Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
И аз не мисля, че има закономерност. До към 7мия месец бях не с много голямо коремче, на килограми не помня. Но в 9тия бях 25+ Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 259
Няма такова нещо Peace

# 17
# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не.Аз до шестия качих 12 кг,а после до края само 2кг.

# 19
  • Мнения: 656
Това го чувам за първи път но мисля че не е вярно!!!

# 20
  • Мнения: 3 200
Аз до 6-я качих 20 и после още 20, та май за мене е вярно  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 849
Не мисля ,че е вярно .Хапвай умерено да не се ядосваш като мен сега ,много трудно свалям излишните килограми . ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 793
Едва ли има такава закономерност. При всеки си е различно. Помня, че качих общо 12 кила, но не помня до 6-тия месец колко са били и след това колко съм качила.

# 23
  • Мнения: 3 760
Първата ми реакция беше да се изсмея, но като се замисля...при мен беше точно така  Thinking

# 24
  • Мнения: 280
Благодаря ви мами!
Опитвам се да се предпазя относно предстоящие горещини за да дочакам по-леко септември.
Сега съм в 6ти/+8кг/ и ако не ударя повече от 6 кг. до края си мисляче е добре. Но това са надежди...
 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 621
Няма такова нещо. Не се шашкай, всичко е строго индивидуално  Wink

# 26
  • Мнения: 2 274
    Явно си е много индивидуално! Аз до 6м качих 6 кг., а до деветия стигнах 15кг! Растях общо взето на корем и накрая родих шопарче  Embarassed!

# 27
  • Мнения: 3 521
Всичко си е до човек и до органиzъм...СъЩото важи и zа периода след бременността_едни свалят бърzо, други по_трудно, дали кърмиШ или не...Само внимавай и наблягай на салатките сега по жегите Wink. Леко бременеене.

# 28
  • Мнения: 3 092
Само по един начин бих отговорила на питането - това са глупости! Confused На какво би могло да се базира изобщо такова твърдение?

# 29
  • Мнения: 11 547
PeaceПри всеки е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт