момиче нищо лошо не мога да кажа, тя е слънце, създадени сте един за друг, пази я защото ако скъсате на мен ще дойдеш да плачеш...не си първия."
Тогава съмненията, че тя е лоша напълно се изпариха, но съмненията дали я обичам все още са тук.

Казах на приятелката ми дори  как се чувствам, тя го прие макар и със сълзи на очите и каза, че иска да прекара живота си с мен(АЗ СЪЩО ГО ИСКАМ!) ,и че няма да ме остави никога дори и да не я обичам вече. Но това не е решението. Искам да знам какво става с мен, някой друг губил ли е част от любовтта си към най-близкия си човек, има ли шанс да се оправим(по този въпрос каквото и да ми кажете, ще направя всичко възможно да си върна любовтта към нея)?

Баща ми ми каза, че е добре да си вземем почивка един от друг за малко, защото според него сме постоянно заедно и това не е добре.

Моля ви за помощ и мнения, ако може без обиди и негативност моля ви. Знам, че не заслужавам момичето, и че ще ме наречете глупак, идиот и т.н. Но знам, че вътрешно много я обичам въпреки тези съмнения. Трябва ми вашето мнение, моля ви!

# 1
  • Мнения: 5 252
Първо - на 19 си достатъчно голям, че да имаш собствено мнение различно от това на родителите си и второ - с врачки и баячки не се занимавай.

# 2
  • Мнения: X
Врачка, причина за депресия? Ай стига бе.

Автора, спрете да се занимавате с глупости  - баби, баячки, куршуми, посетете психолог за депресията, отделете се от полите на майка си и се заемете с нещо полезно, за да запълвате времето си, явно имате прекалено много свободно такова.

# 3
  • Мнения: 30 802
Родители карат 19-годишен син да му леят куршум? Да не сте от Петрич?

# 4
  • Мнения: 11 642
Младежо, в кой век живееш! Какви са тези врачки и баячки. Ти се държиш като бабичка, а не като млад човек. Отвори очите си света и не се занимавай с глупости. Изясни отношенията си с приятелката си - очи в очи. Ако имаш психологически проблем, посети психолог.

# 5
  • Мнения: X
Консултирай се с психолог и още по-добре - с психиатър.

# 6
  • Мнения: 46 535
Ако продължаваш да ходиш по врачки и баячки съвсем ще психясаш.
Това са пълни глупости, не се връзвай и си гледай живота.

# 7
  • Мнения: X
Споделил си твои голи снимки с нея, или нейни голи снимки с някой друг? И това те е депресирало? Теб?

Мани ги тия змии и куршуми. Според мен змията е единствено в главата ти. Ама не знам как ще се излекуваш от нея...

# 8
  • Мнения: 5 252
Авторе - наркотици вземаш ли ?

# 9
  • Мнения: 2 127
На 19, много обичащ приятелката си, но в момента, в който някаква непозната бабка каже едно изречение, хоп, губиш доверие в нея и спираш да я обичаш. Когато същата тази бабка каже "тя е слънце", хайде обратно доверието се връща.
Изобщо не мога да си представя как чувствата ти към човек, когото уж обичаш, се влияят от думи на някого, когото виждаш за пръв път. И то казано на сляпо, за някого, дори не конкретно за даден човек.
Потърси специалист, това не е адекватно поведение, дори за тийн.

# 10
  • Мнения: X
Родители карат 19-годишен син да му леят куршум? Да не сте от Петрич?

Родителите класически отлагат психиатъра, губейки ценно време. Проблемът тук е сериозен и има нужда от специалист.

# 11
  • Мнения: 516
Послушай моя съвет и ще се оправиш.Отиди при психиатър ще ти изпише хапчета  да ги взимаш извесно време и ще си добре.Не отлагай отивай при личен лекар вземи направление ако си от София пиши ми на лично ще ти дам коордтинати на нашия психолог-психиатър много си разбира от работа.

# 12
  • Мнения: 32
Първо - на 19 си достатъчно голям, че да имаш собствено мнение различно от това на родителите си и второ - с врачки и баячки не се занимавай.
Никога повече няма да го правя. Взех си поука!

Врачка, причина за депресия? Ай стига бе.

Автора, спрете да се занимавате с глупости  - баби, баячки, куршуми, посетете психолог за депресията, отделете се от полите на майка си и се заемете с нещо полезно, за да запълвате времето си, явно имате прекалено много свободно такова.
Искам само и единствено чувствата ми към това момиче, към любовта на живота ми да се възвърнат, защото аз знам, че я обичам, но в момента съм объркан.

Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 13:27 от Не се сърди, човече

# 13
  • Мнения: 30 802
Първо ще кажа, че ако имаш някакъв проблем с някой човек, най-нормалното нещо е да седнеш и да говориш лично с него. Бившият ми мъж имаше навика, като има проблем, да се съветва я с врачки, я със сестра си. После ми свождаше какво са казали за мен тия хора и това се смяташе за валидната реалност. Никакви мои позиции и обяснения не важаха - каквото е казала врачката за мен, това е.

Смехотворно е и е обидно към личността да те "гадаят" зад гърба ти.

# 14
  • Мнения: 2 650
Момче, я се стегни. Ти мъж ли си или какво? Някои на твоите години стават родители и издържат семейство. Погледни се за какви дивотии се вайкаш.

# 15
  • Мнения: 298
И аз имам съвети.
Първо, щом нещо толкова просто (да не кажа тъпо) е разклатило "голямата любов", която изпитваш към приятелката си, значи изобщо нямаш толкова силни чувства.
И второ, моля те, остави момичето ти да си намери щастието някъде другаде, тя заслужава да е щастлива, а ти не можеш да и го дадеш.

# 16
  • Мнения: 32
Родители карат 19-годишен син да му леят куршум? Да не сте от Петрич?

Родителите класически отлагат психиатъра, губейки ценно време. Проблемът тук е сериозен и има нужда от специалист.
Не, от град Перник сме и майка ми е с инсулт, и самата тя искаше да отиде за себе си там. Нашите като ме гледаха в толкова лошо състояние, мислеха, че това може да оправи нещата

# 17
  • Мнения: 1 121
Първо ще кажа, че ако имаш някакъв проблем с някой човек, най-нормалното нещо е да седнеш и да говориш лично с него. ....

С човек се сяда и се говори, ако човека е поне малко склонен да слуша, да чуе различна гледна точка, без задължително да я обявява за грешна. Видно от този форум, такива хора се срещат рядко.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 587
Авторе, историята за "змията" те е разклатила толкова много, заради гузната ти още съвест от това, че си качил  голи снимки на приятелката си в нета.  Ако не се лъжа беше писал друга инфантилна история преди време.  Зад депресията, често се крие вина.  Макар че сам диагнози не трябва да си поставяш, може и да си много далеч от клиничната депресия. Отиди на психолог, не на врачки.   

# 19
  • Мнения: 32
Авторе, историята за "змията" те е разклатила толкова много, заради гузната ти още съвест от това, че си качил  голи снимки на приятелката си в нета.  Ако не се лъжа беше писал друга инфантилна история преди време.  Зад депресията, често се крие вина.  Макар че сам диагнози не трябва да си поставяш, може и да си много далеч от клиничната депресия. Отиди на психолог, не на врачки.   
Аз точно вина чувствах като направих това със снимките. Справих се с този проблем и изведнъж се появи този който е по-тежък от чисто житейска гледна точка. Знам, че това момиче го обичам много, постоянно я търся тези дни за да си видим и поговорим за това. Чувствам се спокоен около нея, а когато остана сам и почват едни скапани съмнения в нашата връзка, а ви уверявам, че тя е много силна. Това момиче е най-хубавото нещо случвало се в живота ми и не искам аз да прецакам всичко заради някакви филмарщини.

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Авторе, остави момичето, спаси я от змията. 😉😆

# 21
  • Мнения: 32
Авторе, остави момичето, спаси я от змията. 😉😆
Точно такива мнения не исках... Моля ви, искам някаква подкрепа за да продължа с нея. Вариант без нея не виждам. Добър човек съм, тя ме обича и има ли вариант да е временно? Много искам да си изживея живота с това момиче!

# 22
  • Мнения: 30 802
Родители карат 19-годишен син да му леят куршум? Да не сте от Петрич?

Родителите класически отлагат психиатъра, губейки ценно време. Проблемът тук е сериозен и има нужда от специалист.
Не, от град Перник сме и майка ми е с инсулт, и самата тя искаше да отиде за себе си там. Нашите като ме гледаха в толкова лошо състояние, мислеха, че това може да оправи нещата

Перник, Кюстендил, Благоевград - все тая, в тоя регион ходенето по врачки е спортна дисциплина.

# 23
  • Мнения: X
Всъщност, змията колкото и да я свързват някои хора с лоши неща,  е символ на мъдростта, силата и знанието.

http://aliya.blog.bg/history/2016/11/29/zmiiata-drevnobylgarski- … veshkata-.1493573


Освен това, змията си сменя кожата.
Значи, време е да пораснеш, помъдрееш и да се отървеш от страховете си, както змията се освобождава от старата си кожа.

# 24
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ами на мен ми е жал за момичето, харесва ли ти или не. Представям си мъж да ме повлече по врачки или самият той да се влачи по такива и чужди акъли... и по цял ден да се лашка в емоционални крайности. Мерси, никакъв мъж не е това.
П.п.
Мен са ме зарязвали, защото въпросният бил на врачка, която му казала, че аз ходя по такива и му правя магии. 😆 После се оженил за циганка. 😂

# 25
  • Мнения: 32
Ами на мен ми е жал за момичето, харесва ли ти или не. Представям си мъж да ме повлече по врачки или самият той да се влачи по такива и чужди акъли... и по цял ден да се лашка в емоционални крайности. Мерси, никакъв мъж не е това.
П.п.
Мен са ме зарязвали, защото въпросният бил на врачка, която му казала, че аз ходя по такива и му правя магии. 😆 После се оженил за циганка. 😂
И на мен ми е жал за приятелката ви, след всичко което е направила за мен тя най-малко заслужава това. Точно затова аз потърсих помощ тук, все пак дори ти самата си минала през нещо подобно и можеш да ми дадеш съвет. Аз я обичам и няма да се откажа от нея!

# 26
  • Мнения: 2 127
Абе да, представям си се в ситуация, седя си и от нищото гаджето ми заявява, че вече не е сигурен в чувствата си към мен, щото една врачка като му е ляла куршум, се била появила змия.

# 27
  • Мнения: 30 802
Ха-ха, колежке - и аз правя магии:)

Смешно е, но за мен наблюдението върху хора, които ходят при врачки, е част от ценния ми опит в живота и поглед върху човешката природа.

# 28
  • Мнения: 32
Беше грешка да отида там, беше грешка да се вържа на тия глупости. Разбирам го и разбирам мнението Ви за мен след като сте прочели историята ми. Според мен всичко ще се върне по старо му, но трябва да повярвам в НАС, а сякаш вече се случва.

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ами дадох ти съвет. Ако я обичаш, я остави да срещне стабилен мъж, опора и готини изживявания. 😆
Иначе през нищо не съм минала - някакъв ненормалник ме е освободил от присъствието си. Тогава аз също бях на 19 и основната ми дейност беше да се радвам на живота. Не да се занимавам с психическите отклонения на другите. И твоето момиче го заслужава. 😆

# 30
  • Мнения: 32
Ами дадох ти съвет. Ако я обичаш, я остави да срещне стабилен мъж, опора и готини изживявания. 😆
Иначе през нищо не съм минала - някакъв ненормалник ме е освободил от присъствието си. Тогава аз също бях на 19 и основната ми дейност беше да се радвам на живота. Не да се занимавам с психическите отклонения на другите. И твоето момиче го заслужава. 😆
Доста си лоша, а момичето няма ли право на мнение хаха. Аз искам да съм с нея, тя също иска да е с мене. Готини изживявания имаме безброй и ще имаме още повече. Доста тежка година имах и мисля, че няма човек от камък и понякога се случва така да мислиш, че си изгубил всичко и всеки. Е аз знам, че нашата любов е по-силна от тази глупост и това няма да ни попречи на бъдещето. На самата ми приятелка ако пък ви разкажа един дето гледа на карти какво и беше казал ехее, само хубави неща за нас двамата хаха. Помолих за помощ и разбиране, а не искам да ме навивате да я зарежа - това е най-лесното.

# 31
  • Мнения: 30 802
Абе ти скоро нямаш ли нещо там кандидатстудентска кампания, работа? какво се занимаваш с карти и боб?

# 32
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Представям си каква забава пада, след като имате време за депресии, карти, врачки и баячки. 😆

Последна редакция: ср, 25 апр 2018, 15:58 от Vermilion`

# 33
  • Мнения: 32
Абе ти скоро нямаш ли нещо там кандидатстудентска кампания, работа? какво се занимаваш с карти и боб?
То даже не мога да седна да уча (уча програмиране в СофтУни) щото мислите ми са само в момичето ми.

# 34
  • Мнения: 30 802
Ами млади сте, изпраскайте се осем пъти подред да ви се наместят хормоните и после си сядайте на задника със софтуни-то, че няма дивелъпъри ей, калпазани недни! Знаеш ли колко код има за писане, той ми се занимава с врачки. Знаеш ли колко senior developers нямат време да си погледнат жените от такива калпазани като теб?

Всъщност ако се изпраскате яко осем пъти подред, може да си решите доста проблеми. Ми давайте, пролет е:)

# 35
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз работя с един, който няма и жена. От кодове няма време за такива работи. Трябва да го питам дали има време да си гледа на коршум. 😂

# 36
  • Мнения: 30 802
Според мен човекът страда от "едиствена любов", щото на всичкото отгоре го карат прекалено платонично. Вече казах решението - по-чест секс, да поизгори хормоните и да види, че не е толкова специална работата, а после да си живее живота.

# 37
  • Мнения: 32
Казвате, че секса може да оправи нещата ли? И какво е "единствена любов"?

# 38
  • Мнения: 30 802
Може, разбира се. Ти си на 19, трябва да се праскате по 3 пъти на ден. Ще й се понаситиш:) и ще прецениш дали наистина искаш цял живот да сте заедно.

Казах ти, оправи я няколко пъти поред и ако още ти е интересна, може да имате нещо. Обаче в момента май си с изплезен език, щото не ти пуска достатъчно често:)

# 39
  • Мнения: 2 600
Не ти да я зарежеш, а тя да бяга. Щом нямаш /и майка ти/ акъл да отидете на лекар, ами се мъкнете по някаква сган да ви омайва - по-добре ще е за момичето да се усети и да изчезне с 200, ама тя май не е достатъчно умна.

# 40
  • Мнения: 32
Това нека го реши тя, аз съм взел решение за себе си, а тя ми каза, че е взела за нея си, а именно да остане с мен каквото и да се случва.

 А  иначеза предишното мнение, честно казано много и се "ебе" и постоянно ми "предлага". Малко я е страх обаче след като сме го правили веднъж без презерватив да го прави пак скоро след това защото така е забременяла майка ѝ с нея на 18.

# 41
  • Мнения: X
Малко я е страх обаче след като сме го правили веднъж без презерватив да го прави пак скоро след това защото така е забременяла майка ѝ с нея на 18.

?! Ами ползвайте презерватив, какви са тези дебилизми.

# 42
  • Мнения: 30 802
Имате по-сериозен проблем вие двамата. Първо, сте сексуално неграмотни. Ако ще през 6 месеца да го правите без предпазни средства, пак може да забременее.

Второ, бе купете си кутия с 12 презерватива и я употребете за една вечер, че като ви гледам, и двамата от мерак не може да гледате. И като се изпраскате хубаво, пак си помислете дали ви се жени или само ви се е§е.

Айде, какво искате, форумът да ви ги купи и да ги прати с Еконт ли?

Новото поколение ме разочарова - не е§е, не пише код...айде стегнете се де!

# 43
  • Мнения: 32
Ами не сме го правили с презерватив никога хаха. Но може би ще пробваме. Живее ми се с тая жена бе хора. Като се оправя сега, всичките ще ви черпя по бира, дори и тези от вас с гадничките коментари!
 
