Октомврийче ръчички протяга, иска вече да сяда - Тема 8

  • 46 791
  • 789
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 617
Само 17 и 53 вършат работа. Аз имах 00 и си платих.

# 226
  • Бурса
  • Мнения: 647
Похвалете шишенца за вода, аз купих за след 6 месеца на др браун и само го дъвче Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 18 431
Все още излизаме след обедното пюре. Имам на 10 мин. пеша 2 парка, като единият е с дебела сянка и не усещаме жега засега. Използвам сутрешния сън да си свърша разни неща. Следобяд спи малко, без значение навън ли е или вкъщи. Голямата ми дъщеря започна да спи следобяд повече от 40 мин., чак когато отказа предиобедния сън.

# 228
  • Мнения: 35 109
Все си мисля, че у дома/ в баба му му е по-хубаво да спи, отколкото навън. Вчера следобед изтърва дори храненето си, защото спеше. Днес е спал много малко навън. За това ще сменя схемата на излизане.
Мисял да го изведа след закуска, да си поспи навън. Прибираме се да яде, да поспи и после пак навън.
Издействах си ключ за стичка в нашия блок и сега само грабвам чантата и дребен и се качвам/слизам.

# 229
  • Мнения: 406
Аз даже не излизам всеки ден откакто е топло. Преустроих си терасата в кът за четене и игра и не се притеснявам, че изпускаме слънце. Така и така спи 2 пъти по 30-40 минути за деня, а навън е като пумпал 😂 уикенда сме извън града обикновено. През някой друг ден отскачам на гости на нашите/на свекърва ми, те имат дворове и не се притеснявам от кърлежи 🐜

# 230
  • Мнения: 627
Похвалете шишенца за вода, аз купих за след 6 месеца на др браун и само го дъвче Rolling Eyes

Nuk страхотна работа ни върши. Най-накрая пропи вода Simple Smile

# 231
  • Мнения: 836
+1 за Nuk. Взех от този модел:

# 232
  • София
  • Мнения: 685
Някой дава ли безглутенови бисквити на плазмон ? Чудя се вечер преди лягане в последното мляко дали да не му разтварям 1-2 да е по-хранително и да пропуска поне ядното ядене

# 233
  • Мнения: 406
Не бих ги дала, имат добавена и сол, и захар, вижда ми се рано. Ако държиш на бисквити, можеш да си забъркаш вкъщи, става много бързо и лесно.
Аз правя брашно+банан, а тук има още идеи, които мисля да пробвам: https://allforthekid.wordpress.com/2012/02/08/%D1%80%D0%B5%D1%86 … 1%82%D0%BA%D0%B8/

# 234
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз взех чаша 6+ от Джъмбо, но той само си чеше зъбите. Пие вода само със спринцовка. Дори навън си я нося.

Бисквитите на Плазмон не само имат захар и сол, а имат и пълномаслено мляко, което не е АМ.

# 235
  • Мнения: 627
Joaniki, благодаря за сайта с рецептите 💐

# 236
  • Мнения: 1 872
Аз ядох от безглутеновите бишкоти на Плазмон наскоро. Хич не са за бебета. По-добре каша преди лягане, отколкото тия бисквити.

# 237
  • Мнения: 1 716
Аз даже не излизам всеки ден откакто е топло. Преустроих си терасата в кът за четене и игра и не се притеснявам, че изпускаме слънце. Така и така спи 2 пъти по 30-40 минути за деня, а навън е като пумпал 😂 уикенда сме извън града обикновено. През някой друг ден отскачам на гости на нашите/на свекърва ми, те имат дворове и не се притеснявам от кърлежи 🐜
и аз така с терасата! Тя обаче си е голяма и има място за нас, даже понякога се опъвам и аз спя с бебка!

# 238
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, имам усещането, че моят маймун нещо не му харесва двойката на млякото. Яде по- малко, прави физиономии...Според вас мога ли да върна пак на единица или друго да ме посъветвате....Изяжда 60 мл и почва да върти биберона в устата си

# 239
  • София
  • Мнения: 5 617
И моя беше така в началото, но свикна. Предполагам, че е по-засищащо.

Общи условия

Активация на акаунт