Пловдив - 4

  • 24 746
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 068
И аз съм като Любето. Мога да дойда в 10, но трябва да свършим до 11,30, за да мога до 12 да взема кухнята.
Да кажат и другите дето ще идват.

Джул, ние ще ходим с колата та можем да те вземе. Ще метнем количката в багажника и там ще ги разпънем и двете и така.

# 286
  • Мнения: 1 873
Момичета и аз съм като Ренци и Лсс, трябва да взимам кухня, та...за да не им е нанагорно на журналистите трябва да е на нас! Wink
Парите ги събирам аз.Момичета може да ми ги дадете ако се видим на пресконференцията, ако не направо на протеста.Разбирам не всеки има възможност, но нека тези които имат да дадат по едно рамо! Money
Лека вечер!

# 287
  • Мнения: 3 216
Аз няма да дойда нито на пресконференцията,нито на протеста този пьт Sad

Айде стига с тези очни, че ни е скучно без теб ...


В понеделник сме на линия smile3508

# 288
Аз съм съгласна за 10 часа, щом ще свършим до 11 и нещо Peace

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз като Кремена ще помоля Devil In Disguise да даде и моите парички. За съжаление ще пътувам и нямам възможност да се включа на 01.07.2006 г.

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И аз като Кремена ще помоля Devil In Disguise да даде и моите парички. За съжаление ще пътувам и нямам възможност да се включа на 01.07.2006 г.

Няма проблеми  Hug   bouquet

# 291
  • Мнения: 4 068
И аз съм съгласна за 10 часа.
Значи утре среща в синдикалния дом в 9,30 става ли?
Аз ще гледам да разпечатам текста на новото отворено писмо ако ми го прати Мишленце. Дано успея толкова рано сутринта, защото нямам принтер и ще трябва да търся някъде по път.

Момичета при нас как стои въпроса със снимките на децата? Ще пращаме такива за София или на местно ниво ще носим и събираме снимки и какво точто ще ги правим? Този въпрос ми е минал покрай ушите явно и не съм разбрала.

# 292
Ух, 9:30... доста рано, но ще дойдем, разбира се Peace
За снимките - тъй като и на нашите плакати пише майките да носят снимки, предлагам да се запасим с един картон от някоя книжарница и ако се съберат достатъчно снимки да направим като софиянки Wink Ако няма много снимки - просто ще пропуснем...
Някой от тези, които ще присъстват на пресконференцията има ли принтер? Защото и аз нямам, а новото отворено писмо наистина ще ни е нужно там! Трябва и да го ксерокопираме, защото ще ни трябва най-вероятно по едно копие за всяка медия... Моля, ако някой може да помогне - писмото е пуснато от Мишленце тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.msg1980094#msg1980094
Момичета, темата е към края на 15-та страница, ще пусна нова (Весито не съм я виждала в нета нито вчера, нито днес...). Ако има мами, които липсват в списъка, да ми пишат на лични да ги добавя Peace

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 10:55 от Lss

# 293
# 294
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравей,и аз съм от Пловдив.И ме вълнува същия въпрос.Чудя се дали да си направя биохимичен скрининг.Ти прави ли си? А знаеш ли къде в Пловдив го правят.Много съм объркана newsm78

Общи условия

Активация на акаунт