И второ: това е най-голямото затруднение през което сме минавали с нея.

# 44
  • Мнения: 30 802
Тествайте се за болести. Пък ако продължавате, може и да се наложи да заживеете заедно, като си направите бебето.

Не мога да повярвам, на 19 не се праскат непрекъснато и не пишат код, баш когато патките и мозъците им са в идеално състояние за това.

# 45
  • Мнения: 32
Тествайте се за болести. Пък ако продължавате, може и да се наложи да заживеете заедно, като си направите бебето.

Не мога да повярвам, на 19 не се праскат непрекъснато и не пишат код, баш когато патките и мозъците им са в идеално състояние за това.


Забравих да спомена, че тя е на 17, но предполагам няма значение това. Искам да си се обичаме с момичето и да си живеем заедно. Толкова много ли искам?

# 46
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Забавни изживявания и още как.
Авторе, не знам как не те е срам да ги пишеш тези глупости. Големи хора, пък безобразно инфантилни.
Ние като бяхме на 19 направо сме изоравали света... а вие ходите по врачки и се депресирате. Оле-мале. 😂
П.п
Е с този мозък какъв код и каква патка, която се употребява веднъж на високосна. 😆

# 47
  • Мнения: X
Като за начало може поне един презерватив да нахлузиш. Безотговорни сте.

# 48
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Като за начало може поне един презерватив да нахлузиш. Безотговорни сте.
Майка му го води на врачка, не го води в аптеката да му покаже къде ги продават.

# 49
  • Мнения: 32
Доста се отклонихме от темата...

 Трябва да се стегна и да си оправя нещата с момичето. Исках помощ от вас, вие ми се подигравате Sad хаха

# 50
  • Мнения: X
Ти се подиграваш с това момиче, което твърдиш, че обичаш. Публикуваш интимни снимки на непълнолетна по мръсни сайтове за чекиджии, правиш секс с нея без презерватив, въпреки че я е страх от забременяване, нямаш никаква грижа за репродуктивното ѝ здраве. Само един аборт на 17 от психически нестабилният ѝ приятел ѝ липсва в живота. Играеш си с нея на психо игри и я тормозиш с простотиите си. Вместо да се засрамиш от себе си, идваш да хихикаш и да търсиш съжаление.

# 51
  • Мнения: 30 802
Точно по темата сме си. Просто сега си каза важните неща. Ти имаш толкова проблеми, че психика, врачки и планове за бъдещето въобще не стоят на дневен ред. Първо трябва да си подредиш простичките неща. Тоест себе си, понеже си прост.

За мен трябва да оставиш момичето, ще й съсипеш живота.

За какво си й?

# 52
  • Мнения: 32
Помолих ви за подкрепа и някакво решение което да не е "ОСТАВИ Я!" Аз я обичам и я търся постоянно, вие търсите ли постоянно хора, които не обичате? Помислете за някой човек който не харесвате и си помислете бихте ли мислили постоянно за него и бихте ли го търсили нон стоп. Обичам я и съм объркан. Очаквах подкрепа от вас... Сам съм си виновен, но явно и сам ще трябва да се справя с това изпитание, защото ако премина през него ЗАЕДНО С НЕЯ, то си мисля, че нищо няма да ни раздели щом самият аз не съм успял.

# 53
  • Мнения: 30 802
Знаеш ли колко акъл и някакви базови познания за живота трябват, ако искаш да си заедно с някого?

Търсиш я постоянно, щото не се праскате. А не се праскате, щото нямате презервативи и нея с право я е страх. Толкова ли нямаш някой лев в джоба да си купиш?

# 54
  • Мнения: 32
Знаеш ли колко акъл и някакви базови познания за живота трябват, ако искаш да си заедно с някого?

Търсиш я постоянно, щото не се праскате. А не се праскате, щото нямате презервативи и нея с право я е страх. Толкова ли нямаш някой лев в джоба да си купиш?
Какво искаш да кажеш с "колко акъл и базови познания ти трябват" ? И тя иска секса много повече от мен, задоволявам я според мен и просто хора, толкова много плаках тия дни защото си мислех, че съм я загубил, че си нямате представа колко тъпо ми става като ми кажете да я зарежа.

# 55
  • Мнения: 30 802
Прости неща като изкарване на пари, осигуряване на жилище...нали не смяташ да доведеш на мама снахичка в детската си стая?

Да бе, много я задоволяваш, първо не правите достатъчно секс, второ застрашаваш я с нежелана бременност, а това за всяка жена е адски възбуждащо...

# 56
  • Мнения: 7 325
няма как да получиш подкрепа от майки за неадекватните си и психопатски постъпки. за теб е ясно, че не си наред, а родителите ти още повече щом са те помъкнали по врачки и баячки, чудя се обаче родителите на девойката къде са в случая. ако някой си позволи да публикува в интернет пространството голи снимки на дъщеря ми собственоръчно ще му отмъкна тъпата тиква. едва ли ще го няправя де, но в такова дело ще го въвлека, че свят ще му се завие. ти освен че не си ок. с нервите си и престъпник, щото да разпространяваш порнографски материали особено на малолетни/непълнолетни се наказва от закона.
ходи се лекувай при истински специалисти, щото ако продължаваш по същия начин ще свършиш я в затвора я между шамарите на някой ядосан баща.
а на девойката само мога да и пожелая да порасне възможно най-бързо и да се отърве от отровната ти любов и присъствие. човек, които обича не унижава, не наранява, не се държи свински с обекта на чувставата си.
мамасите, вместо да му набиваш как трябва да праска гаджето си, го прати да се прегледа ( явно те *слуша* ), щото сълзи, сополи и люшкания в крайности не са хич нормално състояние за 19 годишен.

# 57
  • Мнения: 32
Спирам да пиша, защото като чета какви неща ми пишете и нещата не стават по-добре, пък и не е важно мнението на другите, а моето и нейното. Майната му на всичко и всеки, НИЕ СМЕ ВАЖНИ!

Благодаря на всички които отделиха време да дадете мнение. Довиждане!

# 58
  • Мнения: X
Болят неудобните истини, болят...

# 59
  • Мнения: 7 006
Авторе, остави момичето, спаси я от змията. 😉😆
Точно такива мнения не исках... Моля ви, искам някаква подкрепа за да продължа с нея. Вариант без нея не виждам. Добър човек съм, тя ме обича и има ли вариант да е временно? Много искам да си изживея живота с това момиче!

Ти осъзнаваш ли какви простотии пишеш?

Искаш форума да те надъха,че да изживееш живота си с някакво момиче,понеже така или иначе,не виждаш вариант да живееш без нея?!?
И това мъж на 19 години?!? ooooh!
Сърби,боли,драго ми..


п.п.Понеже някой изказа опасения,че автора нямало да може да ощастливи девойката,мисля,че момата щом го търпи и му пристава да акъла да търчат по баячки..Ясно е,че са  лика и прилика...

# 60
  • Мнения: 3 031
Пий един чай от чубрица, все пак ти е помогнал при първата депресия.

# 61
  • Мнения: 7 006
п.п.Понеже някой изказа опасения,че автора нямало да може да ощастливи девойката,мисля,че момата щом го търпи и му пристава да акъла да търчат по баячки..Ясно е,че са  лика и прилика...

Мдамм,,познах..Ясна е картинката..Представям си ако съдбата реши да се пошегува и ги дари с потомство..

На самата ми приятелка ако пък ви разкажа един дето гледа на карти какво и беше казал ехее, само хубави неща за нас двамата хаха.

# 62
  • София
  • Мнения: 17 780
Този е откачалка, ама е "малък". Келешлък явно.
Ама коя нормална майка води сина си да му леят куршуми Laughing

# 63
  • Мнения: 11 370
Мило момче, няма как леене на кршум да ти помогне в тези състояния.
Трябва да намериш добър психиатър, да се държиш здраво за момичето си и да намериш как да вървиш пътя си стабилно.
А психиатър ти трябва обезателно. И не те обиждам, а съм загрижена. Наистина важно е да потърсиш специалист. И не психоаналитик - психиатър трябва да е.

Всеки нормален човек има мисли от сорта "ама наистина ли обичам този човек" ама как да съм сигурен. Но ти преекспонираш емоциите и мислите си и се опасявам, че ще ги направиш свои врагове. Мисълта за тази "змия" сигурно вече не ти дава мира, нали .... Трябва ти адекватна помощ и лечение.

# 64
  • Мнения: 5 252
Сирено, младото поколение наистина не се праскат, защото от наркотици либидото им пада, мъжете не го вдигат, а момичетата не мислят за това. Масово са с промити мозъци от чалгата и синтетиката.

# 65
  • Мнения: 30 802
...и от тоя човек чакаме да развие алгоритмично мислене - той една гума на патката си не може да си тури...

# 66
  • Мнения: X
Мисля, Сирен, че доста го надценяваш афтура.

# 67
  • Мнения: 30 802
...скоро ще почнат да се раждат поколения без патки.

# 68
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Какви са странни днешните младежи.
Една девойка се гордее, че приятелят й не я бие и нарича това любов.

19-годишен младеж ходи по врачки и не може един презерватив да си купи.

Защо така упорито го съветвате да се праска с приятелката си? Изглежда, че и двамата не са емоционално готови за това.
По-добре да играе на игри, да лъска бастуна по 5-6 пъти на ден и да излиза с другите 19-годишни, докато му се избият всякакви врачки и баячки от главата.

# 69
  • Мнения: 30 802
А, не, сексът лекува, то си е естествено. Презерватив, фарматекс - и да се праскат.

Сега ако вземе, че и стане портно пристрастен...ще тормози и момичето. И няма да си пише кода, а ще виси в PornHub и ще копае криптовалути, да си плаща за извращенията.

# 70
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Нали ти казваше, че авторът една гума не може да сложи на патката си?

Да не стане така, че след няколко месеца авторът да пусне нова тема: " Помощ, приятелката ми е бременна, родителите не ни дават да се оженим, нямаме работа и образование, врачките не ни помагат."

# 71
  • Мнения: 30 802
Е ще се научи де, затова му напомняме. Няма лошо, не са на по 13 годинки, ако имат терен - да действат. Поне ще им мине въздишането и идеята, че ще са за цял живот заедно. Те сега се гледат отдалеч, сексуално фрустрирани са и затова така се обичат.

# 72
  • Мнения: X
Какво въздишане, Сирена. Качил е нейни голи снимки с лицето ѝ без нейно разрешение в сайт за мастурбатори, за да се кефи на коментарите от други мъже(!). Този човек и сексуално не е наред, за да извлича от това възбуда.

# 73
  • Мнения: 30 802
Ми как да е наред сексуално, като за начало не прави секс...

# 74
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Да лъска по няколко пъти на ден, поне да има с какво да се занимава, вместо да ходи по врачки.

Чудя се дали девойката знае за голите снимки в интернет. Как се е съгласила да я снима гола и как още е с него? Явно и на нея толкава й е акъла и самоуважението.

# 75
  • Мнения: 30 802
Не бих съдила приятелката, такова им е поколението, всеки има телефон и снима всичко.

# 76
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Според мен и двамата не са наред. Тя също е ходила по врачки, да й предскажат каква ще е връзката й с него.
Можеха да правят далеч по-забавни неща заедно.
Приличат ми на съвременни и извратени Ромео и Жулиета със странна мания по врачки и гадатели.

# 77
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Има такава една порода хора, които ако нямат драма в живота си, не могат да го живеят и когато нямат истински проблеми, си ги създавата. Авторът е типичен представител. Депресия! Как пък не - това е страшна дума и трудна диагноза, която стана тоооолкова популярна напоследък, че всеки втори иска да е в депресия. Авторът също.
Момче, спри да се занимаваш с глупости, врачки и прочие. Реално ти проблем нямаш, девойката ти прости всички глупости и пак сте заедно, остави нещата да се развиват и помисли малко за собственото си бъдеще, вместо да се чудиш за какво точно да се кахъриш.

# 78
  • Мнения: 5 647
Пич, това, което мога да те посъветвам е да свалиш незабавно снимките на момичето от сайтовете, ако вече не си го направил.  Ако не можеш собственоръчно, се свържи с админите да изтрият всичко, което си качил. Пълнолетен си, навярно знаеш, че освен моралната страна на нещата, това е и подсъдимо.

# 79
  • Мнения: 2 489
Ама какви са тия депресии на 19г?!  На тази възраст трябва да се мисли за учене и за купони. На 19 живота е розов.
Авторът, не виждам какъв ти е проблемът. Ти я обичаш, тя те обича, заедно сте. Какво повече искаш? Къде е драмата?

# 80
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005

Някаква изкуфяла бабичка видяла змия, а двамата изглежда не могат да използват контрацептиви.

# 81
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Абе аз като майка на момиче бих откачила, ако някакъв такъв 'и се намъкне. Изобщо няма да споменавам голите снимки. Дано хлапето има повече мозък, когато му дойде времето за такива като автора изобщо да нямат шанс. 😆

# 82
  • Мнения: X
И аз срещу заплащане, не една, а две змии мога да видя.

# 83
  • Мнения: 2 489
Авторът да се благодари, че аз не съм майката на момичето. Тогава щеше да види драма и депресия. Светът щеше да му се види тесен.

# 84
  • Мнения: 5 647
Авторът не се разкайва от постъпката си, която може да го вкара в панделата, а повече се притеснява от това какво е видяла врачката. Нещо ние ли не сме наред, що ли? ThinkingThinkingThinking 

# 85
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Добре, че бащата на момичето не е видял голите й снимки в интернет, че не се знае каква случка щеше да се случи на нашия герой.

# 86
  • Мнения: X
Ужас!!! Мисля, че "змията" ще я намериш, когато застанеш пред огледалото! И това твоето е абсолютен.... според мен  -  егоизъм, простотизъм, глуповизъм и идиотизъм!!!

# 87
  • Мнения: 3 732
Авторе, девойчето май наистина те обича. Жал ми е за нея.
Защо не я изпратиш по живо, по здраво да си върви? Тя заслужава някой да я обича, а явно това не си ти.
Жал ми е за девойчето! Не те заслужава! Горката тя!

# 88
  • София
  • Мнения: 17 592

Вместо на леячка да беше поговорил с психолог / психиатър.
А това момиче... ще е доста по-добре без теб. Изглежда, уви, наистина те обича.
Кофти късмет.
За нея, де.
Посещението при леячка говори не за емоционална нестабилност, а за интелектуален недостиг.

# 89
  • Мнения: 6 588
Първо ще кажа, че ако имаш някакъв проблем с някой човек, най-нормалното нещо е да седнеш и да говориш лично с него. Бившият ми мъж имаше навика, като има проблем, да се съветва я с врачки, я със сестра си. После ми свождаше какво са казали за мен тия хора и това се смяташе за валидната реалност. Никакви мои позиции и обяснения не важаха - каквото е казала врачката за мен, това е.

Смехотворно е и е обидно към личността да те "гадаят" зад гърба ти.

Ама и твоята не е била лесна с такъв мъжоран...

Потъси помощ от специалист( психиатър) , докато е време. РОдителите ти също. НЕ е нормално да се решават проблеми с врачки и баячки .

# 90
  • Мнения: 260
Ако съм майка ти, такъв пердах ще отнесеш, че ни за врачки и баячки ще се сетиш повече, ни за депресия. Не съм за насилието, ама малко им е бил боя на тия "деца".

# 91
  • Мнения: 3 231
Каква змия? Може да е било просто дъждовно червейче, идеална стръв за риба.

Тълкуванието е: голям късмет ще имаш, голяма риба ще хванеш на куката си.

# 92
  • Мнения: 1 610
Ох, тая объркана днешна младеж. Друго си е да идеш на врачка и тя да ти ''познае''. Уплах от куче, змия около тебе, тежка магия, живак в тялото...И това в 21 век. Младежът е на ''ти'' с технологиите - знае да качи в някакъв сайт голи снимки на момичето, което уж обича, но не може да потърси информация за лекар, който да му помогне да преодолее депресията си.Ами...инфантилен си бре, момче.

Общи условия

Активация на акаунт